Subnautica Sistem Gereksinimleri | Kogo Society Forum

Subnautica Sistem Gereksinimleri

CrypticaL 

Düttürü Dünya..
Yönetici
İlişki Durumu
İlişkim Var
Burcu
Kova ♒
Ruh Hali
Uzaklaş

Subnautica Sistem Gereksinimleri​

Subnautica Sistem Gereksinimleri

Subnautica, bir yabancı okyanus gezegeninde geçen su altı serüven oyunudur. Güzellikler ve tehlikelerle dolu büyük bir dünya sizi bekliyor.

Büyük Su Altı Dünyasına Dalın

Yabancı bir okyanus gezegenine düştünüz ve tek seçeneğiniz derinlere inmek. Subnautica'nın okyanusu; güneş ışınlarının süzüldüğü sığ mercan kayalıklarından, tehlikeli, derin çukurlara, lav bölgelerine ve biyo-ışıltılı su altı nehirlerine kadar uzanmaktadır. Yosun ormanları, yaylalar, kayalıklar ve mağara sistemlerini keşfetmek için oksijeni verimli kullanın. Su yaşam doludur: bazıları faydalı, çoğu ise tehlikelidir.

Kaynak Toplayın, Üretim Yapın ve Yaşama Tutunun
Yaşam kozanız okyanusa çakıldığında; su, yemek bulmak ve keşif için donanım gelişmek için zamanınız kısıtlıdır. Çevrenizden kaynakları toplayın. Bıçak, ışık, dalış giysisi ve kişisel su aracı üretin. Gelişmiş ögeler üretebilmek için daha derinlerden nadir bulunan kaynaklar toplayın.

Su Altı Yaşam Alanları Yapın

Deniz tabanına üsler kurun. Yapıya, bileşenlere karar verin ve artan derinlik ve basınca karşı gövdeyi güçlendirin. Üssünüzü; kaynakları saklamak, araçları park etmek ve geniş okyanusu keşfederken oksijen tüpünüzü doldurmak için kullanın.

Gizemi Çözün
Bu gezegende ne oldu? İşaretler, bir şeyin doğru olmadığını gösteriyor. Gezegene düşüşe neden olan ne? Deniz yaşamına bulaşan ne? Okyanusa dağılmış gizemli yapıları kim yaptı? Gezegenden kurtulmak için bir yol bulabilecek misin?

Besin Zincirini Parçalayın
Okyanus yaşam doludur: Ekosistemi kendi yararınıza kullanın. Taze bir balıkla sizi tehdit eden yaratığı kandırın, dikkatini dağıtın ya da etrafta dolaşan avcıların dişlerinden kaçmak için olabildiğince hızlı yüzün.

Açık Gelişim
Haftalık ya da günlük güncellemeleri alın, gelişim ekibinin ne üzerinde çalıştığına bakın, gerçek zamanlı değişim kayıtlarını görün ve oyun içinden geri bildirimde bulunun. Subnautica Erken Erişim gelişimi açıktır ve gelişim ekibi sizi duymak istiyor.

Gelişim Ekibi Hakkında
Subnautica'yı, Charlie Cleveland ve Max McGuire tarafından kurulmuş, küçük bir stüdyo olan Unknown Worlds geliştirmektedir. Kökleri 2003 Half Life modu Natural Selection'a uzanmaktadır. Ekip; Amerika Birleşik Devletlerinden, Birleşik Krallığa, Fransa, Çek Cumhuriyet, Rusya, Tayland, Avustralya ve pek çok yere, dünyanın dört bir yanına dağılmış durumdadır. California'nın San Francisco kentinde tüm ekibin ana üssü olarak hizmet veren merkezi bir ofis vardır.

Windows Sistem Gereksinimleri​

• MİNİMUM:
    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İşletim Sistemi: Windows Vista SP2 veya daha yenisi, 64 bit
    • İşlemci: Intel Haswell 2 çekirdek / 4 iş parçacığı @ 2,5Ghz veya eşdeğeri
    • Bellek: 4 GB RAM
    • Ekran Kartı: Intel HD 4600 veya eşdeğeri - Bu, 3DMark Fire Strike değerlendirmesinde 950'den fazla puan alan çoğu GPU'yu içerir
    • DirectX: Sürüm 11
    • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
    • VR Desteği: SteamVR. Klavye veya gamepad gerekli
  • ÖNERİLEN:
    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İşletim Sistemi: Windows Vista SP2 veya daha yenisi, 64 bit
    • İşlemci: Intel Haswell 4 çekirdek / 4 iş parçacığı @ 3,2Ghz veya eşdeğeri
    • Bellek: 8 GB RAM
    • Ekran Kartı: Nvidia GTX 550 Ti veya eşdeğeri, 2 GB VRAM
    • DirectX: Sürüm 11
    • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

MacOS Sistem Gereksinimleri​