Mafia 3: Definitive Edition Sistem Gereksinimleri | Kogo Society Forum

Mafia 3: Definitive Edition Sistem Gereksinimleri

CrypticaL 

Düttürü Dünya..
Yönetici
İlişki Durumu
İlişkim Var
Burcu
Kova ♒
Ruh Hali
Uzaklaş

Mafia III: Definitive Edition Sistem Gereksinimleri​

Mafia III: Definitive Edition Sistem Gereksinimleri

Mafia III: Definitive Edition ilk kez ana oyunu, tüm Hikaye DLC'lerini (Faster, Baby!, Stones Unturned, Sign of the Times) ve Bonus Pack'leri (Family Kick-Back Pack ve Judge, Jury & Executioner Weapons Pack) tek bir pakette bir arada içerir.

Yıl 1968 ve Lincoln Clay, Vietnam'da geçirdiği savaş dolu yılların ardından şu gerçeğin farkında: Aile, doğumunda seninle olanlar değil, onlar için ölümü göze aldıklarındır. Artık New Bordeaux'taki evine dönen Lincoln, sabıkalı geçmişinden kaçmaya karar veriyor. Fakat İtalyan Mafyası yeni ailesini, yani zenci mafyasını arkadan bıçaklayıp ortadan kaldırınca Lincoln da eskisinin külleri üzerine yeni bir aile kurarak bu işin arkasındakilere karşı askeri düzeyde bir intikam mücadelesine giriyor. Bu uğurda şiddetli silahlı çatışmalar ve yakın dövüşlere girmesi, aracını çılgınca kullanması ve tehlikeli sokaklarda hayatta kalması gerekecek. Ama doğru ekibi kurarak, zor kararları alarak ve ellerini biraz kirleterek şehrin yeraltı dünyasında zirveye çıkmak mümkün.

Windows Sistem Gereksinimleri​

• MİNİMUM:
    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
    • İşlemci: Intel I5-2500K, AMD FX-8120
    • Bellek: 6 GB RAM
    • Ekran Kartı: 2GB of Video Memory & NVIDIA GeForce GTX 660, AMD Radeon HD7870
    • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan
    • Ses Kartı: DirectX Uyumlu Ses kartı
    • İlave Notlar: Windows 8.1 kullanıcılarının ek Windows Update dosyalarına ihtiyacı olabilir
  • ÖNERİLEN:
    • İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
    • İşlemci: Intel I7-3770, AMD FX 8350 4.0 Ghz
    • Bellek: 8 GB RAM
    • Ekran Kartı: 4GB of Video Memory & NVIDIA Geforce GTX 780 or GeForce GTX 1060, AMD Radeon R9 290X
    • Ses Kartı: DirectX Uyumlu Ses kartı

MacOS Sistem Gereksinimleri​

• MİNİMUM:
    • İşletim Sistemi: MacOS 10.12.4
    • İşlemci: Intel Core i5 (4 Cores) 3.2 GHz
    • Bellek: 8 GB RAM
    • Ekran Kartı: AMD Radeon R9 M290X 2GB VRAM
    • İlave Notlar: NVIDIA ve INTEL video kartlarının Mafia III Mac'i çalıştırması DESTEKLENMEZ
      Not2: Oyun minimum 2GB AMD ekran kartı gerektiriyor. YALNIZCA desteklenen Mac modelleri şunlardır: AMD FirePro D300, çift AMD FirePro D500 veya çift AMD FirePro D700 (2013 sonu MacPro) AMD Radeon R9 M290X veya Radeon R9 M295X (2014 sonu iMac) AMD Radeon R9 M380, M390, M395 veya M395X (2015 sonu iMac) AMD Radeon R9 M370X (2015 ortası ve 2016 MBP) AMD Radeon Pro 450, 455 veya 460 (2016 sonu MBP)
      Not3: Bu oyun, Mac OS Genişletilmiş (Büyük-Küçük Harfe Duyarlı) olarak biçimlendirilmiş birimlerde desteklenmez.