Xbox One İçin Daha Fazla Oyun Gelecek | Kogo Society Forum

Xbox One İçin Daha Fazla Oyun Gelecek

CrypticaL 

Düttürü Dünya..
Yönetici
Üyelik
2 Eylül 2019
Mesajlar
1,015
Cinsiyet
Erkek ♂️
İlişki Durumu
İlişkim Var
Burcu
Kova ♒
Ruh Hali
Üzgün
Xbox One İçin Daha Fazla Oyun Gelecek

Xbox One İçin Daha Fazla Oyun Gelecek


Xbox Game Studios ‘un başkanı Matt Booty‘ye göre, Microsoft‘un 2019‘da ortaya çıkarmadığı çok fazla oyun bulunuyor. Bu da Xbox‘ın 2019’un sonuna kadar yeni oyunları karşımıza çıkaracağı anlamına geliyor. Aslında hazırladıkları bir çok oyunu yeni Xbox konsoluna sakladıklarını söyleyebiliriz.

Xbox için çok fazla oyun hazırda bekliyor

Xbox Scarlett‘in duyurusunun yaklaşması ile birlikte Microsoft düğmeye basmış gibi görünüyor. Xbox Oyun Stüdyoları birçok oyun hazırlamaya başladı ve bazılarının yapımını tamamlamış durumda.

Matt Booty “Oyunların üretime sunulması için çok fazla enerji harcadığımızı düşünüyoruz. Tüm stüdyoların bir sonraki projeleri üzerinde çalışması için gerekli fırsatı da oluşturduk” açıklamasında bulundu.

Xbox One İçin Daha Fazla Oyun Gelecek


Booty bu açıklamasına devam ederek ” Bence bütün stüdyolarda eksik projeler kalmış durumda. Özellikle yayın ekibimizle henüz konuşmadığımız ve duyurmadığımız birçok detay bulunuyor. Scarlett‘in lansmanı için Halo‘yu neredeyse tamamladık. Tüm stüdyolarımızda bir sonraki projelerimizin ne olacağı ile ilgili çalışıyoruz.” eklemesinde bulundu.

Booty‘ye göre, Xbox için 2019‘un sonuna kadar birkaç tane daha oyun çıkacak ve gelecek yıl ise Scarlett için dolu dolu gelecek. Microsoft bir önceki konsol olan Xbox One ile Scarlett’in kaderinin aynı olmaması için elinden geleni yapıyor gibi görünüyor. Xbox One çıktığında konsola özel çok az oyun duyurmuştu ve bu kullanıcılar tarafından hiç hoş karşılanmamıştı.
 

Geri
Üst