The Medium Sistem Gereksinimleri | Kogo Society Forum

The Medium Sistem Gereksinimleri

CrypticaL 

Düttürü Dünya..
Yönetici
İlişki Durumu
İlişkim Var
Burcu
Kova ♒
Ruh Hali
Uzaklaş

The Medium Sistem Gereksinimleri​

The Medium Sistem Gereksinimleri

Yalnızca bir medyumun çözebileceği karanlık bir gizemi keşfedin. Gerçek dünyayı ve ruh dünyasını aynı anda keşfedin. Her iki dünyayı kapsayan bulmacaları çözmek, derinden rahatsız edici sırları ortaya çıkarmak ve anlatılamaz bir trajediden doğmuş bir canavar olan The Maw ile karşılaşmalarınızda hayatta kalmak için psişik yeteneklerinizi kullanın.

The Medium, patentli çift gerçeklik oynanışına ve Arkadiusz Reikowski ile Akira Yamaoka'nın ortak bestelediği orijinal film müziğine sahip, üçüncü şahıs bir psikolojik korku oyunudur.

Bu yeteneğe sahip olanlara özel benzersiz psişik yetenekleri kullanın. Gerçeklikler arasında seyahat edin veya ikisini aynı anda keşfedin. Gerçek dünyadaki benliğinizin gidemediği yerleri araştırmak için Out of Body deneyimini kullanın. Ruhlar dünyasında ve onun diğer dünyaya ait tehlikelerinde hayatta kalmak için enerji kalkanları oluşturun ve güçlü ruh patlamaları sağlayın.

Hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı ve her şeyin başka bir tarafının olduğu, olgun ve ahlaki açıdan belirsiz bir hikayenin derinliklerine dalın. Başkalarından daha fazla gördüğünüz, duyduğunuz ve deneyimlediğiniz bir araç olarak, her yeni bakış açısıyla Niwa tatil beldesinde olup bitenlere ilişkin algınızı değiştireceksiniz.

Aynı anda görüntülenen iki dünyada oynanan, daha önce görülmemiş ve resmi olarak patentli bir oyun. Fiziksel dünyayı ve ruh dünyasını aynı anda keşfedin ve ikili gerçeklik bulmacalarını çözmek, yeni yolların kilidini açmak ve geçmiş olaylara dair anıları uyandırmak için aralarındaki etkileşimleri kullanın.

Medium'un ruh dünyası, gerçekliğimizin karanlık bir ayna yansımasıdır; cezasız eylemlerimizin, kötü dürtülerimizin ve aşağılık sırlarımızın kendini gösterdiği ve bir biçim alabileceği acımasız ve rahatsız edici bir yerdir. Bu dünya, kendine özgü ve çarpıcı derecede uğursuz tarzıyla uluslararası alanda tanınan Polonyalı distopik sürrealist Zdzisław Beksiński'nin resimlerinden ilham alınarak icat edildi ve tasarlandı.

Akira Yamaoka ve Arkadiusz Reikowski'nin birlikte yarattığı orijinal 'ikili' film müziği sayesinde kendinizi oyunun rahatsız edici ve baskıcı atmosferine kaptırın. Yamaoka-san, Silent Hill serisindeki çalışmalarıyla tanınan efsanevi bir Japon bestecidir; Reikowski, Blair Witch, Layers of Fear ve Observer gibi beğenilen korku oyunlarında çalışmış bir Hollywood Müzik Medya Ödülleri adayıdır. Şimdi The Medium'un müziği ve şarkıları için yaratıcı güçlerini birleştiriyorlar.

Windows Sistem Gereksinimleri​

• MİNİMUM:
    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İşletim Sistemi: Windows 10 (yalnızca 64bit sürüm)
    • İşlemci: Intel® Core™ i5-6600 / AMD Ryzen™ 5 2500X
    • Bellek: 8 GB RAM
    • Ekran Kartı: 1080p NVIDIA GEFORCE® GTX 1650 Super veya GTX 1060 / Radeon™ R9 390X
    • DirectX: Sürüm 11
    • Depolama: 55 GB kullanılabilir alan
    • Ses Kartı: DirectX uyumlu, kulaklık önerilir
  • ÖNERİLEN:
    • İşletim Sistemi: Windows 10 (yalnızca 64bit sürüm)
    • İşlemci: Intel® Core™ i5-9600 / AMD Ryzen™ 7 3700X
    • Bellek: 16 GB RAM
    • Ekran Kartı: 1080p NVIDIA GeForce® GTX 1660 Süper / Radeon™ RX 5600XT | @4K NVIDIA GeForce® RTX 2080 veya RTX 3060 Ti / Radeon™ RX 6800
    • DirectX: Sürüm 12
    • Ses Kartı: DirectX uyumlu, kulaklık önerilir

MacOS Sistem Gereksinimleri​

• MİNİMUM:
    • İşletim Sistemi: macOS Ventura 13.0 veya daha yenisi
    • İşlemci: Apple Silicon'lu cihazlar

Geri