AirPods Pro Türkiye Satışları Başladı | Kogo Society Forum Güncel Paylaşım Platformu

AirPods Pro Türkiye Satışları Başladı

CrypticaL

Düttürü Dünya..
Yönetici
Forum Sahibi
Üyelik Tarihi
2 Eylül 2019
Mesajlar
477
Tepkime puanı
233
Puanları
43
Yaş
27
Konum
Root
Cinsiyet
Erkek
İlişki Durumu
İlişkim Var
Burcu
Kova
AirPods Pro Türkiye Satışları Başladı

AirPods Pro Türkiye Satışları Başladı


Apple AirPods Pro Türkiye satışları 1.899 TL fiyat ile resmen başladı.

Apple tarafından 28 Ekim’de tanıtımı gerçekleştirilen ve 30 Ekim itibarıyla da ilk olarak 30 ülkede satışa sunulan AirPods Pro ülkemiz topraklarına da adım attı. 15 Kasım yani bugünden itibaren AirPods Pro Türkiye satışlarının da başladığı duyuruldu.

AirPods Pro Türkiye Fiyatı Ne Kadar?

Apple Store ve Apple yetkili satıcılarından satın alınabilecek olan AirPods Pro, yurt dışında 249 dolar fiyat ile satılırken Türkiye fiyatı ise başta da açıklandığı gibi 1.899 TL.

AirPods Pro Türkiye Satışları Başladı


AirPods kablosuz kulaklıklardan farklı olarak Aktif Gürültü Engelleme ve Şeffaf Mod özelliklerine sahip Apple AirPods Pro kablosuz kulak içi kulaklıklar, Apple H1 çipi kullanıyor. Kuvvet Sensörü ile kulaklığın alt ucundan müzik ve aramaları kontrol edebiliyorsunuz.

Siri ile Mesajları Seslendir özelliği sayesinde dijital asistan, gelen mesajları size okuyabiliyor. Ses Paylaşımı ise iki çift AirPods üzerinden aynı ses akışını bir arkadaşınızla paylaşma, böylece birlikte oyun oynayabilme, film izleyebilme veya müzik dinleyebilme deneyimi sunuyor. Ürünün suya ve tere dayanıklı olduğunu da belirtelim.

Kulaklıklar tek şarjla 4,5 saate kadar dinleme ve 3,5 saate kadar konuşma süresi sunuyor. Kablosuz şarj kutusu ise 24 saatten fazla dinleme süresi, 18 saatten fazla konuşma süresi sağlıyor.
 
Üst