Benim dünyam | Sayfa 4 | Kogo Society Forum

Benim dünyam

Bir varmış, Bir yokmuş. Günlerden bir gün bir kasabada 3 oğluyla yaşayan bir anne varmış. Bu ailenin durumu çok iyiymiş. Hatta o kadar iyiymiş ki hiç sıkıntı çekmeden istedikleri her şeyi alabilecek kadar çok paraları varmış. Derken: evlerine bir gün gece vakti hırsız girmiş. Neyse ki şanslılarmış. Hırsız tek bir önemli bir şey bulamamış. Bunun nedeni de çocuklardan biri çok uyanıkmış. Gizli bir yere gizli bir oda yaptırıp önemli bütün her şeyi oraya saklamış. Annesi oğlum demiş. İyi akıl ettin. Bu gizli yeri bu sayede kimse anlamıyor. Bizim malları nerede sakladığımızı. Bu böyle sürmüş. Mutlu mesut yaşayıp gitmişler. Bugünlük bu kadar görüşürüz Sevgili Günlük

Bugün günlerden salı sabah saat 6:30 da kalktım. Elimi yüzümü yıkadım. Kahvaltı yapıp evden çıktım.26 köprüsüne doğru yürüyüp tramvaya bindim. Sonra işe geldim. Gelince önce odamda bana ayrılan yere oturdum. Sonra kalkıp Güngör ağabeyimin yanına gittim. Biraz oturduk. Sohbet ettik. Sonra yerime geçtim. Saat 10:30 da filtre kahve içtim. İşte bu kadar Sevgili Günlük

Geri