El Camino: Bir Breaking Bad Filmi 2019 | Kogo Society Forum

El Camino: Bir Breaking Bad Filmi 2019

CrypticaL 

Düttürü Dünya..
Yönetici
Üyelik
2 Eylül 2019
Mesajlar
1,015
Cinsiyet
Erkek ♂️
İlişki Durumu
İlişkim Var
Burcu
Kova ♒
Ruh Hali
Üzgün
El Camino: Bir Breaking Bad Filmi 2019


El Camino: Bir Breaking Bad Filmi 2019

Özet ve Detaylar

El Camino: Bir Breaking Bad Filmi, kaçırılan bir adamın özgürlük arayışını konu ediyor. Tutsaklıktan kurtulan adam, kendisi için yeni bir hayat kurmaya çalışırken, kaçmaya çalıştığı geçmişi ile yüzleşmek zorunda kalır.

Orijinal adı : El Camino: A Breaking Bad Movie
Yapım yılı : 2019
Metraj : uzun metrajlı film
Dil : İngilizce

El Camino: Bir Breaking Bad Movie 2019


El Camino: A Breaking Bad Movie, Netflix'teki izleyicileriyle geçen hafta buluşmaya başladı. Breaking Bad'in başkahramanlarından Jesse Pinkman'ın yıllar sonraki haline odaklanan El Camino, bazı hayranlar tarafından oldukça tatmin edici görülse de bazıları tarafından tamamen gereksiz olarak görülüyor.

Aaron Paul'ün başrolünde yer aldığı El Camino ile ilgili yayınlandığı gün olan 11 Ekim'den bugüne birçok yorum yapıldı. Bu yorumlar genel olarak El Camino'nun Breaking Bad ile ilgili nostalji içerdiği ve duygu seli götürdüğüyle ilgiliydi. Ancak bazı hayranlar da filmin Breaking Bad karakterlerine ya da hikayesine hiçbir şey katmadığını, bu nedenle gereksiz bir film olduğunu sosyal medya üzerinden ifade ediyordu. NME Magazine ile konuşan Aarol Paul, bu sözlere cevap verdi ve şu sözleri dile getirdi: "Hayattaki birçok şeye ihtiyacımız yoktur. Mesela alkole ihtiyacımız yoktur, ama harikadır. Bence Vince filmi harika bir şekilde yaptı ve Breaking Bad'in sonu da mükemmeldi. Bence El Camino tek atışlık bir işti. Jesse'ye veda etmenin uygun bir yolu oldu." Ayrıca karakteri ileride tekrar canlandırıp canlandırmak istemediği konusunda şu sözleri sarf etti: "Yıllar önce bu karaktere veda ettiğimi sanmıştım, yani bilemiyorum."

El Camino'da yer alan karakterler arasında 10 Breaking Bad karakteri bulunuyordu. Çoğu, geçmişe gidip nostaljiyi yaşamamıza neden oldu. Bu karakterler, Bryan Cranston'ın canlandırdığı Walter White, Krysten Ritter'ın canlandırdığı Jane Margolis, Jonathan Banks'in canlandırdığı Mike Ehrmantraut, Larry Hankin'in Old Joe karakteri, Charles Baker ve Matt Jones'un hayat verdiği Skinny Pete ve Badger karakterleri, Jesse Plemons'ın performansıyla Todd Alquist, yaşamını yitiren usta oyuncu Robert Forster'ın canlandırdığı Ed Galbraith gibi isimlerden oluşuyordu.

El Camino, Jesse Pinkman'ın kartelin elinden kurtulmasının ardından uzun süre kaçarak yaşamasını ve herkes tarafından aranan biri haline gelmesini konu ediniyor. Jesse, geçmişiyle yüzleşiyor ve eski yaşamına veda ediyor. El Camino, Netflix'teki izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor.
 

Benzer konular


Geri
Üst