Burcunuza Göre Kesinlikle Ziyaret Etmeniz Gereken Ülke! | Kogo Society Forum Güncel Paylaşım Platformu

Burcunuza Göre Kesinlikle Ziyaret Etmeniz Gereken Ülke!

Lola

Admine
Yönetici
Forum Sahibi
Üyelik Tarihi
3 Eylül 2019
Mesajlar
237
Tepkime puanı
129
Puanları
43
Konum
Başakşehir
Cinsiyet
Kadın
İlişki Durumu
İlişkim Var
Burcu
Balık
Burcunuza Göre Kesinlikle Ziyaret Etmeniz Gereken Ülke!

Koç (21 Mart-19 Nisan): Vietnam

Koç (21 Mart-19 Nisan): Vietnam


Koç cesur ve kararlıdır ve akıllarında bir hedef olduğunda, ona ulaşana kadar durmazlar. Aynı zamanda kendinden emin ve maceracı insanlardır. Bu nedenlerden dolayı gidebilecekleri en doğru ülke Vietnam’dır. Enerjik ve çalkantılı bu burcun, onunla eşleşecek ancak aynı zamanda sakin de olabilen bir ülkeye ihtiyacı vardır. Bu burç, Mui Ne sahilinde harika yemekleri yerken bir yandan da dalgaları yakalayabilir.


Boğa (20 Nisan-20 Mayıs): Barbados

Boğa Barbados


Boğa burcu günlük yaşamlarında sürekli hareket halindedir. Oldukça sorumlu ve istikrarlılar. Durmadan çalışırlar. Bu nedenle boğa burcu insanlarının dinlenmekten başka bir şeye ihtiyacı yoktur. Güneşli Barbados ülkesi Boğalar için mükemmel bir yerdir. Ayağa kalkabilir, bir kokteyl içebilir ve okyanusun tadını çıkarabilirler. Vahşi tarafınız için ise Barbados’un sunabileceği çok sayıda gece partisi bulunmaktadır.

İkizler (21 Mayıs-20 Haziran): Endonezya

İkizler  Endonezya


Arkadaşları boğalar gibi İkizler de sürekli hareket halindedir. Hayatlarının yoğunluğundan vazgeçemezler ve her zaman bir maceraya ihtiyaçları vardır. Bu özelliklere en uygun ülke Endonezya’dır. Bali’de bulunan çok sayıdaki yürüyüş parkurları, rahatlatıcı kaplıcaları ve sıkıldığınızda yapabileceğiniz scooter turları ile mükemmel bir seçim olabilir.

Yengeç (21 Haziran- 22 Temmuz): Hindistan

Yengeç Hindistan


Yengeçler çok sezgiseldir ve birinin enerjisini onlarla konuşmadan bile alabildikleri söylenebilir. Ayrıca çok sakin ve dengeli oldukları da bilinmektedir. Bu burç için Hindistan’ı hatta daha spesifik olmak gerekirse Rishikesh’i önerebiliriz. Rishikesh, dünyanın Yoga başkenti olarak bilinmektedir. Yengeçler bu yolculukta zihinleri, bedenleri ve ruhları ile temas halinde olmaktan keyif alacaktır.

Aslan (23 Temmuz-22 Ağustos): İngiltere

Aslan İngiltere


Aslanlar bazen dramatik, bazen şen şakrak ve tutkulu olabilmektedirler. Bundan dolayı bu burç için en doğru ülkenin İngiltere olduğunu söyleyebiliriz. Aslan burcuna hitap edecek çok sayıda tarihi kalesi vardır. Aynı zamanda 4 ve 5 yıldızlı otel konforu ile de arzuladıkları rahatlığa kavuşabilirler.

Başak (23 Ağustos-22 Eylül): Hawaii

Başak Hawaii


Olağanüstü derecede çalışkandırlar ve asla bir zorluktan veya maceradan kaçmazlar. Hawaii, başak burcunun gevşemesi ve yepyeni bir kültürle tanışması için mükemmel bir yerdir. Başak burcu, küçük de olsa macera duygusuna sahiptir, bu nedenle Hawaii’nin volkanik patikaları ve lezzetli mutfağına bayılacaklardır.

Terazi (23 Eylül-22 Ekim): Yunanistan

Terazi Yunanistan


Terazi burcu insanları oldukça huzurlu insanlardır. Barış içinde olmayı severler ve herhangi bir çatışmadan nefret ederler. Bu yüzden Yunanistan bu burç için oldukça uygundur. Yunanistan’da yapılacak birçok aktivite bulmak mümkündür. Tarihi yerleri gezilebilir, güzel ve harika yemekleri tadılabilir, Santorini’ye bir tekne turuna çıkılabilir… Bu ülke, bir Terazi’nin zihnini boşaltması ve çevresinin tadını çıkarması için mükemmel bir yerdir.

Akrep (23 Ekim-21 Kasım): Japonya

Akrep Japonya


Akrep burcu, adından dolayı ilişkilendirilen sert böcek nedeniyle oldukça kötü bir üne sahiptir. Ancak akrepler oldukça tutkulu, sadık ve beceriklidir. Ayrıca hareket halindeyken etraflarının insanlarla çevrili olmasından da hoşlanırlar. Japonya, akrep burcu için mükemmel bir destinasyondur. Bir kapsül otelde kalabilir, kaplıcaya dalabilir ve dünyaca ünlü suşi ve ramen restoranlarında harika yemeklerin tadını çıkarabilirler. Fuji Dağı’nın güzel manzarasını görmek için yürüyüşe çıkarak da maceracı taraflarını tatmin edebilirler.

Yay (22 Kasım-21 Aralık): Kanada

Yay Kanada


Yaylar, dış mekanı ve seyahat etmeyi sevmesi ve dışa dönük olmasıyla bilinir. Yay burcu için önerilebilecek çok sayıda ülke olduğunu söyleyebiliriz. Bunlardan biri de Kanada’dır. Kanada, milli parkları başta olmak üzere size sunabileceği çok sayıda güzelliğe sahiptir.

Oğlak (22 Aralık-19 Ocak): İrlanda

Oğlak İrlanda


Oğlaklar, ev kuşu olma eğilimindedir. Evlerinin rahatlığını ve rutinlerini oldukça severler. Her ne kadar ortamlarından uzaklaşmak bir miktar paniğe neden olacak olsa da, bu burç için İrlanda’yı öneriyoruz. İrlanda’da yerliler dost canlısıdır. Küçük tatlı barlarında harika müzik dinleyebilir ve yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Ayrıca ülkenin belli başlı bölgelerini 10 gün veya daha kısa sürede keşfedebilirsiniz. İrlanda, macera yaşamak isteyen ancak günlük rutinlerinden tam olarak vazgeçemeyen Oğlaklar için güzel bir ülkedir.

Kova (20 Ocak-18 Şubat): Güney Afrika

Kova  Güney Afrika


Kova burcu bireyleri, içine kapanık, sessiz ve kendilerine özgü olma gibi özelliklere sahiptirler. Bunun yanında doğru ortamda cesur ve cüretkar da olabilirler. Kovalar, entelektüel sohbete bayılır ve bir tür macera aramaya eğilimlidirler, aynı zamanda insani bir doğaları da vardır. Tüm bu özellikler göz önüne alındığında, kovalar için en uygun ülkenin Güney Afrika olduğunu söyleyebiliriz. Safariye çıkıp hayvanları ziyaret edebilir, farklı maceralar yaşayabilir, aynı zamanda Cape Town’un sunduğu karmaşaya da ayak uydurmaya çalışabilirsiniz.

Balık (19 Şubat-20 Mart): Lihtenştayn

Balık  Lihtenştayn


Balık, en tuhaf burçlardan biridir. Maceraya can atarlar, ancak İtalya veya Fransa’ya yapılan tipik seyahatler gibi değil. Bu burç için en doğru yer Lihtenştayn’dır. Avusturya ve İsviçre arasında bulunan bu ufacık ülke hayal edebileceğinizden daha da büyülüdür. Princess Way yürüyüş yolunda yürüyüşe çıkabilir veya çağdaş sanat müzesini ziyaret edebilirsiniz. Bu güzel ve az bilinen ülkenin sunabileceği daha çok şey olduğunu da söylemekte yarar var.
 
Üst