Astral Seyahat Yapmak Tehlikeli Midir? | Kogo Society Forum

Astral Seyahat Yapmak Tehlikeli Midir?

CrypticaL 

Düttürü Dünya..
Yönetici
Üyelik
2 Eylül 2019
Mesajlar
760
Cinsiyet
Erkek ♂️
İlişki Durumu
İlişkim Var
Burcu
Kova ♒
Ruh Hali
Küfürbaz
Astral Seyahat Yapmak Tehlikeli Midir?

Astral Seyahat Yapmak Tehlikeli Midir?


Astral seyahat tehlikeli değildir.
En azından şimdiye kadar böyle bir durumun yaşandığına dair bir bilgi yoktur. Obe esnasında bedeniniz güven içerisinde yatakta yatıyor olduğu için hiç olmadığınız kadar güvendesinizdir.

Beden dışında iken, gümüş kordon olarak adlandırılan bir ip ile yataktaki bedeninize bağlısınızdır. Ölüm hali, gümüş kordonun kopması halidir.

Eğer gümüş kordon koparsa, bir daha bedeninize dönemezsiniz. Bu kordonun kopması, ancak ve ancak normal ölümlerle, trafik kazası, hastalık vs gibi durumlarda meydana gelir.

Astral seyahat esnasında gümüş kordonun kopması ve tekrar bedene dönememek gibi bir durum söz konusu değildir.
Tam aksin,e beden dışına çıkabilmek o kadar da kolay değildir.
Yani ilk denemenizde "Ya geri dönemezsem...!" diye korkmayın.

Siz, bu tip gereksiz korkuları düşünmek yerine, nasıl yapar da daha fazla dışarıda kalabilirimin yöntemlerini arayın. Geri dönmek, bir anda oluveriyor.
Önemli olan çıkmak ve bazılarının yaptığı gibi dışarıda uzun süre kalabilmektir.

Astral seyahatin en önemli tehlikesi, günlük işlerinizi bir tarafa bırakıp, "Hele bir astral yolculuk yapayım, ondan sonra her şey farklı olacak, dünyaya farklı bir açıdan bakacağım." diye düşünmektir.

Bu tip düşüncede olan insanlar, yıllarca denemelerine rağmen hem beden dışına çıkamadıkları gibi yapmaları gereken işlerini de ihmal ederler.
Bu durum ise, gümüş kordonun daha da gerginleşmesine neden olur. Onuçta vakitlerini boşa geçirir ve hiçbir şey elde edemezler.

Doğru bildiği gibi yaşayan, kimseden çekinmeden düşüncelerini açıkça söyleyebilen insanlar, daha mutlu ve sağlıklı oldukları için Astral seyahat yapmaya daha müsaittirler.

Bunun tam tersi durumda olan, korkuları yüzünden kendini engelleyen, eleştirilme korkusu ile bildiklerini pratiğe dökemeyen insanlar için Astral seyahat yapmak imkansız olmasa da oldukça zordur.

Bu nedenle, önce aksayan sorunların giderilmesi, daha sonra Astral seyahat girişimlerinde bulunulması, akla daha yatkındır.
 
Geri
Üst