Kulak Ağrıları İçin Doğal Yöntem | Kogo Society Forum

Kulak Ağrıları İçin Doğal Yöntem

CrypticaL 

Düttürü Dünya..
Yönetici
İlişki Durumu
İlişkim Var
Burcu
Kova ♒
Ruh Hali
Üzgün

Kulak Ağrıları İçin Doğal Yöntem Kulak ağrısı çeken herkes bunun ne kadar acı verici bir durum olduğunu bilir. Ancak artık kulağınız ağrıdığında doğal yollarla geçirebileceksiniz. Nasıl mı? İşte kulak ağrısını geçirecek en doğal yöntem.

Kulak ağrısı genellikle üşütme ve orta kulak iltihabı gibi hastalık problemleriyle ortaya çıkar. Ve çoğu zaman antibiyotik kullanmadan geçmez. Ancak gece çocuğunuzda veya kendinizde aniden gelen kulak ağrısını evde doğal yollarla çözebilmeniz mümkün.

Malzemeler; Havlu çorap, 5 su bardağı deniz tuzu

1. Adım; Çorabın içerisine tuzu koyun. Tuz taneleri büyük olmalı ki çorabın içinden düşmesin.

2. Adım; Tuz boşalttığınız çoraba iki kez sıkı bir düğüm atın.

3. Adım; Düğüm attığınız çorabı tava veya tencerenin içinde 4-5 dakika düşük derecede ısıtın. Çok sıcak olmamasına dikkat edin.

Daha sonra çorabı tavadan alın. Eğer çok sıcaksa, biraz bekleyin. Daha sonra çocuğunuzun kulağında içi deniz tuzu dolu ılık çorabı bekleyin. Ağrı birkaç dakika içinde yavaşça azalmaya başlayacaktır. Uyarı: Herhangi bir yan etki görülmesine karşı doktora danışmayı ihmal etmeyiniz.

Kulak ağrısı aynı diş ve baş ağrısı gibi aşırı can yakan bir ağrı türüdür mide ağrısı da bunlara eş değer bir ağrı çeşididir tedavi edilmez ise daha büyük sorunlar doğurabileceği için önlem almakta fayda vardır.

Geri