Rockstar Games, GTA Online Oyuncularına 500.000 Dolar Dağıtıyor | Kogo Society Forum Güncel Paylaşım Platformu

Rockstar Games, GTA Online Oyuncularına 500.000 Dolar Dağıtıyor

CrypticaL

Düttürü Dünya..
Yönetici
Forum Sahibi
Üyelik Tarihi
2 Eylül 2019
Mesajlar
477
Tepkime puanı
233
Puanları
43
Yaş
27
Konum
Root
Cinsiyet
Erkek
İlişki Durumu
İlişkim Var
Burcu
Kova
Rockstar Games, GTA Online Oyuncularına 500.000 Dolar Dağıtıyor

Rockstar Games, GTA Online Oyuncularına 500.000 Dolar Dağıtıyor


Rockstar Games, GTA Online için oyunculara 500.000 dolar hediye para dağıtıyor.

Daha önceden de oyuncular için nakit para dağıtan Rocsktar Games, yeniden GTA Online oyunculara hediye para dağıtacağını açıkladı. Geliştirici firma tarafınca yapılan duyuruda oyunculara 500.000 dolar değerindeki GTA parasının tamamen ücretsiz olarak dağıtılacağı müjdelendi.

Söz konusu oyun içi paraya sahip olmak isteyen kullanıcıların tek yapması gerekense bu ay içerisinde GTA Online oynamak. Bu şartı yerine getiren kullanıcıların ise bu ay içerisinde Maze Bank hesabı üzerinden ücretsiz olarak dağıtılan 500 bin dolar değerinde GTA parasına erişim sağlayabilecekler.

Aynı zamanda geliştirici firma tarafından yapılan duyuruda oyun içindeki bir takım indirimlerinde müjdesi verildi. Bu kısımdaysa bizleri gece kulüplerinde yüzde 40, Declasse Hotring Sabre için yüzde 60, B-11 Strikeforce için yüzde 40, Pegassi Oppressor içinse yüzde 35 oranındaki indirimler karşılıyor.

Yaklaşık olarak 7 yıl önce piyasaya sunulan GTA 5’i halen en çok satan yapımlar arasında yer almaya devam ediyor. Bunun için de sık sık yeni içerikler, güncellemeler ve etkinliklerle oyunu sürekli olarak güncel tutmayı hedefleyen Rockstar Games, aynı zamanda yeni GTA oyunu için de çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
 
Üst