Astral Seyahat Hakkında Her Şey | Kogo Society Forum

Astral Seyahat Hakkında Her Şey

CrypticaL 

Düttürü Dünya..
Yönetici
Üyelik
2 Eylül 2019
Mesajlar
1,015
Cinsiyet
Erkek ♂️
İlişki Durumu
İlişkim Var
Burcu
Kova ♒
Ruh Hali
Üzgün
Astral Seyahat Hakkında Her Şey

Astral Seyahat Hakkında Her Şey

Arkadaşlar konuda elimden geldiğince az, öz ve çok bilgi vermeye çalışacağım tam açıklanmadığını düşündüğünüz yada kafanızda soru işareti kalan bir bölüm varsa lütfen belirtin.

Astral Seyahat nedir?

Astral Seyahat Nedir?


Astral seyahat ruhun bedenden çıkıp dolaşmasıdır. Astral seyahat sırasından siz nereyi düşler nereyi isterseniz orayı istersiniz. Düşlediğiniz yer hayatınızda hiç gitmemiş bir yer olsa bile.

Astral Seyahat ile Lucid Rüya arasındaki fark nedir?

Astral seyahat şimdiki zamanda yapılır gerçek dünyadasınızdır. Lucid rüyada zaman kavramı yoktur ve rüyadır tamamen hayalidir.

Astral seyahatte istediğiniz şeyler yaratamazsınız SADECE GEZEBİLİRSİNİZ. Lucid rüyada istediğiniz HERŞEYI yapabilirsiniz sadece istersiniz ve olur.

Arkadaşlar bir sonraki başlığımız ÇOK ÖNEMLİDİR sağlığınız için lütfen okumadan astral seyahate çıkmayı denemeyiniz.

Astral Seyahatin zararları var mıdır?

Çok açık olacağım. Eğer bu yazıyı okumadan önce beyin kontrolü ve benzeri bir işle uğraşmadıysanız düşüncelerinize tam hakimiyet sağlayamıyorsanız psikolojik sağlınız açısından astral seyahati önermiyorum.

Gelelim bunun nedenine, aslında çok basit bir mantık. Siz şuan fiziksel bedeninizle fiziksel varlıkları görüyorsanız, Astral seyahate çıkınca fiziki bedeni olmayan varlıklar göreceksiniz.

Göreceksiniz diyorum çünkü bu ihtimal o kadar yüksek ki neredeyse kesin. (tabi burada ilk denemeyi yaptınız 5-6 saniye kadar astral seyahate çıktınız bundan bahsetmiyorum)

Şimdi bir çoğunuz vazgeçer gibi olup bu işten soğudunuz ama hiç gerek yok.
Bu varlıklar size zarar veremez ama burada bahsettiğim şey fiziksel olarak zarar veremedikleri. Siz astral seyahate çıktığınız zaman herhangi bir varlıkla karşılaşırsanız hemen oradan uzaklaşmaya çalışın, başka bir yere ışınlanın.

Bunun sebebi de Astral Seyahetin zararlarının tamamının pisikolojik olmasıdır. Onun için düşünce kontrolü gerekliliğinden bahsettim ilk başta, siz herhangi bir varlıkla karşılaşınca heyecan yapıcaksınız doğal olarak ama orada soğukkanlılıkla düşüncenizi başka yere yönlendirmeniz gerekiyor.

Öncelikle düşünce kontrolünüzü geliştirin (yeterli olduğunu düşünmüyor yada yeni başlıyorsanız)

Baş ağrısı , uyku düzensizliği nadir ve yeni başlayanlarda görülen etkilerdir.

Astral Seyahat için yaş sınırı var mıdır?

Astral Seyahat için yaş sınırı var mıdır?


Yaş sınırı yoktur bu tamamen beyin, düşünce hakimiyetiyle ve gerçekle hayali ayırabilme yeteneğiyle alakalıdır. Bazı sitelerde 16 ve 18 gibi yaş sınırları görebilirsiniz bu yaşın altındaki çocuklarda gerçek-hayal ayrımı tam oturmadığı ve zihin kontrolünün çok iyi olmadığı düşünüldüğü için konulmuş sınırlardır.
Kendinize güveniyorsanız bir problem yok. Ama bu konuda olgun davranın ve lütfen objektif olun. Kendinize sorun ben bu gereklilikleri karşılıyor muyum? karşılamıyorsam riski göze alıyor muyum? (riski göze almanızı önermiyorum çok gereksiz çünkü 6 ay kadar düzenli düşünce kontrolüyle çok daha güzel ve güvenli bir şekilde astral seyahate çıkabilirsiniz)

Astral Seyahatin özellikle zararlı olduğu kişiler var mı?

Kalp sorunu yaşayan kişilere önerilmiyor. Astral seyahate çıkınca vücut ısısı artar ve kalp atışları hızlanır kalp krizi olasılığı vardır.

Astral Seyahate çıkarsam geri dönememe olasılığı var mı?

Arkadaşlar böyle bir şey kesinlikle MÜMKÜN DEĞİLDİR.

Astral Seyahat ne kadar sürer?

Yeni başlayanlarda 10 saniye gayet yeterli ve iyi bir süredir. Heyecan ve korku yüzündendir ayrıca çıkmanız bile müthiş bir başarıdır. Bu süre profesyonellerde çok belli olmaz ama ortalama bir saat verirsek 2-3 saat kadar kalabilirler.

Astral Seyahat sırasında biri odanıza girip size dokunursa ne olur?

Bu sizin için çok kötü olacaktır. Hiç kimsenin olmadığını düşündüğünüz bir yerde birinin sizi arkadan gelip korkutması gibidir :D bir anda fiziksel bedeninize dönersiniz çok yoğun anlık korku ve çığlık olası şeylerdir. Bir kere yaşadıktan sonra anlayacaksınız :D

Astral Seyahat sırasında geçmişi yada geleceği görebilir miyim?

Bu tabii ki mümkün değildir. Astral seyahat sadece şimdiki zamanda yapılır.

Astral Seyahate o anda denediğimiz odada mı çıkarız?

Bunun cevabı genellikle evettir. Fakat isteğe göre başka yerde çıkanlarda vardır.

Astral Seyahat aracılığıyla başka boyutlara geçebilir miyim?

Arkadaşlar bu konu hakkında çok bilgi yoktur olan az bilgiyede ne kadar güvenilir bilinmez.
Ama ortada dolanan bilgi gökyüzüne doğru dikine gidildiğince bir üst boyuta geçildiğidir.
Orada çok hayal edilemez varlıklar görmezsiniz çünkü beyninizin onlara otomatikman ÇOK ZOR HAYAL EDILEBILEN bir şekil verir.
Bu tamamen beyninizin sınırlanıra bağlı herkes aynı şeyi görmez.
Bu boyutta diğer varlıklarla iletişime geçildiği ileri sürülmektedir.

Astral Seyahat aracılığıyla ölüler ile konuşabilir miyim?

Bunu yaptığını iddaa edenler var.

Astral Seyahatte neler yapabileceğimi anladım başka ilgi çekici garip bir şey var mı?

Kedilerin bizi gördüğü söyleniyor.

Astral Seyahat hakkında bilgi sahibi olduğunuza göre nasıl yapıldığına gelelim.

Astral Seyahat yapmak için ne gerekiyor?

Astral Seyahat yapmak için ne gerekiyor?


1) Rahatsız edilemeyeceğinizi düşündüğünüz sessiz bir ortam. ( odanızdaysanız kapını kilitlemenize gerek yok zaten biri girmeye çalışırsa onu duyarsınız ve dikkatiniz bozulur onun için işi kökünden çözün ya evde tek iken yapın yada evdekileri iyi tembihleyin :D )

2) Çıplak olmanız en yüksek performansı verir. (malum bu aralar kış ne kadar kombi falan yanıyor olsa da gene üşüye bilirsiniz veya çıplak olmak istemiyorsunuzdur bunun bi önemi yok zaten üzerinizde giysi olacaksa ince ve hissedilmeyecek şeyler seçmeye ve az giysi giymeye çalışın )

3) Yatabileceğiniz bir yer (rahat olmasını tercih ediniz)

Her şey tamamdır hadi Astral Seyahate çıkalım. (dediğinizi duyar gibi oldum aaaah ah keşke)

Astral Seyahate nasıl çıkılır?

Gelelim herkesin merak ettiği kısma. Arkadaşlar herşeyde başarıyı sağlayan 2 etmen burdada başarıya ulaşmak için en önemli şey Cesaret , Sabır ("cesaret tamamda şu sabır olmasa ne güzel olurdu" mu dedi biri?)

Cesaretin önemi astral seyahate çıkış aşamasında korkarsanız, bu dikkatinizi bozucak en büyük şeydir ve sizi nerdeyse 0 noktasına götürür. Sabır ise (muhtemelen) ilk 5 seferde (bu sayı daha az yada daha çok olabilir) yapamayacağınız için şevkinizin kırılmamasını sağlayacaktır.

Hala geçemedik yav şu astral seyahate diyorsunuz ama başarı yüzdesini arttırmak için yapılan şeyler hep bunlar. Şimdi astral seyahate çıkıcak kişi belirlediği bir tarihte (bu yazıyı okuduktan 2-3 gün sonrası olabilir) astral seyahate çıkmak için beynini şartlandırır.

Yapmanız gereken "Ben Cuma akşamı 23.00 da astral seyahate çıkacağım hiç korkmayacak ve başarılı olacağım" bu telkini kendinize vermeniz başarı yüzdesini çok fazla arttıracaktır.

Beklenen gün ve saat geldi şimdi ne yapacağım?

Astral seyahat yapmak için gerekenler kısmındaki gerekliliklerin oluşturulması gerekiyor. (o tarihte ailen-iz veya evde başka biri olacaksa baştan onuda uyarın bu telkini kendinize verip o gün o saatte rahatsız edilmek istemezsiniz o kadar beklemişsiniz)

Oda iyi havanlandırılmış olmalıdır (parfüm , sigara vb. herhangi bir koku olmamasına özen gösteriniz)

Oda sıcaklığı ne sizi üşütecek kadar soğuk nede sizi terletecek kadar sıcak olmalıdır tam ortasında olmalıdır. (bu gerekliliği kıyafet seçimleriyle tamamlayabilirsiniz ama mümkünse çıplakken ayarlamaya çalışın)

Astral Seyahate çıkıyoruz.

Astral Seyahate çıkıyoruz.


-Yatağa uzanın, elleriniz vücudunuzun yanında parmakların arası kapalı

-Zihninizi boşaltmanız gerekiyor (TAMAMEN)

-Gözünüzü kapatıp önünüzdeki karanlığa odaklanın

-Üstünüzde yorgan ve başınızın altında yastık olmamalıdır

-Odaklandıktan sonra nefeslerinizi dinleyin , çıkış nefes verdikten sonra olacaktır bunun için , nefes alışverişiniz yavaş olsun ve nefes verdikten sonra nefes almak için biraz bekleyin

-Bir zaman sonra nefes alış-veriş sesiniz duyulmayacak ve kulağınızda uğultu oluşacaktır (hop bir sakin ahanda oluyor vallahi çıkacağım galiba falan gerek yok zaten çıkacaksınız böyle yapmanız sadece süreci uzatır sakin olun hiç bir şey düşünmüyorsunuz UNUTMAYIN)

-Bir üstteki cümledeki şey olmaya başladığı anda alttakilerden birini seçin ve yapın :

İpe Tırmanma: İpi düşünmeyin bir şey görmeye çalışmayın sadece o tırmanma hissini yaşayın. Bedeninizin yükseldiğini düşünün.

Merdivenden İnme Hissi: Merdiveni düşünmeyin sadece inme hissini yaşayın boşlukta kalıyormuşsunuz gibi.

Çember Tekniği: Gözleriniz kapalıyken kafanızı oynatmadan bir çember çizmeye çalışın. Sürekli çizdiğiniz çemberin üzerinden tekrar çizin. Bir süre sonra o çember parlaklaşacak ve içinde bir surat belirecek o surat sonra sizin yüzünüz olacak ve bir anda ayrılacaksınız çemberin içinde çizdiğiniz yüz olacaksınız ve yukardan kendi bedeninize bakıyor olacaksınız.

Bunun dışında; uçma hissi , düşme hissi , fırlama hissi , roket gibi kalkma hissi gibi şeyler denenebilir.

Astral Seyahatte kontrol nasıl sağlanır?

Uçma ve ışınlanma olarak iki yöntem vardır. Işınlanma için gideceğiniz yeri daha önceden görmüş olmanız hatta duruma göre daha önce bulunmuş olmanız gerekir.

Fakat uçarak istediğiniz yere gidebilirsiniz.Uçma eylemi için uçma hissi yaşamaya başlar ve bir joystik gibi kendinizi kontrol edebilirsiniz.
Hız, yükseklik ve alçaklık sizin dilediğinize göre gerçekleşir.Aşırı tepkili ve düşünceli olursanız astral seyahat biter.

Dingin ve sadece hissederek hareket etmelisiniz. Örneğin uçarken bi saniye bi kızların yatakhanesine gideyim diyemezsiniz düşünce olumlu yada olumsuz olsun olayı bozar.

Önemli olan bir şey düşünmemek (DÜŞÜNCE KONTROLÜ) sadece orda olmayı isteyin o kadar, orayla ilgili hayal kurmayın.Tamamen düşüncesiz ve tepkisiz olmalısınız.

Astral Seyahate çıkmamı kolaylaştıracak şeyler var mı?

Meditasyon, zihninizi boşaltmanıza yardımcı olur ve düşüncelerinizi daha kolay yönetmek için yararlıdır.

Daha önceden telekineziyle uğraştıysanız bununda yararı olabilir.

Önemli olan heyecanlanmayıp düşüncelerinizi kontrol etmek olduğu için bunu gerektiren herhangi bir işle uğraşmanız bile size fayda sağlayacaktır.
I-Doser den Astral Projection dozuda işinize yarayacaktır. BU KONUYA bakmanızda yarar var, astral projection dozunun kullanımı hakkında başarılı bir çalışma.

Gece tamamen alakasız bir saate alarm kurup 5-10 dk oyalanıp denemenizde başarı oranını arttırabilir.

Astral Seyahate çıkarken ki belirtileri almam için sadece yatıp kafamı mı boşaltacağım?

Astral Seyahate çıkarken ki belirtileri almam için sadece yatıp kafamı mı boşaltacağım?


Arkadaşlar ne yazık ki bu sorunuza %100 kesin bi cevap veremem(kimsenin veremeyeceği gibi). Bunun nedeni herkes deneyerek kendi yöntemini bulur. Ben astrale çıkmadan önce hep Astral Projection dozunu dinlediğim için alıyorum belkide etkileri. Bazıları sadece yatıp kafasını boşalttığını söylüyor (etki almalarının sebebi kafalarını ne kadar boşaltmış olsalar bile yinede Astral Seyahat yapma amacıyla yattıkları için olabilir).

NOT 1: Arkadaşlar bazı yeni başlayan arkadaşlarımız astral seyahate çıkmaya deniyor ve 10 saniyeliğine çıkıyor sonra heyecandan geri dönüyor ve tekrar çıkmayı deniyor. Arkadaşlar bunu yapmayın bi kere çıktıysanız en az 2 gün sonra deneyin. Ama siz bu gün 2 gün içindede astral seyahat için bir şey yapmak istiyorsanız meditasyon yaparak düşüncelerinize kontrol sağlamayı deneyebilirsiniz.

NOT 2: Astral seyahate çıkmadan 2-3 saat önce yemek yemeyin. Sindirim sisteminizin çalışması sizin çıkışınızı zorlaştırır (bazen engeller).

NOT 3: Ruh çıkışının olduğunu hissettiğiniz anda sakin olun, onu yukarı doğru ittiğinizi düşünün, onun çıkışını kolaylaştırın.

NOT 4: Astral çıkış sırasında vücudun değişik yerlerinde seğirme , kulakta çınlama , tam çıkış anındada çatırdamaya benzer sesler duyulabilir çok doğaldır. Tecrübe ve zamanla bunlar geçecektir.

NOT 5: Astral Seyahatte yeniyseniz sabah kalktıktan sonra 15-20 dakika oyalanıp öyle çıkmayı deneyin. Bunun nedeni gece vakti tüm günün yorgunluğu, düşünceleri, stresinin toplanmasıdır. Bu kadar çok şeyle başa çıkıp Astral Seyahat yapmak biraz tecrübe ister. (yapamazsınız demiyorum fakat başarı yüzdesini çok düşürür)

NOT 6: Arkadaşlar tek yapmanız gereken bir kere çıkabilmek bundan sonrasında olayı tecrübe ettiğiniz için çıkış çok kolay olacaktır.

Astral Seyahatte Benim Yaptıklarım:

Astral Seyahatte Benim Yaptıklarım


Ne kadar anlatmış olsam da kendi yaptıklarımı yazmak istiyorum, çünkü çoğu kişi olayı teoride zaten anlıyor. Teoride çok basit bir iş gibi görünen astral seyahat pratiğe geçilince zorlaştığı düşünülüyor (halbuki ikisinde de kolay).

Hafta içi okulum olduğu için hafta sonu yapıyorum. Genellikle pazar sabahları, okulun yorgunluğunu attıktan sonra daha rahat ediyorum. Sabah 9-10 gibi kalkıyorum bilgisayar falan açmadan (HİÇ BİR ŞEY YAPMADAN) duşa giriyorum. 10 dakikada duşumu alıp odaya geçiyorum hemen yatağı hazırlıyorum. Gidip bir nescafe içiyorum. (sabahları yapmanızın sebebi uyku sersemliğiyle alakalı değil beyninizi henüz doldurmamanızla ilgilidir, onun için nescafe içicem uykum açılacak diye düşünmeyin) yaklaşık bi 20 dakika kadar süre harcıyorsunuz zaten sonra yatağa geçip yatıyorum, boş kafayla vücudun yavaşlamasını ve kendine gelmesini bekliyorum. Astral Projection dozunu takıp yatıyorum. Bazen dozun sonlarında bazende doz bittikten sonra çıkıyorum. Tam olarak çıkışta ne yaptığımı bilmiyorum çünkü artık çok normal bir durum haline geldi (bu arada ben ilk denemelerimde de çok zorlanmamıştım, korkumu heyecanımı iyi kontrol ediyorum ondan olabilir). Ama en iyi teknik bana göre ipe tırmanmadır.
 
Tabi biraz ciddi bir konu astral seyahat.
 

Geri
Üst