Xiaomi Mi Store Ankara Mağazası Açıldı | Kogo Society Forum Güncel Paylaşım Platformu

Xiaomi Mi Store Ankara Mağazası Açıldı

CrypticaL

Düttürü Dünya..
Yönetici
Forum Sahibi
Üyelik Tarihi
2 Eylül 2019
Mesajlar
477
Tepkime puanı
233
Puanları
43
Yaş
27
Konum
Root
Cinsiyet
Erkek
İlişki Durumu
İlişkim Var
Burcu
Kova
Xiaomi Mi Store Ankara Mağazası Açıldı

Xiaomi Mi Store Ankara Mağazası Açıldı


Xiaomi Mi Store Ankara mağazası için belirlenen açılış tarihi yoğun ilgi nedeniyle ileri bir tarihe ertelenmişti. Uygulanacak indirimlere ilgi gösteren tüketicilerin can güvenliğinden emin olmak isteyen Xiaomi resmi distribütörü Evofone, sonunda mağazayı açtı.

Xiaomi Mi Store Ankara mağazası bu kez açıldı

Ankara’daki ANKAmall isimli alışveriş merkezindeki mağazanın açılışı için belirlenen 16 Kasım tarihi ne yazık ki hüsranla sonuçlandı. Bizim de açılışa katılmak ve takipçilerimizle buluşmak için gittiğimiz etkinlik ileri bir tarihe ertelendi. Olan biteni anlattığımız videoyu aşağıda izleyebilirsiniz.

Aradan geçen yaklaşık 15 günün ardından beklenen açılış da sonunda gerçekleşti. Yine Ankaralıların yoğun ilgi gösterdiği açılış, bu kez güvenli bir şekilde yapıldı. Katılımcıların can güvenliğinin kontrol altına alındığı açılışı, katılımcılar da sosyal medya hesaplarından paylaşmayı ihmal etmedi.

Açılış gerçekleşti ve mağazaya tekrar ziyaretler başladı. Tüm Xiaomi modellerinin sergilendiği mağaza bundan sonra da teknoloji severleri ağırlamaya devam edecek.
 
Üst