İtici Bir Erkeğin 10 Özelliği | Kogo Society Forum

İtici Bir Erkeğin 10 Özelliği

CrypticaL 

Düttürü Dünya..
Yönetici
Üyelik
2 Eylül 2019
Mesajlar
1,016
Cinsiyet
Erkek ♂️
İlişki Durumu
İlişkim Var
Burcu
Kova ♒
Ruh Hali
Uzaklaş
İtici Bir Erkeğin 10 Özelliği

İtici Bir Erkeğin 10 Özelliği


Liste hakkında bir kaç bilgi vermek istiyorum. Bu liste içerisinde gelişmekte olan 10 ülke var ve çoğu Avrupa Birliğine katılmış ülkelerdir. Ülke bayrakları ve kuruluşlarıyla ilgili bilgilerde yer almaktadır.

Cesur Olmayanlar

Bir kadının kalbini nasıl kazanacağını bilmeyen ve bunu düşünmeyen, ayrıca aşıkken itiraf edemeyen ve Romeo olamayan erkek, tek kelimeyle iticisin.

Müzik Tarzı olmayan veya Müzik Hayranı Olan Erkekler

Müzik zevki olmayan veya 7/24 müzikle ilgili konuşan erkekler..Bir adım geride durun.

İtici Bir Erkeğin 10 Özelliği


Issız Adam/Casanova

Söyleyecek iki satır anlamlı sözü ve hayata dair bir felsefesi olmayan; işi gücü aynı anda birkaç kızı idare etmek olan, kendini Casanova sanan ya da ıssız adam triplerinde gezen erkek, iticisin!

Fanatiklik ve Küfürbazlık

Olur olmaz her dakika küfreden erkek, burası maç değil, iticisin nokta. Maç demişken, fanatik erkek iticiliğin doruklarındadır.

Değer Vermeyen Erkek

Kadına değer vermeyen erkek, itici olmakla kalmayıp insan olmayı bile başaramamıştır. Azalarak değil, tek celsede bit, neslin tükensin.

İtici Bir Erkeğin 10 Özelliği


Böbürlenmek

Durmadan yaptıklarından bahseden erkek..Çok iticisin dostum! Anladık terfi ettin, yeni araba aldın, çok para kazanıyorsun, hatta patron oldun ama 24 saatin 23 saati bunlardan bahsetmen hiç hoş değil.Hobi olarak yine yap ama kültürden,sanattan anlamıyorsan yaptıklarının hiçbir önemi yok.

Suratsız erkek

Kadını erkeği,genci yaşlısı, insan dediğin güler yüzlü olmalı.Hayata dair bütün umutları alınmış gibi bakan erkekler bir sıfır yenik başlamış demektir.

Yılışıklık

Çok sulu, çok yılışık ve alakasız biçimde durmadan espri yapmaya çalışan erkek kesinlikle iticidir. Cem yılmaz değilsin ki nedir bu özgüven... Ortasını bulmak gerek.

İtici Bir Erkeğin 10 Özelliği


Bakımsızlık

Dozunda metroseksüellik idealdir. Aşırı bakımsızlık iticidir. Giyimi kuşamı düzgün olmayan, temiz ve bakımlı olmayan ve güzel kokmayan, ayrıca tarzı olmayan erkek iticidir. Her şeyi kadınlardan beklemeyin.

Fazla Havalılık

Bir erkek bütün kadınların kendisine ölüp bittiğine inanıyorsa o erkek iticidir.Net. Üstelik o erkek yakışıklı değilken kendini yakışıklı sanıyorsa o bin kat iticidir. Hele ki, ortama bir kız girince bir triplere girer ki düşman başına.

Bir erkek nasıl itici olur? Ne yaparsa kadın erkekten soğur? Bunların cevaplarının hepsini herkes bilmez doğal olarak. En azından aklımıza gelen 10 maddeyi sizlerle paylaşıp biraz daha kolaylaştırmak istedik durumunuzu… Bu listeyi okuyunca birkaç değişiklik yapmayı isteyeceksiniz...
 

Benzer konular


Geri
Üst