Sleeping Dogs: Definitive Edition Sistem Gereksinimleri | Kogo Society Forum

Sleeping Dogs: Definitive Edition Sistem Gereksinimleri

CrypticaL 

Düttürü Dünya..
Yönetici
İlişki Durumu
İlişkim Var
Burcu
Kova ♒
Ruh Hali
Üzgün

Sleeping Dogs: Definitive Edition Sistem Gereksinimleri​

Sleeping Dogs: Definitive Edition Sistem Gereksinimleri

Eleştirmenlerden tam not alan, ödüllü açık dünya aksiyon macerasının Definitive Edition'ı, yeni nesil için yeniden çalışıldı, yeniden inşa edildi ve yeniden ustalaştı. Hikayeyi genişleten Year of the Snake ve korku temalı Nightmare in North Point de dahil olmak üzere önceden mevcut olan 24 DLC uzantısının tamamı oyuna entegre edildi. Çok sayıda yeni teknolojik, işitsel ve görsel gelişmenin yanı sıra, Hong Kong hiç bu kadar canlı hissetmemişti.

Hayatla iç içe olan canlı, neon bir şehir olan Hong Kong'un egzotik yerleri, kalabalık caddeleri ve pazarları, dünyadaki en güçlü ve tehlikeli suç örgütlerinden birini gizliyor: kötü şöhretli Triad'lar. Triad'ları içten dışa doğru devirmeye çalışan son derece yetenekli gizli polis Wei Shen olarak oynayın. Kimliğinizi açığa çıkarmadan acımasız suç faaliyetlerine katılarak organizasyonda yükselmeye çalışırken kendinizi değerli kanıtlamanız gerekecek.

Eşsiz bir dövüş sanatları sistemi kullanarak, acımasız göğüs göğüse dövüşte rakiplerinizi yok edin. Heyecan verici yasa dışı sokak yarışlarında Hong Kong'un hareketli sokaklarına hükmedin ve patlayıcı ateşli silahlarla ortalığı kasıp kavurun. Sleeping Dogs'un Hong Kong'u tam bir oyun alanıdır. Gizli görevde kurallar farklıdır.

Ana Özellikler:
Daha önce mevcut olan 24 DLC uzantısının tümü ve çok sayıda görsel iyileştirmeyle, Hong Kong hiç bu kadar canlı hissetmemişti.
  • Yanlış bir kararın her an kimliğinizi ortaya çıkarabileceği, olgun ve cesur bir gizli polis draması.
  • Ölümcül dövüş sanatları, yoğun silahlı çatışmalar ve acımasız alt etmelerin kusursuz bir karışımıyla beslenen patlayıcı aksiyon.
  • Destansı yüksek hız heyecanları: Çok çeşitli egzotik arabalarla, süper motosikletlerle ve sürat tekneleriyle sokakları ateşe verin veya denizi parçalayın.
  • Hong Kong sizin en büyük oyun alanınızdır: Yasa dışı sokak yarışlarına katılın, horoz dövüşlerinde kumar oynayın veya karaoke yaparak eğlenin. Hong Kong'un çeşitli bölgelerinde kendinizi eğlendirmenin sayısız yolu vardır.

Windows Sistem Gereksinimleri​

• MİNİMUM:
    • İşletim Sistemi: Windows Vista 64bit, Windows 7 64bit, Windows 8 64bit (32bit İşletim Sistemi desteklenmez)
    • İşlemci: Core 2 Duo 2,4 GHz veya Athlon X2 2,7 GHz
    • Bellek: 4 GB RAM
    • Ekran Kartı: DirectX 10 veya 11 uyumlu kart, ATI Radeon 3870 veya üstü, 512 MB grafik belleği ile NVIDIA GeForce 8800 GT veya üstü, Intel HD Graphics 2500 veya üstü
    • DirectX: Sürüm 10
    • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
    • Ses Kartı: DirectX uyumlu ses kartı
  • ÖNERİLEN:
    • İşletim Sistemi: Windows Vista 64bit, Windows 7 64bit, Windows 8 64bit (32bit İşletim Sistemi desteklenmez)
    • İşlemci: Core i5-2300, Phenom II X4 940 veya daha iyisi
    • Bellek: 8 GB RAM
    • Ekran Kartı: DirectX 10 veya 11 uyumlu kart, ATI Radeon 7750, NVIDIA GeForce GTX 560 veya üstü, 1 GB grafik belleği, Intel HD Graphics 4000 veya üstü
    • DirectX: Sürüm 11
    • Ses Kartı: DirectX uyumlu ses kartı

MacOS Sistem Gereksinimleri​

• MİNİMUM:
    • İşletim Sistemi: 10.10.5
    • İşlemci: 2Ghz
    • Bellek: 4 GB RAM
    • Ekran Kartı: 1GB VRAM *
    • İlave Notlar: *Listedeki grafik kartları desteklenmez: AMD Radeon HD 4xxx serisi, AMD Radeon HD 5xxx serisi, ATI X1xxx serisi, ATI HD2xxx serisi, Intel Iris 5100, Intel HD5000, Intel Iris 6100, Intel HD5300, Intel GMA serisi, Intel HD3000, Intel HD4000, NVIDIA 1xx serisi, NVIDIA 9xxx serisi, NVIDIA 8xxx serisi, NVIDIA 7xxx serisi ve NVIDIA 3xx serisi.
  • ÖNERİLEN:
    • İşletim Sistemi: 11.11.2
    • İşlemci: 2.8Ghz
    • Bellek: 8 GB RAM
    • Ekran Kartı: 2GB VRAM *
    • İlave Notlar: *Listedeki grafik kartları desteklenmez: AMD Radeon HD 4xxx serisi, AMD Radeon HD 5xxx serisi, ATI X1xxx serisi, ATI HD2xxx serisi, Intel Iris 5100, Intel HD5000, Intel Iris 6100, Intel HD5300, Intel GMA serisi, Intel HD3000, Intel HD4000, NVIDIA 1xx serisi, NVIDIA 9xxx serisi, NVIDIA 8xxx serisi, NVIDIA 7xxx serisi ve NVIDIA 3xx serisi.

Geri