Wasteland 3 Çıkış Tarihi Belli Oldu | Kogo Society Forum Güncel Paylaşım Platformu

Wasteland 3 Çıkış Tarihi Belli Oldu

CrypticaL

Düttürü Dünya..
Yönetici
Forum Sahibi
Üyelik Tarihi
2 Eylül 2019
Mesajlar
477
Tepkime puanı
233
Puanları
43
Yaş
27
Konum
Root
Cinsiyet
Erkek
İlişki Durumu
İlişkim Var
Burcu
Kova
Wasteland 3 Çıkış Tarihi Belli Oldu

Wasteland 3 Çıkış Tarihi Belli Oldu


Wasteland 3 çıkış tarihi oldukça karanlık bir fragman eşliğinde duyuruldu.

Wasteland serisinin üçüncü oyunu ilk olarak E3 etkinliğinde daha oynanış ve eğlence odaklı bir fragman ile karşımıza çıkmıştı. Şimdi ise X019 sunumu sırasında daha karanlık bir fragman ile Wasteland 3 çıkış tarihi de açıklandı. Wasteland 3 19 Mayıs 2020 tarihinde oyuncular ile buluşacak. Hatta ön siparişler de açıldı.

İlk oyunu 1988 yılında çıkan Wasteland, Brian Fargo’nun kurduğu Interplay tarafından geliştirilmişti ve yayıncılığını Electronic Arts üstlenmişti. Bilim-kurgu rol yapma türündeki Wasteland sınırlı renk paletine rağmen daha sonra Interplay’in en çok bilinen oyunlarından olan 1997 tarihli Fallout’un temelini oluşturdu. 2014’e geldiğimizde ise yine Fargo’nun kurup yönettiği inXile Entertainment Wasteland 2’yi geliştirdi ve bu defa Deep Silver oyunu yayınladı. Üçüncü oyun da yine inXile Entertainment ellerinden çıkma.

Bu defa oyun donmuş Colorado’da geçiyor ve yenilenmiş bir hareket sistemine sahip. Ayrıca, hikaye ve çoklu oyuncu modları mevcut. Seçimlerinize göre farklı alanları keşfe çıkacağınız da bilgiler arasında. Oyuncular artık araca da sahip ve bu sayede çeşitli ortamlarda yardımcı olacak.

Windows, macOS, Linux, Xbox One ve PlayStation 4 platformlarında yer alacak oyun için başta da belirttiğimiz gibi şimdiden ön sipariş verebilirsiniz.
 
Üst