Apple Store Sessizce Yapılan İlginç Değişiklik | Kogo Society Forum

Apple Store Sessizce Yapılan İlginç Değişiklik

CrypticaL 

Düttürü Dünya..
Yönetici
Üyelik Tarihi
2 Eylül 2019
Mesajlar
623
Cinsiyet
Erkek ♂️
İlişki Durumu
İlişkim Var
Burcu
Kova ♒
Ruh Hali
Öfkeli
Apple Store Sessizce Yapılan İlginç Değişiklik

Apple Store Sessizce Yapılan İlginç Değişiklik


Apple çevrim içi mağazasında ilginç bir değişikliğe gidiyor. Sessiz sedasız kaldırılan özellik yerini boşluğa bırakıyor.

Apple, sessiz sedasız bir şekilde çevrim içi mağazasında fark etmesi çok da kolay olmayan bir değişikliğe imza attı. AppleInsider‘ın haberine göre firma 17 Kasım’da çevrim içi mağazasında ürün sayfasında yer alan kullanıcı yorum ve puanlama alanını tamamen kaldırdı.

Artık kullanıcılar satın aldıkları ürünler için bir puanlama yapamayacak veya hakkında yorum yazamayacak. Bu hamleyle beraber yenilenen mağazada ürün sayfalarında artık sadece firmanın sağladığı bilgileri görmek mümkün oluyor. Apple’ın neden böyle bir adım attığı ise şimdilik bilinmiyor.

Kullanıcılar Bazı Apple Ürünlerinden Şikayetçi

Firmanın pek çok donanım ürünü beğeniyle karşılansa da kullanıcıların çok şikayetçi olduğu ürünler de bulunuyor. Bunlardan en popüler olanı ise elbette Lightning kablosu. Sık sık sosyal medyaya da yansıyan bu şikayetlerde kullanıcılar Apple’ın Lightning kablolarının çok dayanıksız olduğu ve kısa sürede dış koruma alanının soyulduğu yönünde görüşlerini bildirmekten çekinmiyor.

Hatta bu alanda üçüncü parti şirketler Lightning kablolarını hem kişiselleştiren hem de sağlamlaştıran girişimlere dahi imza atabiliyor. Geçmişte Apple çevrim içi mağazasının en çok negatif yorum alan ürünlerinin başında da Lightning kablosu, 3,5 mm’lik Lightning adaptörü gibi aksesuarlar geliyordu. Firmanın kullanıcı görüşlerini geri getirip getirmeyeceği bilinmiyor. Ancak çevrim içi mağazaya bu imkanın geri döneceğini pek sanmıyoruz.
 
Geri
Üst