Rockstar, GTA 6 İçin İş İlanı Yayınladı | Kogo Society Forum Güncel Paylaşım Platformu

Rockstar, GTA 6 İçin İş İlanı Yayınladı

CrypticaL

Düttürü Dünya..
Yönetici
Forum Sahibi
Üyelik Tarihi
2 Eylül 2019
Mesajlar
477
Tepkime puanı
233
Puanları
43
Yaş
27
Konum
Root
Cinsiyet
Erkek
İlişki Durumu
İlişkim Var
Burcu
Kova
Rockstar, GTA 6 İçin İş İlanı Yayınladı

Rockstar, GTA 6 İçin İş İlanı Yayınladı

Red Dead Redemption 2’nin PC’ye çıkmasının ardından, Rockstar North geliştirdiği yeni açık dünya oyunu için oyun geliştiricileri arıyor.

2013 yılında ilk kez 7. nesil oyun konsolları için yayınlanan GTA 5’in ardından, Rockstar GTA’nın diğer platform portlarına ve Red Dead Redemption 2’nin geliştirilmesine odaklanmıştı. Şimdiyse şirketin kariyer sayfasında geliştirilen yeni açık dünya oyunu için birden fazla pozisyonda iş ilanı açılmış durumda. PlayStation Universe tarafından keşfedilen kariyer sayfasında şu ifadeler yer alıyor:

“Yeni karakter temelli açık dünya oyunları ve ileri animasyon sistemlerinde bize yardımcı olarak deneyimli ve yetenekli mühendisler arıyoruz. Yeni nesil konsollarda karakter animasyonlarının sınırlarını zorlamak için bir araya gelmiş bir ekibiz.”

İş ilanı ortaya çıktıktan sonra ilk akla gelen oyun Red Dead Redemption 2’nin PS5 ve Xbox Scarlett versiyonu oldu. Ama ilana bakıldığında ve animasyon çalışmasının derinliği de düşünüldüğünde bu oyunun tamamen yeni olduğu sonucuna varılıyor. GTA 5’in ilk çıkışından bu yana 6 yıl geçti ve pek çok oyuncuya göre yeni oyunun zamanı çoktan geldi. GTA 5’in tüm zamanların en çok satan oyunlarından biri olduğu düşünüldüğünde, bu ilanın hangi oyuna ait olduğunu anlamak çok da zor değil.
 
Üst