İlişkilerini Basitleştir: Burcuna Göre En Zorlayıcı Özelliğin Ne? | Kogo Society Forum

İlişkilerini Basitleştir: Burcuna Göre En Zorlayıcı Özelliğin Ne?

Lola 

Yönetici
Üyelik
3 Eylül 2019
Mesajlar
237
Cinsiyet
Kadın ♀️
İlişki Durumu
İlişkim Var
Burcu
Balık ♓
Ruh Hali
Cadı
İlişkilerini Basitleştir: Burcuna Göre En Zorlayıcı Özelliğin Ne?

Hepimizin zorlayıcı hatta can sıkıcı özellikleri var. Önemli olan bunları öğrenmek ve elimizden geldiği kadar törpülemek. Görmezden geldiğimiz zaman etrafımızdaki insanlara ve bize zarar veriyor, can sıkıcı bir hal alıyor. O halde burcuna göre en zorlayıcı özelliğini öğrenmeye hazırsan hemen okumaya başlamalısın!

Fevri Çıkışlar Yapabilen Koçlar

Fevri Çıkışlar Yapabilen Koçlar


Bir ilişkinin en önemli kriterlerinden biri her iki tarafın da dürüst olması değil mi? İşte sen bu konuda çok
başarılısın. Düşüncen ne ise hiçbir zaman çekinmeden bunu söylüyorsun. Üstelik öyle lafı dolandırarak falan değil, direkt olarak dile getiriyorsun. Gerek sevgilin gerek arkadaşların bu özelliğine resmen bayılıyorlar, ancak bazı anlarda fevri çıkışlar yapabiliyor, bu yüzden de çevrendekileri kırabiliyorsun. Azcık daha dikkat.

Anlık Cömert Olabilen Boğalar

Anlık Cömert Olabilen Boğalar


Paylaşımcı, cömert biri olabiliyorsun ama sadece anlık! Biri senden bir şey istediğinde “tabii ki, seve seve yaparım” diyorsun, fakat süregelen bir durum olduğu zaman bir anda ortadan kaybolabiliyorsun. Galiba bu durum keyfine düşkün olmandan kaynaklanıyor. İlk başta her şey çok güzelken sonrasında rahatını bozmak, belki de bazı değişikliklere gitmek senin için çok zor geliyor. Bu yüzden de cömertliğin anlık oluyor!

Aynı Anda Birden Fazla Perspektifi Olabilen İkizler

Aynı Anda Birden Fazla Perspektifi Olabilen İkizler


Bir konu hakkında konuşurken söylediklerin kafaları karıştırabiliyor çünkü onun hakkında o kadar çok fikrin
var ki hangisini söylesen bir türlü bilemiyorsun. Ayrıca bakış açını yansıtmak zaman zaman seni zorlayabiliyor.
Aynı cümle içinde çelişkili davranabiliyorsun.Bu da karşındaki kişinin kafasını epey karıştırıyor doğrusu. Aslında
tüm bunların sebebi aynı anda çoklu perspektifini yansıtmak istemenden kaynaklanıyor. Neyse ki yeni iletişim tarzlarına uyum sağlama konusunda oldukça açıksın. Çevrendekiler senden daha iyi bir şekilde iletişim kurmanı beklerse bunu seve seve yapabiliyorsun.

Aşırı Hassas Olabilen Yengeçler

Aşırı Hassas Olabilen Yengeçler


Sevdiğin insanları çok güzel koruyup kollayabiliyorsun. Resmen doğuştan gelen anaç bir tavrın var. Bu da dostlarının senin yanında güvende hissetmelerini sağlıyor. Ancak alıngan ve aşırı hassas oluşun sebebiyle sevdiklerin bazen düşüncelerini, hissettiklerini sana söylemeye çekiniyor. Negatif bir olay olduğu zaman hemen savunmaya geçebiliyor, kendini gereğinden fazla üzebiliyorsun. Biraz daha rahat olman sadece sevdiklerinin değil, aynı zaman da senin duygu durumunu da çok rahatlatacak!

Ben Merkezci Aslanlar

Ben Merkezci Aslanlar


Çiçeklerin suya ve güneş ışığına ne kadar ihtiyacı varsa senin de ilgiye o kadar ihtiyacın var. Birçok zaman sevdiğin insanı dünyanın merkezine koyuyorsun ve ne kadar çok ilgi, sevgi, şefkat bekliyorsan o kadar gösteriyorsun. Tabii bunun bir bedeli olmalı değil mi? Aynı oranda senin de bu övgü ve hayranlık dolu ilgiyi görmen gerek. Alamadığın zaman tamamen kendi dünyana dönüyor, karşındaki insanı görmezden bile gelebiliyorsun. Karşındaki insanla güzel bir denge kurabildiğin zaman hayat senin için çok daha kolay bir yer oluyor.

Herkese Yardım Etme Çabasında Olan Başaklar

Herkese Yardım Etme Çabasında Olan Başaklar


Ne kadar yoğun olursan ol sürekli olarak etrafındaki insanlara yardım etmeye çalışıyorsun. Tabii ki bu kötü bir özellik değil fakat bu sırada kendini unutman zaman zaman çevrendekileri zorlayabiliyor. Herhangi bir programın olsa bile mutlaka alternatif çözümler düşünüyor, bir şekilde araya sıkıştırabiliyorsun. Araya sıkıştırmak derken yardım edeceğin konuyu değil resmen kendini sıkıştırıyorsun! Önceliği kendine vermeli, ihtiyacı olanlara sonra yardım etmelisin. Stresinin azaldığını, enerjinin yükseldiğini fark edeceksin.

Her Şeyi Tartmak İsteyen Teraziler

Her Şeyi Tartmak İsteyen Teraziler


Konu her ne olursa olsun seçenekleri tartmak, ortaya çıkan sonuçtan maksimum mutluluk elde etmek istiyorsun. Çok basit bir seçim yapman gerektiğinde bile bu durum senin için işkence haline dönüşebiliyorken sevdiğin kişi de bundan şikâyet edince senin için iş iyice içinden çıkılmaz bir hâl alıyor. Çoğu zaman aldığın karar senin için zaten garanti olandı, ancak yine de ölçüp tartmak ve o cevabın doğru olduğundan emin olmak ve dengeyi korumak istiyorsun.

Gizemli Görünen Akrepler

Gizemli Görünen Akrepler


Sen dikkat çekmemeye çalışıyorsun fakat birçok kişi seni gizemli ve komplike biri olarak görüyor. Aslında birinin özel hayatı, iş hayatı ve hayat üzerindeki genel tercihleri bilinmediği zaman gizemli olabilir evet ama sen çok hassas biri olduğun için dikkat çekmemeye çalışırken hayatındaki hiçbir şeyden bahsetmiyorsun ve bu seni fazlasıyla gizemli biri yapıyor. Bu kadar komplike biri olarak görünmek istemiyorsan herhangi bir konu hakkında bakış açından bahsedebilir, insanların seni biraz daha tanımalarına fırsat verebilirsin.

Bağlanmaktan Kaçan Yaylar

Bağlanmaktan Kaçan Yaylar


Zodyak’ın en sosyal burçlarından biri olarak, doğuştan iyimser, pozitif bir ruha sahipsin. Sürekli olarak bağlanmaktan kaçıyor, zaman zaman dikkatsiz ve düşüncesiz davranabiliyorsun. Üstelik yakın arkadaşlık kavramına oldukça değer veren birisin, ama bir o kadar da özgürlüğüne ve bireyselliğine düşkünsün. Dışarıdan çelişkili görünebiliyorsun, fakat seni tam anlamıyla yakından tanıyan dostlarına kendini kabul ettirdiğin için seni fazlasıyla seviyorlar

Çalışmaktan Keyif Alan Oğlaklar

Çalışmaktan Keyif Alan Oğlaklar


Birçok insan işi, kariyeri için bu kadar enerji harcayamayabilir hatta bu kadar enerji üretemeyebilir bile. Tüm bu çalışmaların
karşılığını alacak olduğunu bilmek motivasyonunu arttırmak için yeter de artar bile. Hedefin için çalışmaktan fazlasıyla keyif alıyorsun, fakat bunu dışarı yansıtmayı pek tercih etmiyorsun. Hedefine doğru nasıl ilerlemen gerektiğini çok iyi biliyorsun, fakat dışarıdan soğuk biri olarak göründüğün için bazı insanlar senin mesafeli biri olduğunu değil, genel olarak hayatından mutsuz biri olduğunu düşünebiliyor.

Mesafeli Olabilen Kovalar

Mesafeli Olabilen Kovalar


Çevrende insanların olmasını, onları tanımayı, fikir alışverişinde bulunmayı ve sosyal sorumluluk konularında herkese destek olmayı seviyorsun fakat tüm bunların yanı sıra fazlasıyla da bağımsız, özgür ruhlu birisin. İnsanların seni tanımak istediğini fark ettiğinle kendinle gurur duyuyorsun ancak insanlar eksantrikliğin yüzünden bundan pişman olabiliyor. Özellikle zaman zaman mesafeli olman sebebiyle potansiyel aşkların seni daha tanımadan korkup uzaklaşabiliyor!

Kendine Acıyabilen Balıklar

Kendine Acıyabilen Balıklar


Dışarıdan duygusal, romantik ve naif görünüyorsun. Zaman zaman sevgiye muhtaçmışsın gibi hissedilebiliyor, hayat ve duyguların seni ne tarafa çekerse o yöne doğru gidiyorsun ve sevdiğin insanlara karşı oldukça şefkatli birisin. Merhamet duygun çok gelişmiş durumda ve oldukça naif bir yapın var. Bunların hepsi çok güzel ama fazla duygusal biri olmandan dolayı negatif olaylar karşısında bunların hep senin başına geldiğini düşünüyor, adeta kendini bir kurban olarak görebiliyorsun. Elbette hayat kolay değil, ancak herkesin başına birçok tatsızlıklar gelebiliyor, yalnız olduğunu düşünme, dostlarına sarıl.
 

Geri
Üst