Kartvizit Tasarım Programları Hangileridir? | Kogo Society Forum

CrypticaL 

Düttürü Dünya..
Yönetici
Üyelik
2 Eylül 2019
Mesajlar
641
Cinsiyet
Erkek ♂️
İlişki Durumu
İlişkim Var
Burcu
Kova ♒
Ruh Hali
Öfkeli
Kartvizit Tasarım Programları Hangileridir?

Kartvizit Tasarım Programları Hangileridir?


Kartvizitler bir bakıma kişilerin ve kurumların kimliklerini yansıtıyor olmasından dolayı iyi bir tasarım gerektirir. Kartvizit tasarlama programları ile son derece kaliteli ve etkili kartvizit tasarım çalışmaları yapılabileceği için, kartvizitlerin konusunda uzman olan tasarımcılara yaptırılması gerekir.

Tasarımcılar kartvizit tasarlama programları kullanarak etkili ve etkileyici kartvizit tasarımlarını yapabilir. Önemli olan tasarımın kalitesi olsa da kullanılacak olan baskı malzemeleri de kartvizit değerini etkiler. Günümüzde etkileyici bir kartvizite sahip olacak olan kişi veya kurumlar saygınlık kazanma konusunda başarı yakalayabilir. Etkin olarak kartvizit hazırlama programlarını kullanabilen tasarımcıların daha etkili kartvizit tasarlamaları mümkündür.

En Çok Kullanılan Kartvizit Programları

En popüler kartvizit tasarım programı BusinessCards tasarım programlarıdır. En son sürümü kullanılması gereken bu tasarım programı, kartvizit tasarlama programları denildiği zaman akla gelen ilk program olur. İnternet ortamında bulunan bu program bilgisayar yardımı ile kullanılır. Program ile yapılacak olan kartvizit tasarımlarının kullanılacak sektöre uygun olması gerekir. Yapılan tasarımlar sektöre uygun olduğunda kişi veya kurumlar için önemli bir değer arz eder. BusinessCards kartvizit tasarım programlarını etkin olarak kullanacak olan tasarımcılar kaliteli işler çıkarır. Bu nedenle aslında program değil onu kullanan tasarımcının kabiliyeti önemlidir.

Clickable Kart: Windows 7 içindir. Paylaşım için ayrıca vs. kişi adı, meslek, adres, irtibat numarası, e-posta adresi, web sitesi yer alır. Kartvizit içinde bazı yararlı iş ile ilgili bilgiler, şirket ya da bireysel detaylar yer alır. Ayrıca popüler görüntü ve PDF dosya formatlarına da çevrilebilir.

Page Wonder: Tebrik kartları ve kartvizit tasarımı yapmak için kullanılabilir. Şekil çizmek, resim eklemek, 3D metin eklemek, görüntü eklemek gibi işlere yarar. Aynı zamanda bir defada birden fazla sekmeyi açarak birden fazla kart tasarımı BMP, JPG, GIF, TIFF, PNG vb dosya formatlarında yapılabilir.

DECAdry Kartvizit Yazılım: DECAdry Kartvizit Yazılımı ile çoklu kartvizit tasarımları yapabilir. Bu yazılımı kullanarak, 4 adımda kartvizit yapabilirsiniz. Bu adımlar şunlardır: yeni bir dosya açmak; bir kart çerçevesi seçmek; karttaki veri eklemek ve kart arka plan ve çerçevesini seçmek. Bu barkod üreten yazılım QR kodu, EAN 128, Code 39 içerir.

Formtec Tasarım Pro: Metin, şekiller, klip art, görüntüler, kartvizit, kart, kartpostal, etiket, fotoğraf çıkartmaları vb gibi pek çok etkili araç sağlar.

CardWorks Kartvizit Yazılım: CardWorks Kartvizit Yazılım ile 10'dan fazla kartvizit şablonu, 10 farklı renk düzeni ve diğer birçok indirilebilir şablonlar ile kartvizitler oluşturabilirsiniz. Görüntü veya logosu, kuruluş adı, kişi adı, adresi, e-posta adresi ve web sitenizin URL'sini karta koyabilirsiniz.
 

Yeni Konular

Geri
Üst