%100 Astral Seyahat Yöntemi | Kogo Society Forum

%100 Astral Seyahat Yöntemi

CrypticaL 

Düttürü Dünya..
Yönetici
İlişki Durumu
İlişkim Var
Burcu
Kova ♒
Ruh Hali
Üzgün

%100 Garantisini Veriyorum

arkadaşlar birkaç mesaj geldi sen yapıyor musun da konu açıyorsun vs bir şeyin doğru olduğunu bilmeden paylaşmam ve paylaşıp küçük duruma düşmekte istemem Astral seyahat tabi ki bilim insanları tarafından da kanıtlanmış bir olaydır size sadece tek ve basit bir yol söyleyeyim 2 yıl önce okumuştum ama adam koşullamayla yapmak için yöntem sunmuştu ve bunu biraz değiştirdim ben bu şekilde başarmıştım.

Önce uyumamız lazım ama yatarken bir yer belirleyin kendinize tavan veya yatağınızın az yükseği olsun sonra gece uyanmak için saat kurun çoğu insan bu saatte kalk gez evi geri yat günlerce yap aklında kalsın der koşullanma olacakmış aylar sonra her saat çaldığında kendiliğinden gidecekmişsin :D neyse konuya gelelim atıyorum saati 2-3 e kurun ama hemen uyanıp kapatacaksınız çaldığında uyanıp kapatın ertelemeyin sakın, kapatın tam uyanmayın böyle yorgun bitkin o haliniz bana göre en muhteşem yol astral için şimdi o tavana veya kendinizden az yüksek bir yere bakın kapatın gözlerinizi sadece 10 15 saniye karanlığa bakın gözünüz kapalıyken ve sonra o yükseklikten kendinize baktığınızı düşünün sanki böyle buharlaşma ışıma vb. gibi vücudunuzdan çıktığınızı düşünün o görüntüde öyle düşünürken daha önce bir yerden atladıysanız o hissi vb. düşünün yada hafiflediğinizi veya sabah uyanınca doğruluyorsunuz ya onu düşünün ama sakın doğrul mayın beden duracak siz itecek siniz bir bakacaksınız bir gariplik var sanki bir şey çıkıyor vücudunuzdan işte budur KULAK ÇINLAMASI muhtemel çoğu insan kulağı çınladığında titrediğinde korkar bırakır benim ilk yaptığım gibi :D sizde bırakacağınıza eminim ama şimdiden ben söyleyeyim bana kimse söylememişti ne kadar çınlarsa çınlasın dikkatinizi bozmayın devam edin yani başaramazsanız bile gerçekliğini kabul etmiş olacaksınız tamamen kendim anlatıyorum alıntı değil ?

Biri sormuş niye gece diye ben ışığı sevmiyorum perdelerimi bile açmam gündüz ve ne kadar konsantre olursak olalım gündüz hayatında tam dinç bir şekilde dikkatimiz dağılıyor dağılmaması için yıllarca meditasyon yapanlar var benim bu yöntemimde gece birden uyanınca uyku sersemisiniz pek kafanız karışmıyor şahsen ben böyle düşünüyorum size kalmış..

Bunu sonradan konuya dahil ettim arkadaşlar kendinizi astral seyahate daha iyi hazırlamak veya sonraki yapışınızda daha sakin ve tecrübeli olmak istiyorsanız Astral seyahat telkin müziği yaptım dinleyebilirsiniz sesin sadece kulağınızdan girmesi yeterli yemek yerken de uyurken de gezerken de tv izlerken de kulagınız da calabilir o yüzden müziği ön plana çıkardım telkin sesleri kısık olarak kaldı.

Geri