Huawei Mate X Çıkış Tarihi Belli Oldu | Kogo Society Forum

Huawei Mate X Çıkış Tarihi Belli Oldu

CrypticaL 

Düttürü Dünya..
Yönetici
Üyelik Tarihi
2 Eylül 2019
Mesajlar
632
Cinsiyet
Erkek ♂️
İlişki Durumu
İlişkim Var
Burcu
Kova ♒
Ruh Hali
Öfkeli
Huawei Mate X Çıkış Tarihi Belli Oldu

Huawei Mate X Çıkış Tarihi Belli Oldu

Huawei’nin katlanabilir ekrana sahip akıllı telefon modeli olan Huawei Mate X satışa çıkıyor. Cihaz Google ambargosu nedeniyle ilk etapta sadece Çin’de satışa sunulacak.

Geçtiğimiz yıl MWC 2019 kapsamında tanıtılan ve büyük ilgi gören Huawei Mate X, Samsung Galaxy Fold’un en büyük rakiplerinen biri olarak görülüyordu. Samsung’un katlanabilir telefonu ilk incelemelerde ciddi problemler yaşayınca, Huawei’nin Mate X telefonu daha bir merakla beklenmeye başlandı.

Galaxy Fold’un aksine ekranı katlandığında da kullanılabilen, dışa doğru bükülen Mate X, teknolojisiyle dikkat çekmeyi başarmıştı. Bu noktadan sonra herkesin merak ettiği tek şey cihazın çıkış tarihi olmuştu. Ama yaz aylarından beri süregelen Amerika sürtüşmesi Mate X’in çıkışını biraz daha erteledi.

Huawei, Çin’de düzenlediği bir etkinlikle yeni akıllı telefonu Huawei Mate X’in 15 Kasım itibariyle satışa çıkacağını duyurdu. Google Servisleri ile ilgili yaşanan sorundan dolayı da, telefon ilk olarak sadece Çin’de satışta olacak. 2.400 dolar satış fiyatına sahip olan Huawei Mate X, bugüne kadar piyasaya sürülen en pahalı akıllı telefonlardan biri olacak
 

Yeni Konular

Geri
Üst