Corsair Yeni Masaüstü Aydınlatma Sistemini Tanıttı | Kogo Society Forum Güncel Paylaşım Platformu

Corsair Yeni Masaüstü Aydınlatma Sistemini Tanıttı

CrypticaL

Düttürü Dünya..
Yönetici
Forum Sahibi
Üyelik Tarihi
2 Eylül 2019
Mesajlar
477
Tepkime puanı
233
Puanları
43
Yaş
27
Konum
Root
Cinsiyet
Erkek
İlişki Durumu
İlişkim Var
Burcu
Kova
Corsair Yeni Masaüstü Aydınlatma Sistemini Tanıttı

Corsair Yeni Masaüstü Aydınlatma Sistemini Tanıttı

Corsair yeni aydınlatma sistemi ve iCUE ekosistemi iCUE LS100 akıllı aydınlatma ürününü duyurdu. iCUE ekosistemi ile uyumlu olan iCUE LS100, masaüstü sistemler için atmosferik aydınlatma imkanı sunuyor.

Corsair’in yeni aydınlatma sistemi, ekipmanlarınız ve bilgisayarınız dışında kalan alanı da aydınlatarak, farklı bir görünüm sağlamayı amaçlıyor. Ayrıca Corsair’in diğer RGB ekipmanlarında olduğu gibi, iCUE LS100 aydınlatma sistemi de iCUE yazılımı ile tam uyumlu. Böylece hem PC, hem ekipman hem de masa aydınlatmanız senkronize bir şekilde çalışabiliyor. iCUE LS100, Başlangıç ve iki farklı genişleme paketi ile satışa sunuluyor.

Akıllı aydınlatma sistemi aynı zamanda uyumlu oyunlarla da senkronize olabiliyor. Örnek olarak Far Cry: New Dawn oynarken oyunla uyumlu bir şekilde RGB aydınlatma veriliyor. Corsair’in iCUE uygulaması monitörünüze giden video sinyallerini yakalıyor ve atmosfere en uygun aydınlatmayı eşleyebiliyor. Böylece iCUE LS100 ile çevresel bir ışıklandırma deneyimi yaşayabiliyorsunuz. iCUE LS100 akıllı aydınlatma sistemi yanında bir adet kontrolcüyle beraber geliyor ve bu kontrolcüyü yazılım ile bağlayarak bolca özelleştirme yapabiliyorsunuz.

Corsair Yeni Masaüstü Aydınlatma Sistemini Tanıttı


iCUE LS100’in başlangıç paketi 450 mm uzuluğunda 2 ışıklandırmadan oluşuyor. Her bir ışıklandırma çubuğunun üzerinde 27 farklı LED yer alıyor. 2’li 50 mm’lik çubuklarda ise 15 LED yer alıyor. Bu ışıklandırma çubuklarını masanızın veya PC’nizin üzerine yerleştirerek farklı bir oyun atmosferi oluşturabiliyorsunuz.
 
Üst