Wolfenstein: Youngblood Sistem Gereksinimleri | Kogo Society Forum

Wolfenstein: Youngblood Sistem Gereksinimleri

CrypticaL 

Düttürü Dünya..
Yönetici
İlişki Durumu
İlişkim Var
Burcu
Kova ♒
Ruh Hali
Üzgün

Wolfenstein: Youngblood Sistem Gereksinimleri​

Wolfenstein: Youngblood Sistem Gereksinimleri

Wolfenstein: Youngblood, ilk modern ortak Wolfenstein macerasıdır.

Wolfenstein II olaylarından on dokuz yıl sonra BJ Blazkowicz, Nazi işgali altındaki Paris'e yaptığı bir görevin ardından ortadan kaybolmuştur. Şimdi, savaşta sertleşmiş babalarının yıllarca eğitimi sonrasında BJ'in ikiz kızları Jess ve Soph Blazkowicz harekete geçmek zorunda kalıyor.

Bir arkadaşınızla takım kurun veya yalnız oynayın. Oyun tarzınızı tamamlayacak ve görünümünüzü kişiselleştirecek yeni yeteneklerin, silahların, aletlerin, kozmetiklerin ve daha fazlasının kilidini açmak için seviyenizi yükseltin, keşfedin ve görevleri tamamlayın.

Wolfenstein: Youngblood bugüne kadarki en açık uçlu Wolfenstein deneyimini sunuyor. Paris yer altı mezarlarının derinliklerinde yer alan yeni bir operasyon üssünden, Nazi rejimine nasıl ve ne zaman saldırıp onu parçalayacağınızı planlayın.

Windows Sistem Gereksinimleri​

• MİNİMUM:
    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İşletim Sistemi: Win7, 8.1 veya 10 (64-Bit)
    • İşlemci: AMD FX-8350/Ryzen 5 1400 veya Intel Core i5-3570/i7-3770
    • Bellek: 8 GB RAM
    • Ekran Kartı: Nvidia GTX 770 4GB (Mevcut mevcut GPU GTX1650) veya AMD eşdeğeri
    • Depolama: 40 GB kullanılabilir alan
  • ÖNERİLEN:
    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İşletim Sistemi: Win7, 8.1 veya 10 64-Bit
    • İşlemci: AMD FX-9370/Ryzen 5 1600X veya Intel Core i7-4770
    • Bellek: 16 GB RAM
    • Ekran Kartı: Nvidia GTX 1060 6GB (Mevcut GPU RTX2060) veya AMD eşdeğeri
    • Depolama: 40 GB kullanılabilir alan

© 2019 Bethesda Softworks LLC, ZeniMax Media şirketine ait bir telif hakkıdır. MachineGames, Arkane, Bethesda, Bethesda Softworks, ZeniMax ve ilgili logolar, ZeniMax Media Inc. tarafından ABD ve/veya diğer ülkelerde tescilli ticari markalar veya markalardır. Wolfenstein, id, id Software, id Tech ve ilgili logolar, ABD ve/veya diğer ülkelerde tescilli ticari markalar veya markalardır. Tüm Hakları Saklıdır.

Wolfenstein®: Youngblood™, 1980'lerde geçen alternatif bir evrende geçen kurgusal bir hikayedir. İsimler, karakterler, organizasyonlar, mekanlar ve olaylar ya hayali ya da kurgusal bir şekilde tasvir edilmiştir. Bu oyunun hikayesi ve içeriği, Nazi rejiminin inançlarını, ideolojilerini, olaylarını, eylemlerini, kişilerini veya davranışlarını onaylamak, yüceltmek veya desteklemek amacı taşımamalıdır ve bu rejimin savaş suçları, soykırım ve insanlığa karşı işlediği diğer suçları hafife almak amacıyla tasvir edilmemelidir.

Geri