Uygun Fiyatlı AirPods Pro Lite Satışa Sunulacak | Kogo Society Forum Güncel Paylaşım Platformu

Uygun Fiyatlı AirPods Pro Lite Satışa Sunulacak

CrypticaL

Düttürü Dünya..
Yönetici
Forum Sahibi
Üyelik Tarihi
2 Eylül 2019
Mesajlar
477
Tepkime puanı
233
Puanları
43
Yaş
27
Konum
Root
Cinsiyet
Erkek
İlişki Durumu
İlişkim Var
Burcu
Kova
Uygun Fiyatlı AirPods Pro Lite Satışa Sunulacak

Uygun Fiyatlı AirPods Pro Lite Satışa Sunulacak

Son paylaşılan raporlara göre Apple’ın uygun fiyatlı AirPods Lite modeli üzerinde çalıştığı ortaya çıktı.

Hatırlarsanız, Apple’ın AirPods Pro Lite adında uygun fiyatlı bir kablosuz kulaklık modeli üzerinde çalıştığını daha önce sizlerle paylaşmıştık. Yaşanan bu gelişmelerin ardından uygun fiyatlı model henüz Apple tarafından doğrulanmazken şimdi de Digitimes tarafından paylaşılan haber ile yeniden gündeme geldi.

Digitimes tarafından yayınlanan rapora göre, uygun fiyatlı AirPods modeli Universal Scientific Industrial tarafından tedarik edilecek. Böylece kullanıcıların karşısına üç farklı temel model ile çıkacak olan Apple, aynı zamanda AirPods Pro Lite modeliyle beraber daha fazla kullanıcı kitlesine ulaşmayı da hedefliyor.

Fiyat bakımından ise 249 dolarlık AirPods Pro ile 159 dolarlık AirPods 2 modellerinin arasına konumlandırılacağı tahmin edilen modelin yaklaşık 200 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olması bekleniyor.

Söz konusu modelin şimdilik adı ve özellikleri hakkında herhangi bir şey bilinmiyor. Ancak Apple’a yakın kaynaklarca elde edilen bilgilere göre bahsi geçen modelin çıkış tarihinin Çin’deki üretimi önemli ölçüde etkileyen Koronavirüs salgını sebebiyle gecikebileceği de tahmin ediliyor.
 
Üst