Bu Görüntü Yeni Bir Savaşı Doğuracakmış | Kogo Society Forum

Bu Görüntü Yeni Bir Savaşı Doğuracakmış

CrypticaL 

Düttürü Dünya..
Yönetici
Üyelik
2 Eylül 2019
Mesajlar
1,015
Cinsiyet
Erkek ♂️
İlişki Durumu
İlişkim Var
Burcu
Kova ♒
Ruh Hali
Üzgün
Bu Görüntü Yeni Bir Savaşı Doğuracakmış

Bu Görüntü Yeni Bir Savaşı Doğuracakmış

Elimize Yeni Ulaşan Bu Göreceğiniz Görüntü meğerse az daha 3. Dünya savaşını çıkaracakmış ortaya.

Bu Savaş dönemine ait hava görüntüsü hiç kullanılmayan ve Sovyet’lere ait bir nükleer füze üssünü göstermekte.

1. Dünya savaşı başlamış daha sonra bitmiş, durulmamış 2. Dünya savaşı başlamış o da bitmiş. Ancak ne aileler, ne evler, ne çocuklar, ne insanlar geçip gitmiş. Tarihin tozlarına, raflara kaldırılmış. Toplu bir şekilde gömülmüşler hepsi. Kim ister ki ?

Hitler yenilmiştir, başta Avrupa olmak üzere ve bütün dünya ülkeleri savaşın izlerini silmek için çalışmalara başlamıştır. Fakat uslu durmayan insanlarımız 60’lara doğru tekrar gergin bir ortama sürüklemiştirler kendilerini, ABD ve SSCB’nin başı çektiği Soğuk Savaş dönemi başlamıştır tekrardan.

1962 Ağustos ayında, Komünist Küba toprakları üzerinde uçan bir Amerikan casus uçağı, neredeyse III. Dünya Savaşının başlamasına sebep olacak bir görüntü yakaladığını belirtti. NEREDEYSE !?

Havanın Soğuk, gri bulutların hayata hakim olduğu savaş yıllarından bu fotoğraf ;

Bu Görüntü Yeni Bir Savaşı Doğuracakmış

Hepimiz gibi ilk baktığınız da bir yıldıza benzettiniz değil mi ? ya da bir tarikatçı grubun çizdiği ayın şekline de benziyor. Yahudi yıldızına da benzetenler olacaktır ancak ikinci bahsettiğim şey çok büyük bir olasılık muhtemelen.

Başlangıçta bir yıldıza benzeyen oldukça zararsız bir görüntü gibi görüyordu bu şey. Ancak işler öyle değildi. Görüntünün ve gerçeğin diğer yüzü bu görüntünün Soğuk Savaş döneminde inşa edilen bir Sovyet füze sistemi olduğu gerçeği ortaya çıktı.

Bir ya da iki nükleer füzenin korunduğu tahmin edilen bu bölge eğer aktif olarak kullanılsaydı hiç şüphesiz, büyük bir yıkıma ve patlamaya yol açacak düşünülmeden anında III. Dünya Savaşını başlatmış olacaktı. Sonuç mu ? İnsanlığın sonu olmuş olurdu.


Bu Sovyet füze alanlarını Amerika ve Küba kıtalarının olduğu bir görüntüde görmek durumun ciddiyetini gözler önüne getirmektedir. Çünkü Küba, Amerika kıtalarının ikisine de oldukça yakın bir ada ülkesi olarak önemli jeopolitik konuma sahiptir. İstedikleri her şeyi bu konuma göre yapabilecekleri algısı beyinlerimize işlemekte.

1962’nin Ağustos ve Ekim ayında keşfedilmiş ve gizlenmiş olan görüntüler, Dünyadaki en büyük iki gücün neredeyse nükleer bir savaş başlatmasına imkan tanıyan “Küba Füze Krizi” olayına sebebiyet vermiştir.

İyi ki, iyi ki Amerikan Casus Uçağı bu yeri keşfetmiş diyoruz, yoksa 3. Dünya savaşının etkileri hala sürüyor olurdu...
 

Benzer konular


Geri
Üst