Benim dünyam | Sayfa 2 | Kogo Society Forum Güncel Paylaşım Platformu

Benim dünyam

Herakles

Üye
Üye
Bugün günlerden cumartesi sabah 08:30 kalktım kursa gittim . arkadaşlarım çoktan gelmişlerdi. kahvaltı yapıyorlardı. Önce elimi yüzümü yıkadım. Sonra Fatma abla bana bir kahvaltı tabağı verdi odaya gittim. Tabak her şeyi mideye indirdim. Sonra sınav başladı. Sorular kolay olduğu için Türkçe ve Matematik sorularını hemen çözdük . genel kültür de biraz fazla yanlış yaptığım için sonuç hüsran oldu. İkinci denemede aynı geçti. sonunda işimizi bitirip eve geçtik. ben önce dükkana uğradım. Sınav için belge lazımdı onu çıkarttırdım. Sonra eve geldim. Maskemi çıkarıp çöpe attım . montu çıkarıp astım . Sonra biraz yemek yedim. Sonra video izledim. Biraz wolfteam oynadım . Şu an günlük yazmakla meşgulüm . bu günlük bu kadar sevgili günlük hoşçakal bay bay

Herakles

Üye
Üye
Bugün günlerden cumartesi sabah kalktım saat 09 .30 da yola çıktım. Dayım annem ve ben beraber ekpss sınavının yapılacağı okulun oraya doğru gittik. Eyyup dayım bizi bıraktı .Eve geçti sonra evdekileri alıp tarlaya gittiler . Biz de evde takılıyoruz . Ben günlük yazıyorum . Dayım telefonla takılıyor.

Herakles

Üye
Üye
Bugün günlerden perşembe öğlen 12 de kahvaltı yaptık .Bilgisayarla oynadım . Video izledim. Teyzem gile gidecektim . Daha çıkmadan teyzem aradı . İlknurun halk ekmekte sıra beklediğini ve ona vermem gerektiğini söyledi ben de poşeti ona verip geldim. Eve geldiğimde annem perde astırdı . Sonra tekrar bilgisayara oturdum . Oyun oynadım . Şu an biraz günlük yazıyorum . Şimdilik bu kadar görüşürüz güzel günler de buluşmak dileğiyle.

Herakles

Üye
Üye
Bugün günlerden pazar ve sokağa çıkma yasağı var ama buna rağmen millet hep sokakta bugün markete gittiğimizde çok sıra vardı. 30dk sıra bekledik. Eve geldiğimizde çok yorulmuştum ve gittim yatağa yattım . 1 saat geçmeden uyandım. Bir baktım sofra hazır herkes sofrada mantı hazır başladık yemeğe. Doyup kalktım . 2 dk sonra bir tabak içinde az mantı vardı onu da yedim ve aşağı indim. Zula oynadım . Sonra hava karardı akşam oldu . Bilgisayarı kapattım . Abime götürdüm .

Konuyu Başlatan Benzer konular Kategori Cevaplar Tarih
Kunter Nahide Babashlı - Benim Hikayem Şarkı Sözleri 0