Project Zomboid Sistem Gereksinimleri | Kogo Society Forum

Project Zomboid Sistem Gereksinimleri

CrypticaL 

Düttürü Dünya..
Yönetici
İlişki Durumu
İlişkim Var
Burcu
Kova ♒
Ruh Hali
Uzaklaş

Project Zomboid Sistem Gereksinimleri​

Project Zomboid Sistem Gereksinimleri

Project Zomboid, açık uçlu, zombi istilasına uğramış bir sanal alandır. Basit bir soru soruyor: nasıl öleceksin?

Muldraugh ve West Point kasabalarında hayatta kalanlar evleri yağmalamalı, savunma inşa etmeli ve kaçınılmaz ölümlerini her geçen gün geciktirmek için ellerinden geleni yapmalı. Hiçbir yardım gelmiyor; hayatta kalmaları kendi kurnazlıklarına, şanslarına ve amansız bir sürüden kaçma yeteneklerine bağlı.

Mevcut Özellikler
  • Gerçekçi hayatta kalmaya odaklanan Zorlu Sandbox Zombi Hayatta Kalma Oyunu.
  • Kalıcı oyuncu çalıştırma sunucularıyla çevrimiçi çok oyunculu hayatta kalma.
  • Yerel 4 oyunculu bölünmüş ekranlı iş birliği
  • Sürü mekaniği ve derinlemesine görsel ve işitme sistemlerine sahip yüzlerce zombi.
  • Tam görüş hattı sistemi ve gerçek zamanlı aydınlatma, ses ve görünürlük mekaniği. Gölgelerde saklanın, sessiz olun ve geceleri ışıkları kapalı tutun ya da en azından pencerelerin üzerine çarşaf asın.
  • Keşfetmeniz, yağmalamanız ve kalenizi kurmanız için geniş ve büyüyen bir harita (gerçek dünyadaki bir konuma gevşek bir şekilde dayalı).
  • Tam fiziğe ve derin ve gerçekçi oyun mekaniğine sahip araçlar.
  • Silah üretmek, barikat kurmak ve yemek pişirmek için alet ve eşyaları kullanın. Ağaçları keserek, odun keserek ve malzemeleri toplayarak zombilere karşı dayanıklı kaleler bile inşa edebilirsiniz.
  • Hayatta kalmaya çalışırken depresyon, can sıkıntısı, açlık, susuzluk ve hastalıklarla mücadele edin.
  • Gün geceye dönüyor. Elektrik kesiliyor. Sürüler göç ediyor. Kış yaklaşıyor. Doğa yavaş yavaş kontrolü ele almaya başlıyor.
  • Çiftçilik, balıkçılık, marangozluk, yemek pişirme, tuzak kurma, karakter özelleştirme, oyun içinde yaptıklarınıza göre gelişen beceriler ve yetenekler.
  • Koşmayan uygun zombiler. (Onlara korumalı alan menüsünde söylemediğiniz sürece).
  • Dahi Zach Beever'den tonlarca harika atmosferik müzik parçası.
  • Normal Sandbox ve Survival'a ek olarak Yaratıcı Mücadele senaryoları ve anında aksiyon 'Son Direniş' modu
  • Tam, açık ve güçlü Lua modlama desteği.
  • Windows'ta Xbox Kumanda Gamepad desteği. (Diğer gamepad'ler manuel olarak ayarlanabilir.)
Şu anda küçük bir ekibiz ancak aynı zamanda aşağıdakileri de sağlamaya kararlıyız.

Planlanan Özellikler:
  • Aynı zamanda sizi her fırsatta aktif olarak öldürmeye çalışan ilk eğitim olarak da hizmet veren PZ Hikayeleri modumuzun geri dönüşü. Kate ve Baldspot geri dönüyor!
  • Kalıcı bir dünyada yürütülen, her bir oynanışı, ortaya çıkan anlatı tarzıyla kendi zombi hayatta kalma filminize dönüştüren bir meta oyun sistemi tarafından desteklenen, derinlemesine ve çeşitli NPC karşılaşmaları.
  • Muldraugh ve West Point çevresindeki kırsal alanların ve şehirlerin sürekli genişlemesi
  • Vahşi doğada tam hayatta kalma sistemleri, hayvanlar ve yiyecek için avcılık.
  • Daha fazla öğe, işçilik tarifleri, silahlar ve oyun sistemleri.
  • Steam Atölyesi ve Başarılar desteği

Windows Sistem Gereksinimleri​

• İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit işletim sistemi gerekli
  • İşlemci: Intel 2,77GHz Dört çekirdekli
  • Bellek: 8 GB Ram
  • Sabit Disk Alanı: 5 GB
  • Ekran Kartı: Minimum 2 GB RAM'e sahip, OpenGL 2.1 ve GLSL 1.2 desteğine sahip özel grafik kartı (genellikle 2012 veya daha yenisi)
  • Ses: FMOD uyumlu ses kartı

MacOS Sistem Gereksinimleri​

• İşletim Sistemi: OS X 10.15 veya üzeri.
  • İşlemci: Intel x86 (M1/M2 şu anda desteklenmemektedir) 64bit işletim sistemi gerekli
  • Bellek: 8 GB Ram
  • Ekran Kartı: AMD veya Intel Tümleşik (Mac'te nVidia uyumlu değildir)

SteamOS + Linux Sistem Gereksinimleri​

• İşletim Sistemi: Ubuntu LTS 16.04/Steam Makinesi. Libgcc 6 veya üzerini gerektirir
  • İşlemci: Intel 2,77GHz Dört çekirdekli
  • Bellek: 8Gb Ram
  • Ekran Kartı: Minimum 2 GB RAM'e sahip, OpenGL 2.1 ve GLSL 1.2 desteğine sahip özel grafik kartı (genellikle 2012 veya daha yenisi)

Geri