Wolfenstein II: The New Colossus Sistem Gereksinimleri | Kogo Society Forum

Wolfenstein II: The New Colossus Sistem Gereksinimleri

CrypticaL 

Düttürü Dünya..
Yönetici
Üyelik
2 Eylül 2019
Mesajlar
1,016
Cinsiyet
Erkek ♂️
İlişki Durumu
İlişkim Var
Burcu
Kova ♒
Ruh Hali
Uzaklaş

Wolfenstein II: The New Colossus Sistem Gereksinimleri​

Wolfenstein II: The New Colossus Sistem Gereksinimleri


Wolfenstein® II: The New Colossus™, ödüllü MachineGames stüdyosu tarafından geliştirilen, eleştirmenlerce beğenilen Wolfenstein®: The New Order™ oyununun heyecanla beklenen devamıdır.

Endüstri lideri id Tech® 6 tarafından hayata geçirilen heyecan verici bir macera olan Wolfenstein® II, oyuncuları kalan en cesur direniş liderlerini işe alma göreviyle Nazi kontrolündeki Amerika'ya gönderiyor. Bu kusursuz birinci şahıs nişancı oyununda ikonik Amerikan mekanlarında Nazilerle savaşın, zorlu silahlarla dolu bir cephanelik hazırlayın ve Nazi askerlerinin lejyonlarını yok etmek için yeni yetenekler kullanın.

HİKAYE:

Amerika, 1961. Nazi General Deathshead'e yaptığınız suikast kısa ömürlü bir zaferdi. Tüm bu olumsuzluklara rağmen Naziler dünya üzerindeki hakimiyetini sürdürüyor. Siz, Direniş'in üyesi, Nazi imparatorluğunun belası ve insanlığın özgürlük için son umudu olan BJ Blazkowicz, diğer adıyla "Terör-Billy"siniz. Amerika'ya dönüp önünüzdeki tüm Nazileri öldürecek ve ikinci Amerikan Devrimini ateşleyecek cesarete, silahlara ve girişkenliğe yalnızca siz sahipsiniz.

ANA ÖZELLİKLER:

Misyon: Amerika'yı Nazilerden kurtarmak


Amerikan topraklarında Nazi savaş makinesiyle savaşırken yürek hoplatan bir yolculuğa çıkın. BJ Blazkowicz olarak ailenizi ve arkadaşlarınızı koruyun, yeni ittifaklar kurun ve Nazi işgalini devirmek için direniş gruplarını harekete geçirirken sorunlu geçmişinizin şeytanlarıyla yüzleşin.

Halk: Direnişi Toplayın

Seriye yeni bir kişilik düzeyi getiren unutulmaz karakterlerin hayata geçirdiği bir dünyaya kendinizi kaptırın. Arkadaşlarınızla ve Anya, Caroline, Bombate, Set, Max Hass, Fergus veya Wyatt gibi özgürlük savaşçılarıyla yeniden bir araya gelin ve kötü Frau Engel ve onun Nazi ordusuyla mücadele ederken Horton ve Grace gibi yeni karakterlerle arkadaş olun.

Arsenal: Yıkıcı Silahları ve Geleceğin Teknolojisini Kullanın

Düşmanları parçalayabilen çok amaçlı, yüksek yoğunluklu bir lazer silahı olan Laserkraftwerk veya düşman gruplarını yok edebilen hızlı ateş eden, gazla çalışan bir el bombası fırlatıcı olan Dieselkraftwerk gibi yüksek teknolojili silahlarla Nazileri paramparça edin. veya gelişmiş tabancalar, hafif makineli tüfekler ve baltalarla yakınlaşın ve kişiselleşin. Biraz daha fazla çok yönlülüğe ihtiyacınız olduğunda favori silahlarınızı yükseltin ve çift yönlü kullanın!

Plan: Yolunuza Çıkan Her Naziyi Öldürün

Herkesin favori eğlencesi! Nazileri yeni ve şiddetli yöntemlerle yok ederken içinizdeki savaş kahramanını serbest bırakın. Amerika'yı kurtarmak için savaşırken fütüristik silahları kilitleyin ve yükleyin ve BJ'nin yeni yeteneklerini keşfedin. Oyun tarzınız ne olursa olsun, Nazileri bıçaklamanın, vurmanın ve öldürmenin yepyeni yollarını icat edin.

Windows Sistem Gereksinimleri​

 • MİNİMUM:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Win7, 8.1, or 10 (64-Bit versions)
  • İşlemci: AMD FX-8350/Ryzen 5 1400 or Intel Core i5-3570/i7-3770
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GTX 770 4GB/AMD Radeon R9 290 4GB or better
  • Depolama: 55 GB kullanılabilir alan
 • ÖNERİLEN:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Win7, 8.1, or 10 64-Bit
  • İşlemci: AMD FX-9370/Ryzen 5 1600X or Intel Core i7-4770
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GTX 1060 6GB/AMD Radeon RX 470 4GB or better
  • Depolama: 55 GB kullanılabilir alan


NOT: Wolfenstein® II: The New Colossus™ © 2017 ZeniMax Media Inc. MachineGames işbirliği ile geliştirilmiştir. MachineGames, Bethesda, Bethesda Softworks, ZeniMax ve ilgili logolar, ABD ve/veya diğer ülkelerde tescilli ticari markalar veya ticari markalardır. Wolfenstein, id, id Software, id Tech ve ilgili logolar, ABD ve/veya diğer ülkelerde tescilli ticari markalar veya ticari markalardır. Tüm Hakları Saklıdır.

Wolfenstein® II: The New Colossus™, 1960'ların alternatif bir evreninde geçen kurgusal bir hikayedir. İsimler, karakterler, örgütler, mekanlar ve olaylar ya hayal ürünüdür ya da kurgusal bir şekilde tasvir edilmiştir. Bu oyunun hikayesi ve içeriği, Nazi rejiminin inançlarını, ideolojilerini, olaylarını, eylemlerini, kişilerini veya davranışlarını onaylamak, yüceltmek veya desteklemek amacı taşımadığı gibi, savaş suçları, soykırım ve insanlığa karşı işlenen diğer suçları küçümsemek için hiçbir şekilde yorumlanmamalıdır.
 

Geri
Üst