Astral Seyahatle Yapabileceklerimiz | Kogo Society Forum

Astral Seyahatle Yapabileceklerimiz

CrypticaL 

Düttürü Dünya..
Yönetici
Üyelik
2 Eylül 2019
Mesajlar
1,015
Cinsiyet
Erkek ♂️
İlişki Durumu
İlişkim Var
Burcu
Kova ♒
Ruh Hali
Üzgün
Astral Seyahatle Yapabileceklerimiz

astral-seyahatle-yapabileceklerimiz.jpg

Astral seyahat sırasında ayrılmanın derecesine göre yapabileceklerimiz, astral dünya kademeleri kısmında tam olarak anlatılmıştır.

Bunun haricinde AKAŞA kayıtları olarak nitelendirilen ve dünyanın kuruluşundan itibaren değişik bir kayıt sistemiyle tüm olayların saklandığı, büyük ihtimalle Düşler Dünyası kısmında bulunan yerlere gidebilir, çok deneyiminiz varsa gezegenler arası yolculuk yapabilir, ya da sevdiğiniz insanların yanlarına gidebilirsiniz.

Çok eskiden okuduğum bir kitapta, ileri zamanlarda teknikleriniz ve deneyimleriniz geliştikçe dünyaya ait nesneleri yanınızda taşıyabileceğinizi iddia ediyordu. Eğer gördüklerimizi bir hayal ürünü olarak düşünsek bile, hayaller insanı rahatlatan olgulardır ve hiç hayal görmemekten daha iyidir.

Astral Seyahatle Yapabileceklerimiz


•Uzaya yolculuk yapabilir. Tüm evrende var olan uçsuz bucaksız galaksileri keşfedebilirsiniz.

•Dünyada istediğiniz yere gidebilirsiniz.

•Astral seyahatde eğer ilerlerseniz başka boyutdaki varlıkları görebilirsiniz. Ve hatırlatmam gereken bir şey var asla size başka bir varlık zarar veremez.

•İslamiyette de bahsedilen fakat parapsikoloji bilim dalında AKAŞA kayıtları olarak bilinen bir boyut vardır. Akaşa'yı evrendeki tüm düşünce ve olayların kaydolduğu dev bir arşiv gibi düşünebiliriz . Bu yer evrenin en başından beri tüm olayların saklandığı bir yerdir. Fakat buraya ulaşmak için astral seyahat de baya ilerlemek lazım.

•Eğer astral seyahat de çok deneyiminiz varsa gezegenler arası seyahat yapabilirsiniz.

•Paralel evrenler bölgesine yolculuk yapabiliriz. Paralel evrenler bölgesi Zamanda yolculuk yapılan bir yer olduğu öne sürülmektedir. Paralel evrenler bölgesi dünyaya benzerlik göstermektedir kim bilir belkide içinde bulunduğumuz dünyada bir yerdir. Bunu nasıl bulacam diyorsanız ruhunuz ile bedeninizdeki bağın gevşemesi gerekebilir. Ne kadar çok astral seyahat deneyiminiz olursa o kadar çok gevşer bu bağ.

•İstediğiniz kişinin yanına gidebilirsiniz.

•Eğer baya astral seyahatde uzmanlaşmış sürekli deneyim yapmış kişi iseniz dünyaya ait nesneleri yanınızda taşıyabileceğiniz iddia edilmektedir.
 

Geri
Üst