Wasteland 3 Çıkış Tarihi Belli Oldu | Kogo Society Forum

Wasteland 3 Çıkış Tarihi Belli Oldu

CrypticaL 

Düttürü Dünya..
Yönetici
Üyelik
2 Eylül 2019
Mesajlar
1,015
Cinsiyet
Erkek ♂️
İlişki Durumu
İlişkim Var
Burcu
Kova ♒
Ruh Hali
Üzgün
Wasteland 3 Çıkış Tarihi Belli Oldu

Wasteland 3 Çıkış Tarihi Belli Oldu


Wasteland 3 çıkış tarihi oldukça karanlık bir fragman eşliğinde duyuruldu.

Wasteland serisinin üçüncü oyunu ilk olarak E3 etkinliğinde daha oynanış ve eğlence odaklı bir fragman ile karşımıza çıkmıştı. Şimdi ise X019 sunumu sırasında daha karanlık bir fragman ile Wasteland 3 çıkış tarihi de açıklandı. Wasteland 3 19 Mayıs 2020 tarihinde oyuncular ile buluşacak. Hatta ön siparişler de açıldı.

İlk oyunu 1988 yılında çıkan Wasteland, Brian Fargo’nun kurduğu Interplay tarafından geliştirilmişti ve yayıncılığını Electronic Arts üstlenmişti. Bilim-kurgu rol yapma türündeki Wasteland sınırlı renk paletine rağmen daha sonra Interplay’in en çok bilinen oyunlarından olan 1997 tarihli Fallout’un temelini oluşturdu. 2014’e geldiğimizde ise yine Fargo’nun kurup yönettiği inXile Entertainment Wasteland 2’yi geliştirdi ve bu defa Deep Silver oyunu yayınladı. Üçüncü oyun da yine inXile Entertainment ellerinden çıkma.

Bu defa oyun donmuş Colorado’da geçiyor ve yenilenmiş bir hareket sistemine sahip. Ayrıca, hikaye ve çoklu oyuncu modları mevcut. Seçimlerinize göre farklı alanları keşfe çıkacağınız da bilgiler arasında. Oyuncular artık araca da sahip ve bu sayede çeşitli ortamlarda yardımcı olacak.

Windows, macOS, Linux, Xbox One ve PlayStation 4 platformlarında yer alacak oyun için başta da belirttiğimiz gibi şimdiden ön sipariş verebilirsiniz.
 

Benzer konular


Geri
Üst