PTT ve Xiaomi Arasındaki İşbirliği Başladı | Kogo Society Forum

PTT ve Xiaomi Arasındaki İşbirliği Başladı

CrypticaL 

Düttürü Dünya..
Yönetici
Üyelik
2 Eylül 2019
Mesajlar
1,015
Cinsiyet
Erkek ♂️
İlişki Durumu
İlişkim Var
Burcu
Kova ♒
Ruh Hali
Üzgün
PTT ve Xiaomi Arasındaki İşbirliği Başladı

PTT ve Xiaomi Arasındaki İşbirliği Başladı


İmzalanan protokol kapsamında başlangıç olarak PTT’nin İstanbul, Ankara ve Gaziantep’te bulunan seçili iş yerlerinde Xiaomi marka ürünler avantajlı fiyatlarla satışa sunulmaya başlandı.

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT AŞ) ve Xiaomi markasının Türkiye’nin en büyük yetkili distribütörü olan Türk Mi ile yaptığı iş birliği kapsamında, PTT’nin İstanbul, Ankara ve Gaziantep’te bulunan seçili işyerlerinde Xiaomi marka ürünler uygun fiyatlarla satışa sunulmaya başlandı.

PTT iş yerlerindeki teknoloji stantlarında başlangıç olarak Xiaomi markasının Redmi Go, Redmi 6A, Redmi 7, Redmi Note 7 model akıllı telefonları, Mi Band 3 akıllı bilekliği, Mi 5000mAh – Mi 10000mAh powerbankları ve Mi Earbuds kulaklıkları satılıyor. Ürün çeşitliliğinin kısa zamanda artırılacağı stantlarda şu anda PTT’nin kuruluş yıl dönümüne özel yapılmış büyük indirimler mevcut.

Konuyla ilgili konuşan PTT Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kenan Bozgeyik; “Kurumumuz ile TürkMi arasında yapılan işbirliği ile birlikte Xiaomi marka ürünlerinin resmi Türkiye garantili satışı işyerlerimizde başladı. Ürünlerin satışa sunulduğu işyeri sayımızın kısa süre içerisinde 100 noktaya ulaşmasını hedefliyoruz. Şu anda satış yapılan iş yerlerimizde ise PTT’nin kuruluş yıldönümüne özel indirimler değerli müşterilerimizi bekliyor.” dedi.

TürkMi Yönetim Kurulu Başkanı Bensen Safa; “TürkMi olarak PTT ile yapmış olduğumuz bu işbirliğini çok önemsiyoru Bilindiği üzere ilk 3 mağazayı açmıştık, satış grafiği olarak hızlı bir yükselişe sahibiz, bu noktada da hedefimiz olan şube sayısını hızla yakalamayı planlıyoruz. Bu noktalarda en yeni teknolojiyi satmayı kendimize ilke edindik ve yeni seri telefonları ve aksesuarları da en kısa zamanda satışa sunmayı planlıyoruz.” açıklamasıyla işbirliği hakkında görüşlerini bildirdi.
 

Geri
Üst