Street Fighter™ 6 Sistem Gereksinimleri | Kogo Society Forum

Street Fighter™ 6 Sistem Gereksinimleri

CrypticaL 

Düttürü Dünya..
Yönetici
İlişki Durumu
İlişkim Var
Burcu
Kova ♒
Ruh Hali
Uzaklaş

Street Fighter™ 6 Sistem Gereksinimleri​

Street Fighter™ 6 Sistem Gereksinimleri

Capcom'un en yeni mücadelecisi geliyor! Street Fighter™ 6, 2 Haziran 2023'te dünya çapında piyasaya çıkıyor ve serinin bir sonraki evrimini temsil ediyor.
Capcom'un tescilli RE ENGINE'i ile çalışan Street Fighter 6 deneyimi, Dünya Turu, Dövüş Alanı ve Savaş Merkezi'ni içeren üç farklı oyun modunu barındırıyor.

18 Dövüşçüden Oluşan Çeşitli Liste: Hem efsanevi ustaları hem de Ryu, Chun-Li, Luke, Jamie, Kimberly gibi çok daha fazla yeni hayran favorilerini bu son sürümde çarpıcı yeni tasarımlarıyla ve heyecan verici sinematik özellikleriyle oyna.

Dövüş Alanına Hükmet: Street Fighter 6, üç kontrol türüyle (Klasik, Modern ve Dinamik) son derece gelişmiş bir dövüş sistemi sunar ve hızlıca yetenek seviyene göre oyuna ayak uydurmana olanak tanır. Yeni Gerçek Zamanlı Yorum Özelliği, rekabetçi bir maçın tüm heyecanını ekler ve bunun yanında oyunun hakkında kolay anlaşılabilir açıklamalar sunar. Gayret Göstergesi, kaynaklarını idare etmek için yeni bir sistemdir. Zafere ulaşmak için akıllıca kullan.

Dünya Turunda Sokakları Keşfet: Sürükleyici, tek oyunculu bir hikaye modu olan Dünya Turunda gücün anlamını keşfet. Avatarını alıp Metro City'yi ve ötesini keşfet. Seni kanatları altına alıp kendi stillerini ve tekniklerini öğretecek Ustalarla tanış.

Windows Sistem Gereksinimleri​

• MİNİMUM:
    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İşletim Sistemi: Windows 10 (64 bit)
    • İşlemci: Intel Core i5-7500 / AMD Ryzen 3 1200
    • Bellek: 8 GB RAM
    • Ekran Kartı: GTX1060 (VRAM 6GB) / Radeon RX 580 (VRAM 4GB)
    • DirectX: Sürüm 12
    • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan
    • İlave Notlar: - Grafiklerin yoğun olduğu sahnelerde kare hızı düşebilir.
  • ÖNERİLEN:
    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İşletim Sistemi: Windows 10 (64 bit)/Windows 11 (64 bit)
    • İşlemci: Intel Core i7 8700 / AMD Ryzen 5 3600
    • Bellek: 16 GB RAM
    • Ekran Kartı: RTX2070 / Radeon RX 5700XT
    • DirectX: Sürüm 12
    • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan
    • İlave Notlar: - Grafiklerin yoğun olduğu sahnelerde kare hızı düşebilir.

Geri