Telefonunuz Uygulaması Sayesinde Bilgisayardan Telefondaki Müziği Kontrol Edin | Kogo Society Forum Güncel Paylaşım Platformu

Telefonunuz Uygulaması Sayesinde Bilgisayardan Telefondaki Müziği Kontrol Edin

CrypticaL

Düttürü Dünya..
Yönetici
Forum Sahibi
Üyelik Tarihi
2 Eylül 2019
Mesajlar
477
Tepkime puanı
233
Puanları
43
Yaş
27
Konum
Root
Cinsiyet
Erkek
İlişki Durumu
İlişkim Var
Burcu
Kova
Telefonunuz Uygulaması Sayesinde Bilgisayardan Telefondaki Müziği Kontrol Edin

Telefonunuz Uygulaması Sayesinde Bilgisayardan Telefondaki Müziği Kontrol Edin


Telefonunuz uygulaması bilgisayar üzerinden telefonda çalan müzik için kontrol olanağı sunacak.

Windows 10 ile gelen Telefonunuz (Your Phone) uygulaması her geçen gün daha işlevsel hale getiriliyor. Son dönemde daha çok Samsung akıllı telefonlar için daha fazlasını sunmaya başlayan uygulama, şimdi de bilgisayarınızdan bağlı olan telefondaki müzikleri kontrol etme olanağı sunacak.

telefonunuz-uygulamasi-sayesinde-bilgisayardan-telefondaki-muzigi-kontrol-edin-2.jpg


Henüz geliştirme aşamasında olan özellik Telefonunuz uygulamasının ayarlarında keşfedilmiş durumda. Uygulamada bağlı telefonda hangi şarkının çaldığı albüm kapağı da dahil bir şekilde görülebilecek. Spotify, Pandora, Amazon Music, Google Play Müzik, YouTube Music, Xiaomi Music ve Google Podcast gibi Android uygulamaları için de destek sağlanacak. YouTube videoları ve Audible içinse henüz böyle bir destek söz konusu değil. Görev Çubuğu’ndaki ön izleme penceresinde çalma kontrolü tuşlarının da yer aldığı görülürken henüz bunların işlevsel olmadığı da bilgiler arasında. Ek olarak, bilgisayarınızı hoparlör olarak da kullanabileceksiniz. Bunun halihazırda bilgisayarınızdan çağrılara cevap vermenize benzer bir işlev olduğunu söyleyebiliriz.

Telefonunuz uygulaması ile müzik kontrolünün tüm kullanıcılara ne zaman sunulacağı ise şu an için belirsiz.
 
Üst