Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr Sistem Gereksinimleri | Kogo Society Forum

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr Sistem Gereksinimleri

CrypticaL 

Düttürü Dünya..
Yönetici
İlişki Durumu
İlişkim Var
Burcu
Kova ♒
Ruh Hali
Uzaklaş

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr Sistem Gereksinimleri​

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr Sistem Gereksinimleri

Gerçekliği çarpıtan kötü fırtınalar tarafından parçalanan, Tanrı-İmparator'un yol gösterici ışığından uzak olan Caligari Sektörü, Kaos Tanrıları tarafından lekelenerek içeriden yavaş yavaş çürüyor. Kirlileri Imperium'un en güçlü ajanlarıyla temizleyin!

Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr, galaksinin sürekli savaş halinde olduğu şiddetli 41. milenyumda geçen acımasız bir aksiyon RPG oyunudur. Güçlü bir Engizisyoncu olun ve İmparatorun iradesini yerine getirin. Birden fazla sınıftan birini seçin ve acımasız savaş karşılaşmalarına katılın: ajan arkadaşlarınızla çok çeşitli görevlere çıkın ve geçmişinden korkunç bir sırrı saklayan perili bir kale-manastırda geçen tek oyunculu hikaye kampanyasında savaşın. Engizisyon.

41. Milenyum'un korkunç geleceğinde geçen ilk Aksiyon-RPG, türü bir sonraki seviyeye taşıyor: çok çeşitli misyonlar, yıkılabilir ortamlarda taktiksel, acımasız savaş karşılaşmaları ve bir hikaye içeren kalıcı bir evrene sahip bir açık dünya sandbox oyunu oyuncu topluluğundan etkilenir. Taktiksel avantaj için koruma sistemini kullanın, destansı boss savaşlarında infazlar gerçekleştirin ve görkemli eylemlerinizle tüm güneş sistemlerinin Koruyucusu olun!

Windows Sistem Gereksinimleri​

• MİNİMUM:
    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7+ (8 / 8.1 / 10)
    • İşlemci: Intel CPU Core i3-2120 (3.3 GHz) / AMD CPU FX-6300 (3.5 GHz)
    • Bellek: 4 GB RAM
    • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 760 (2 GB) / AMD Radeon HD 7850 (2 GB)
    • DirectX: Sürüm 11
    • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
    • Depolama: 75 GB kullanılabilir alan
  • ÖNERİLEN:
    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7+ (8 / 8.1 / 10)
    • İşlemci: Intel CPU Core i7-2600 (3.4 GHz) / AMD CPU FX-8320 (3.5 GHz)
    • Bellek: 8 GB RAM
    • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1060 (3 GB) / AMD Radeon RX 480 (4 GB)
    • DirectX: Sürüm 11
    • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
    • Depolama: 75 GB kullanılabilir alan

Geri