Diablo 4 Sistem Gereksinimleri | Kogo Society Forum

Diablo 4 Sistem Gereksinimleri

CrypticaL 

Düttürü Dünya..
Yönetici
İlişki Durumu
İlişkim Var
Burcu
Kova ♒
Ruh Hali
Uzaklaş

Diablo® IV Sistem Gereksinimleri​

Diablo® IV Sistem Gereksinimleri

Aksiyon rol yapma macera oyunlarının en iyisi Diablo IV'te Korunak için savaşa katıl. Seferi ve yeni sezon içeriğini deneyimle.

Kaos Sanctuary'i tüketmekle tehdit ederken Yüksek Gökler ve Yanan Cehennemler arasındaki bitmek bilmeyen savaş tüm hızıyla devam ediyor. Katledilecek bitmek bilmeyen iblisler, ustalaşılacak sayısız Yetenek, kabus gibi Zindanlar ve Efsanevi ganimetlerle bu geniş, açık dünya, macera ve yıkım vaadini getiriyor. Hayatta kalın ve karanlığı fethedin ya da gölgelere yenik gelin.

Yüksek Gökler ile Yanan Cehennemler arasındaki ebedi çatışmadan sığınmak isteyen Inarius ve Lilith, Sığınak'ı kurdular ve çalınan Dünya Taşı ile Nephalem'e hayat verdiler. Melez yavrularının yok edilmesinden korkan Lilith, Nephalem'i korumak için şiddetli ve koruyucu bir eyleme öncülük etti; sonuçta Inarius'un ona sırtını dönmesine, onu uçuruma sürmesine ve bundan sonra düşman olmasına yol açtı. Lilith'in dönüşü karanlık ve sefalet çağının habercisidir. Nasıl bir kader bekliyor?

Diablo® IV Standard Edition şunları içerir:
- Diablo® III'te Inarius Kanatları ve Inarius Murloc Evcil Hayvanı**
- World of Warcraft®'ta Öfke Bileşimi Bineği**

Oynamak için internet bağlantısı, Battle.net® hesabı ve gereklidir.
© 2023 Blizzard Entertainment, Inc.

Windows Sistem Gereksinimleri​

• MİNİMUM:
    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İşletim Sistemi: 64-bit Windows® 10 1909 ya da daha yeni sürüm
    • İşlemci: Intel® Core™ i5-2500K or AMD™ FX-8350
    • Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 660 veya Intel® Arc™ A380 veya AMD Radeon™ R9 280 - DirectX® 12 uyumlu sistem
    • DirectX: Sürüm 12
    • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
    • Depolama: 90 GB kullanılabilir alan
    • İlave Notlar: *1080p doğal çözünürlük / 720p işleme çözünürlüğü, düşük grafik ayarları, 30 fps, SSD gereklidir
  • ÖNERİLEN:
    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İşletim Sistemi: 64-bit Windows® 10 1909 ya da daha yeni sürüm
    • İşlemci: Intel® Core™ i5-4670K veya AMD Ryzen™ 1300X
    • Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 970 veya AMD Radeon™ RX 470 - DirectX® 12 uyumlu sistem
    • DirectX: Sürüm 12
    • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
    • Depolama: 90 GB kullanılabilir alan
    • İlave Notlar: *1080p çözünürlük, orta grafik ayarları, 60 fps, SSD gereklidir

Geri