Kadınlar Erkeklerden Ne İster | Kogo Society Forum

Kadınlar Erkeklerden Ne İster

CrypticaL 

Düttürü Dünya..
Yönetici
Üyelik Tarihi
2 Eylül 2019
Mesajlar
632
Cinsiyet
Erkek ♂️
İlişki Durumu
İlişkim Var
Burcu
Kova ♒
Ruh Hali
Öfkeli
Kadınlar Erkeklerden Ne İster

Kadınlar Erkeklerden Ne İster


Kadınlar ne ister sorusunun cevabını hep erkek yazarlardan almaya çalıştın değil mi? Öyleyse bu yazı tam sana göre, çünkü ben bir kadın olarak kadınların ne istediğini çok iyi biliyorum ve bunu sana tüm detaylarıyla izah edeceğim.

Aşağıda aktaracağım 8 maddenin hepsini okumadan “Kadınlar Erkeklerden Ne İster” sorusuna cevap bulduğunu asla düşünme ve her maddede geçen püf noktaları muhakkak düşünerek oku.

Kadınlar Erkeklerden Ne İster, Genel Bir Cevap

Sevgili okur, bu dünyaya gelen ve burada soluklanan her insan gibi kadınlar da “mutlu olmak” ister. Zaten bütün insanlar, acıdan kaçıp zevke ve mutluluğa yönelme eğilimi içerisindedirler. Hatta insan tabiatının mutluluk peşinde koşmaya programlı olduğunu söylemek mümkündür. Haliyle kadınlar da bu yönelişten hisse almıştır. Kısaca, her kadın mutlu olmak ister.

Peki, bir kadının mutlu olabilmesi için ne tür bir erkekle birlikte olması gerekir? Tabi ki “güçlü erkek”le. Buradaki güç, sadece kas gücü değil farklı alanlardaki gücü simgeler. Nasıl mı? Cevaplar aşağıda:

1 Kadınlar Erkeklerden İmza İster

Kadın beyni, sıradan ve sürüden olan erkekleri, basit ve alelade erkek kategorisine dahil ederek bu tür erkeklere pek fazla eğilim göstermez. Fakat farkını ortaya koyan ve kendine ait özgün bir duruşu olan erkeklere karşı tarifi imkansız bir meyil hissederler.

Bunun nedeni “farklı erkek tipi”nin kadın zihninde “güç faktörü” ile eşdeğer görünmesidir. Evet, kadınlar “özgün ve farklı” erkekleri güçlü erkek olarak değerlendirip farkına bile varmadan bu tür erkeklere yönelirler.

Öyleyse sen de (kadınlar ne ister sorusunun cevabı olarak) kendine birçok alanda imza oluşturmalısın. Öyle ki senin şahsınla o imza bütünleşmeli. Peki bu imza nasıl olmalı?

Hani, bazı kişiler bazı kelimeler ile hatırlanır ya; veya bazı kıyafetler bazı kişiler ile bütünleşir ya. İşte sen de kendine buna benzer imzalar oluşturmalısın, öyle ki o imza sadece seni simgelesin.

Kadınlar Erkeklerden Öz Güven İster


2 Kadınlar Erkeklerden Öz Güven İster

Kadınların erkeklerde olmasını istediği en güzel niteliklerden biri de “kararında özgüven”dir. Evet, kadınlar öz güven sahibi erkeklerden hoşlanır ve onlarla birlikte olmak isterler, fakat bu öz güvenin abartılı ve uçlarda değil kararında olması gerekir.

Peki kadınlar neden “kararında öz güven” sahibi erkeklere eğilim gösterir ve bu tür erkeklerden hoşlanırlar?

Çünkü öz güvenli erkek, kadının bilinçaltında güçlü erkek olarak algılanır, bu nedenle de daha değerli ve ulaşılamaz olarak algılanır. Şunu unutma ki bir insanın “ulaşılamaz olması” onun daha değerli olması gibi bir algıya neden olur.

Tabi senin asıl amacın ulaşılamaz erkek olmak değil, kadının bilinçaltında öz güvenli bir erkek olarak yer edinmek olmalı. Konunun detaylarını bu sitede yer alan “öz güven” kategorisinden takip edebilirsin.

3 Kadınlar Erkeklerden Diksiyon İster

Kadınların erkeklerde istedikleri önemli niteliklerden biri de hiç şüphesiz “güzel konuşan erkek” imajıdır. Çünkü güzel konuşan (diksiyonu güzel olan) erkek, kadınların ilgi odağı haline gelir.

Birçok forumda, kadınların şu soruya cevap aradığına şahit oldum: “Güzel konuşan çirkin erkek mi yoksa güzel konuşamayan yakışıklı erkek mi tercih edilmeli?”
Kadınların yüzde yetmişinin (% 70) bu soruya “güzel konuşan çirkin erkek” cevabını verdiğini söylersem ne düşünürsün?

Öyleyse şimdiden diksiyon çalışmalarına başlayıp kendini daha doğru ifade etmenin yollarını bulmalısın. Hadi ben güçlü bir ipucu vereyim: Her gün en az 20 dakika sesli kitap oku, bu çalışmayla kısa sürede diksiyonunun düzelmeye başladığını göreceksin.

Kadınlar Erkeklerden Denetimli Serbestlik İster


4 Kadınlar Erkeklerden Denetimli Serbestlik İster

İnsan tabiatının muammalarından biri de “insanların hem hür hem de esir olmayı” aynı anda istiyor olmalarıdır. Hele ki kadınlar, hem özgür hem de köle olmanın kültürel kodlarını içselleştirmiş durumdalar.

Peki bu bilginin “kadınlar ne ister” sorusuna cevap oluşturacak kayda değer bir yönü var mı? Tabi ki var, şöyle ki:

Kadınlar, güçlü erkek arzusu sebebiyle erkeklerin emrinde olmayı isterler (yani erkeğin denetiminde olmak isterler) fakat her insanın özgürlüğe olan düşkünlüğü dolayısıyla da her kadın serbest ve hür olmak ister.

İşte bu çelişkili ruh yapısı, sana “denetimli serbestlik” diye ifade ettiğim yöntemi kullanmanı gerekli kılar. Yani kadınlara karşı öyle bir tavır sergilemelisin ki kadın, hem hür olduğunu düşünmeli hem de senin izninle hareket etmeyi kendine telkin etmelidir.

5 Kadınlar Erkeklerden Destek ve Güven İster

Bir önceki maddede kadınların erkekler tarafından “yumuşak bir denetim”e tabi tutulmak istediklerini dile getirdim. Bu denetimin devamı olarak kadınların erkeklerden “destek ve güven” beklediklerini de eklemek gerekir. Nedir bu destek ve güven?

Kadına göstereceğin destek, çoğu kez manevi ve ruhsal bir destek olmalıdır, ne var ki yeri geldiğinde maddi desteği de ihmal etmemelisin. Çünkü manevi destek gibi maddi destek de erkeğin güçlü olduğunu gösterir. Ve desteğin uzantısı olarak kadına her anlamda güven aşılamalısın. Öyle ki kadın, her istediğinde hiç tereddüt etmeden ve tam bir emniyet (güven) hissiyle sana güvenmeli.

Bu bağlamda, destek ve güvenin kadınlar ne ister, diyenler için vazgeçilmez öneme sahip olduğunu tekrar tekrar hatırlamakta fayda var.

6 Kadınlar Erkeklerden Esrarengiz ve Gizemli Olmanızı İster

Kadınların neden “gizemli erkekler”den hoşlandıklarını hiç düşündün mü?
Cevabını bilsen de şu cevabı incelemelisin: Kadınlar, gizemli erkeklerden hoşlanırlar, çünkü gizemli erkekler kadının zihnine güç tohumu eker. Yani kadınlar, gizemli erkeklerin güçlü olduklarını hissedip onlarda garip bir enerji olduğunu dile getirirler.

İşte bu garip enerji, dünyanın en garip enerjisi olan aşka kapı aralar. Bu nedenle, gizem bir erkek için olağanüstü bir iksir görevini ifa eder. Öyleyse şairin dediği gibi “gizli sırlarını aşikâr etme.”

Kadınlar Erkeklerden Pozitif Ruh Hali İster


7 Kadınlar Erkeklerden Pozitif Ruh Hali İster

Şikayet ve yakınma kültürünün iliklerimize kadar işlediği bu coğrafyada her kadın, kendisini mutlu edecek pozitif erkekle birlikte olmayı arzular. Çünkü pozitif erkek tipi, öldürücü bir gazın etkisinde olan kapalı bir odada bulunan açık pencere gibidir. Kadın, ancak bu pencere vasıtasıyla rahat bir nefes alabilir.
Öyleyse kadınlar ne ister sorusuna “açık pencere ister” cevabını vermek mümkün. Dolayısıyla sen de karanlığa küfredenlerden değil, kalkıp bir mum yakanlardan olmalısın.

8 Kadınlar Erkeklerden Cool Olunmasını İster

Cool olmak, aşırı tembel (miskin) ile aşırı tedirgin (kaygılı) arasındaki ruh halini anlatır ve kişinin hem öz güvenine hem de rahatlığına işaret eder.
Dolayısıyla kadınlar, kendisinden emin ve rahat olan cool erkeklerden hoşlanır. Peki, cool olmanın bir yolu var mı? Tabi ki var.
Sana hem cool olmanın hem de kadınları tavlamanın bütün yollarını anlatan eserleri mutlaka ama mutlaka okumanı tavsiye ederim.
 

Yeni Konular

Geri
Üst