Benim dünyam | Sayfa 3 | Kogo Society Forum

Benim dünyam

Merhabalar ben Yunus Mercan 2 Kasım 2000 yılında Bakırköy de hayata gözlerimi açtım.Bugün ise günlerden 26 Haziran cumartesi yakın bir zamanda 21 yaşına basacam. 2022 Nisan ayında yapılacak olan sınava 2021 temmuz ayında başlayacağım. Gerçeği söylemek gerekirse ben zaten şu an zaten çalışmalara başladım ve sonuna kadar bırakmayacağım. İnşallah 2022 Nisan ayında sınavı yüksek bir puanla kazanarak memur olacağım. Sınava hazırlanacak olan diğer arkadaşlara şimdiden başarılar diliyorum. Kalın sağlıcakla görüşmek üzere

Merhaba ben Yunus mercan 2000 yılında Kasım ayının 2. günü geldim dünyaya . Sene olmuş 2021 3 ay kaldı doğum günüme . Bu yıl tekrar 3. Kez e kpss sınavına gireceğim . İnşallah bu sefer soruların yüzüne yüzüne vuracağım.

Bugün günlerden cuma sabah saat 10 da kalktım ellimi yüzümü yıkadım.Annem kahvaltılık bir şeyler hazırladı arkadaşlarla buluşmak üzere evden çıktım. Cebeci şehir parkına gittik.Beraber piknik yaptık fotoğraf çekildik.Sonra karşıya geçip başka bir parkta oturduk.Birbirimize görüşürüz diyerek birbirimizi eve uğurladık. Sonra eve gelince biraz yattım kalktığımda canlı yayına geçtik.Arkadaşım şarkı söylerken ben onu dinledim.şimdilik bu kadar iyi geceler SEVGİLİ GÜNLÜK

bugün uyandım elimi yüzümü yıkadım.biraz bilgisayara oturdum. şu an da günlük yazmaktayım.Yarın sabah işbaşı yapacağım.bakalım ilk iş günü olacak. ama kolay bir iş olduğu için hiç heyecanlı değilim.daha önce yapmadığım bir iş değil. daha önce milyon defa yaptım bu işleri atlet çevirme bana göre çok kolay bir iş . işte böyle sevgili günlük yuvarlanıp gidiyoruz.Hadi bakalım yarın ola hayrola

Günlerden 15 Nisan 2023 cumartesi sabah uyandım elimi yüzümü yıkadım lavaboya falan gittim.Daha sonra işe gitmek için evden çıktım. Yolda giderken müzik dinledim.İşyerine vardım çalışmaya başladım. Saat 10 oldu paydos ettik. 10 dk sonra işbaşına geçtik. Saat 13 biz yine paydos ettik. Sonra temizlik yaptık. Daha sonra patron paralarımızı dağıttı.Benim paramı 400 TL eksik verdiğini anladım.Mesaj attım kafası dalgın olduğunu söyledi. Pazartesi vereceğini söyledim. Ben de sıkıntı yok dedim. Ne de olsa paramı aldım. 400 TL nin lafı olmaz yani ama eğer hakkım ise vermek zorunda zaten bugünlük bu kadar iyi günler Sevgili Günlük

Günlerden bir gün evde oturuyorum.Baktım evde yapacak bir şey yok. Çıktım evden gittim. Bizim tanıdık Pimapenci abilerin yanına gittim. Biraz oturdum.Sohbet muhabbet falan yaptık.Derken eve geldim.Biraz telefonla oynadım.Annem perdeleri yıkamış. Bana bu perdeleri takmamı söyledi.Perdeleri tek tek hızlı bir şekilde taktım. Sonra gece oldu yatma saati geldi yattık.

Bir varmış Bir yokmuş günlerden bir gün keloğlan adında bir küçük çocuk varmış.Annesi ile birlikte bir kasabada mutlu mesut yaşamaktaymışlar. Bir gün öyle yüksek bir ses duymuşlar. Annesi kapıyı bir açmış bir sürü dev kapıya dayanmış.Devlere sormuş ne istiyorsunuz diye? - Devlerden biri çok açız bol bol yemek istiyoruz demiş başka bir dev ben herkesten daha çok açım önce ben istiyorum demiş.- Anne demiş ki tabi buyrun hepinize yetecek yiyeceğimiz var demiş.Devler tıka basa yemek yedikten sonra Keloğlan ve annesine teşekkür ederek oradan ayrılmışlar.Devler her karnı acıktıklarında Keloğlan ve annesinin evine gelip yemek yiyormuşlar en sonunda Devlerden birinin aklına fikir gelmiş .Bir makine üretip karın doyurmanın yolunu bulmuş bu sayede bir daha kimseye muhtaç olmamışlar. Bundan sonra mutlu mesut yaşamışlar

Bir varmış bir yokmuş evvel zaman içinde kalbur saman içinde develer tellal pireler berber iken bir çoban varmış. Bu çobanın çok koyunu varmış. Her gün koyunlarını otlatmaya götürürmüş.Koyunlarını otlatmaya götürürken bir de ne görsün bir ayı eyvah! demiş. Şimdi ne yapacağız.Çoban düşüne dursun ayı yaklaşmaktaymış.Düşünmüş taşınmış. Tam ayı yaklaştığında eline taş alıp ayının önüne atmış. Oracıkta ayı sinirlenmiş.Birdenbire hızlı hareketlerle çobana yaklaşmış.Çoban kaçacak yer bulamayınca ölü taklidi yapmış. Belki gider rahat bırakır diye düşünmüş.Ama ayı onu rahat bırakmamış . Biraz durmuş düşünmüş .Tamam ya ben bunu öldüreceğim demiş. Tam bir hamle yapacağı sırada köylülerden biri onu görmüş ve belinde bulunan tüfeği ayı doğrultup tetiğe basmış .
Ayı neye uğradığını şaşırmış.Sonra bizim çoban rahat bir nefes almış. Ayı korkusundan bir daha oraya adımını bile atamaz hale gelmiş.Çoban koyunları toplayıp evine dönmüş. Mutlu bir şekilde yaşamaya başlamış bugünlük bu kadar herkese iyi geceler diliyorum. Kalın sağlıcakla görüşmek üzere

Geri