PUBG Mobile Facebook Hesabı Kapandığı İçin Oyuna Giremiyorum | Kogo Society Forum

PUBG Mobile Facebook Hesabı Kapandığı İçin Oyuna Giremiyorum

CrypticaL 

Düttürü Dünya..
Yönetici
İlişki Durumu
İlişkim Var
Burcu
Kova ♒
Ruh Hali
Üzgün

PUBG Mobile Facebook hesabı kapanınca ne olur diyenlerde oluyor oyuna artık giremiyorum diye yazanlarda. Hesap kapatıldığında PUBG açılmıyor sorunu çıkacak.

PUBG mobile Facebook hesabı kapanınca ne olur diye düşünmenize gerek kalmadan Google hesabından ya da size sunulan diğer bağlanma seçeneklerine tıklayarak kaldığınız yerden oyununuza devam edebilirsiniz. Tabi yeniden baştan başlamanız gerekecek. Yani Facebook hesabı kapatılınca PUBG Mobile kapanır mı ya da oyuna nasıl girilir yanıtlayacağız.

İki yıl önce PlayerUnknown’un oyun dünyasına sürmüş olduğu yediden yetmişe herkesin hayranlıkla oynadığı savaş oyunu olarak bilinir. Bilgisayarınızdan ya da telefonunuzdan kolaylıkla erişim sağlayabileceğiniz bu oyunu zaman kaybetmeden indirin ve son güncellemelerin tadını çıkartın.

PUBG Facebook hesabı kapandı oyun açılmıyor

PUBG Facebook hesabı kapatıldı
ve oyuna giremiyorum sorunu yaşayanların eğer oyuna artı bir giriş seçeneği eklemdiyseler o zaman tek yapabilecekleri PUBG' a sorunu iletmeleri. Bunun için PUBG müşteri hizmetleri için hazırladığımız yazıyı inceleyin.
  • Sosyal hesaplar kapatılınca oyuna giremezsiniz
  • Facebook ile bağlatıyı keserseniz oyuna bir daha giremezsiniz
  • Sık sık farklı yerlerden giriş yaparsanız şüpheli hareketler gibi algılayacak ve giriş engeli yapılacak
  • Bağlantıyı kestiyseniz sorun iletme adımları var ve bunun için hesaba erişim şartı yok

Geri