Diablo 2 Remaster 2021 Yılında Gelebilir | Kogo Society Forum

Diablo 2 Remaster 2021 Yılında Gelebilir

CrypticaL 

Düttürü Dünya..
Yönetici
Üyelik
2 Eylül 2019
Mesajlar
1,015
Cinsiyet
Erkek ♂️
İlişki Durumu
İlişkim Var
Burcu
Kova ♒
Ruh Hali
Üzgün
Diablo 2 Remaster 2021 Yılında Gelebilir

Diablo 2 Remaster 2021 Yılında Gelebilir


Diablo 2 yeniden yapımı Diablo 2 Resurrected adı ile hayranlarının karşısına çıkabilir.

Son dönemdeki klasiklerin yeniden yapımı kervanına Diablo 2 de dahil olacak gibi gözüküyor. StarCraft: Remastered duyurulduğundan bu yana Blizzard hayranlarının bir diğer merak ettiği oyun da Diablo 2 olmuştu. Orijinal oyunun proje ve tasarım lideri David Brevik ise bunun zorlu olabileceğini ifade etmişti. Son iddialar ise Activision’un Vicarious Visions adlı bir alt şirketinin Diablo 2 Resurrected adıyla oyunu bu yılın dördüncü çeyreğinde piyasaya sürmek üzere çalıştığı yönünde.

Vicarious Visions daha önce de PC için Destiny 2 ve Crash Bandicoot N. Sane Trilogy yeniden yapımları üzerine çalışmıştı. Şirketin bu projelerde yer alması Diablo 2 yeniden yapımı için de şimdiden ümit veriyor. Tabii ki henüz Blizzard cephesinden konuyla ilgili herhangi bir resmi açıklama olmadığını da belirtmek gerek.

Diğer taraftan Warcraft 3 Reforged çıkışında Matecritic platformunda en düşük kullanıcı puanını almıştı. Şimdi ise The Division 2 Warlords of New York genişleme paketi sayesinde ikinci en düşük sırada. Umarız ki Diablo 2 Resurrected da benzer bir kaderi yaşamaz.
 

Geri
Üst