The Walking Dead: The Telltale Definitive Series Sistem Gereksinimleri | Kogo Society Forum

The Walking Dead: The Telltale Definitive Series Sistem Gereksinimleri

CrypticaL 

Düttürü Dünya..
Yönetici
İlişki Durumu
İlişkim Var
Burcu
Kova ♒
Ruh Hali
Uzaklaş

The Walking Dead: The Telltale Definitive Series Sistem Gereksinimleri​

The Walking Dead: The Telltale Definitive Series Sistem Gereksinimleri

The Walking Dead: The Telltale Definitive Series, 4 Sezonu, 400 Günü ve 23 benzersiz bölümde 50 saatin üzerinde oynanışı içeren The Walking Dead: Michonne'u içerir. Grafiksel geliştirmeler, sahne arkası bonus özellikleri ve klasik menülerin aslına sadık yeniden yaratımları ile bu, Clementine'in yolculuğunu deneyimlemenin ve hikayesinin nasıl bittiğini öğrenmenin kesin yoludur.
  • Grafik Geliştirmeleri: "Grafik Siyah" sanat stili, Sezon 4'ün gelişmiş görsel stilini beğenilen serinin önceki tüm sezonlarına taşıyor. Daha önce bu yükseltmeyi almayan bölümlere tam dinamik aydınlatma da eklenecek.

• Kamera Arkası Bonusları: Geliştiricilerden, seslendirme sanatçılarından ve Clementine'in hikayesini hayata geçiren diğer ekip üyelerinden oyunun yapımına özel bakışlar. Buna 10 saatten fazla geliştirici yorumu ve "Return of the Walking Dead" kısa belgeseli dahildir.

• Oynanış İyileştirmeleri: Karakter performansları, dudak senkronizasyonu ve diğer oynanış ve kullanıcı arayüzü geliştirmeleri, bunu Telltale'in The Walking Dead deneyimine dönüştürüyor.

• Daha da fazla dijital bonus: Tüm sezonlarda 40'tan fazla parça içeren müzik çalar, sanat galerisi, çalınabilir ses hatlarına sahip 3D model görüntüleyici ve hâlâ tüm geçmiş sezonlardan orijinal menüleri ve müzikleri içeren yeni 3D ön uç.

Windows Sistem Gereksinimleri​

• MİNİMUM:
    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İşletim Sistemi: Windows 7 64 Bit Hizmet Paketi 1
    • İşlemci: Intel Core 2 Duo 2,8 GHz
    • Bellek: 3 GB RAM
    • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTS 450 2GB
    • DirectX: Sürüm 11
    • Depolama: 45 GB kullanılabilir alan
    • Ses Kartı: DirectX 11
  • ÖNERİLEN:
    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir