Astral Seyehat Yapmanın En Basit Yolu | Kogo Society Forum

Astral Seyehat Yapmanın En Basit Yolu

CrypticaL 

Düttürü Dünya..
Yönetici
İlişki Durumu
İlişkim Var
Burcu
Kova ♒
Ruh Hali
Üzgün

Yukarıda söylediğim "En basit yolu" kelimesi artık sizin bilinç altınıza yerleşti ve siz bunu en basit yol olarak yapacaksınız.
Astral seyahati gerçekleştirmenin türlü yöntemleri vardır. Herkes beden dışına çıkabilmek için kendisine özgü bir yöntem belirlemiştir. Doğrusu da bence budur. Sizin için hangi yöntemin daha uygun olduğunu bulana hatta kendi metodunuzunu geliştirene kadar en çok kullanılan etkili yöntemlerle en azından bir baslangıç yapabilirsiniz.

Astral Seyahat Denemelerine Başlamadan Önce Yapmanız Gerekenler!

* Vücudunuzu rahatsız eden ve hissettiğiniz tüm aksesuarları çıkartın. (saat, yüzük, kolye)
* Göz kapaklarınıza direkt ışık gelmeyecek şekilde odayı karartın.
* Başınız kuzeye gelecek şekilde kuzey-güney aksine göre sırt üstü yatın.
* Tüm elbiselerinizi çıkartın, fakat vücut isinizi normal seviyede tutacak şekilde ayarlayın.
* Nerede ve hangi zamanda olursa olsun mutlaka rahatsız edilemeyeceğinizi bildiğiniz bir yerde olun.
* Rahatlama durumuna geçin.
* Nefesinizi yarim açık dudaklarınızdan alıp verin.

Sonra brain wawe generatör programını indirebilirsiniz.

Sırayla Takip Edin

Options bölümünü bu şekilde ayarlayacağız.

Tamamen sizinle ilgilidir. Bilgisayarın önünde rahat uyuyabileceğiniz bir koltuk çekin. Şimdi kulaklığı sizi çok fazla sıkmayacak şekilde ayarlayın ve ayaklarınızı rahat uzata bileceğiniz bir alan açın. Birinin sizi gelip "şişşşt oğlum kalkta yatağına yat uyuyakalmışsın burada" Demeyeceği bir ortamın olması gerek. Işığı kapatın ve alt aşamaya geçin gerekirse sadece iç çamaşırınız kalsın.

Şimdi astral seyahat için bir takım yapmamız gereken unsurlar vardır bu size daha çabuk verim almanızı sağlar.

Meditasyon yaparken beyninizdeki her şeyi unutmaya çalışın. İşte ev kirasını nasıl ödeyeceğiz, Yarın finalim var, Bulaşıkları kim yıkayacak tarzı Düşüncelerinizden kurtulun ve hiç bir şeyi düşünmeyin. Kafanızı sadece astral seyahate Yönlendirin.

Kendinizi Hipnoz Edin

Yukarıda görüldüğü gibi Ayarlıyoruz ve kendinize bir takım telkinler verin. "sonunda astral seyahate çıkıyorum!" "astral seyahati başaracağım." tarzı kendinize telkinlerde bulunun buna inanın. Şimdi gözlerinizi kapatın ve ayaklarınızın ağırlaştığını hayal edin, düşünün, hissedin. bunu 4,5 kez ellerinizi sanki hareket ettiriyormuş gibi yapın.

Tekrarladıktan sonra yaklaşık 20 saniye kadar daha dinleyin ve bunu telkin edin.
Göğüs altınızın ağırlaştığını düşünün, hayal edin, Hissedin ve şimdi 30 - 40 saniye kadar daha bekleyin.
Artık vücudunuz karıncalanmaya başlayacak ve yine o garip sesi duyacaksınız.
40 saniye kadar dinledikten sonra göğüsümün üzeri ağırlaşıyor.
Kollarımı kaldıramıyorum, Göz kapaklarım yavaşça kapanıyor diyerek kendinizi telkinleyin ve hissedin, düşünün, hayal edin.
Daha sonrası zaten belli hani ilk sigara içerken akrabalarınıza yakalanırsınız ya içinizde öyle bir sıcaklık çıkar(adrenalin) vücudunuzda o tarz bir sıcaklık olacak ve çok hafifleştiğinizi sanki birinin üzerinizden bir ağırlığı çektiğini hissedeceksiniz.

Henüz gözleri açmanın pek zamanı değil. Bu durum olurken gözleriniz uzun süre kapalı olduğundan artık gözlerinizi kapattığınızda o karanlık olan yer yavaş yavaş beyaza dönüşecek.

Henüz daha gözlerinizi açmayın!. Şimdi tekrar kendinizi "İşte başardım. Şimdi gözlerimi açıp astral dünyadaki seyahatime devam edeceğim, Bedenimi göreceğim"Diyerek 7,8 defa telkin edin.
Şimdi gözünüzü açtığınızı, Bedeninizi gördüğünüzü hayal edin "Şimdi gözlerimi açıyorum ve bedenime bakıyorum" diyerek yavaş yavaş gözlerinizi açın.

Bedeninizi gördüğünüzde korkar, Hareket etmeye çalışır, Öldüğünüzü sanarsanız bedeninize geri dönersiniz ve belki o hafta hatta o ay daha astral seyahat yapamazsınız. Astral seyahatte istediğiniz bir yere gitmeniz için "Şimdi arkadaşım alinin yatak odasına gidiyorum" Diyerek kendinizi telkin edebilir, Düşünüp hissedebilirsiniz yaklaşık 5-10 Kere astral seyahate çıktıktan sonra gözlerinizi açmadan görüntü gelecektir ilkte siyah olabilir ama sonra düzelecektir.

Bu şekilde alıştırma yaparak kolay ve hızlı bir yolla astral seyahat denemeleri yapabilir ve sonucunda başarabilirsiniz.

Geri