Hollow Knight Sistem Gereksinimleri | Kogo Society Forum

Hollow Knight Sistem Gereksinimleri

CrypticaL 

Düttürü Dünya..
Yönetici
İlişki Durumu
İlişkim Var
Burcu
Kova ♒
Ruh Hali
Üzgün

Hollow Knight Sistem Gereksinimleri​

Hollow Knight Sistem Gereksinimleri

Unutulmuş Bir Krallığın Derinliklerine Cesur Olun. Solmakta olan Dirtmouth kasabasının altında kadim, yıkık bir krallık uyuyor. Birçoğu yüzeyin altına çekilmiş, zenginlik, zafer ya da eski sırlara yanıt arıyor.

Hollow Knight, birbirine bağlı geniş bir dünyada geçen, klasik tarzda bir 2D aksiyon macera oyunudur. Kıvrımlı mağaraları, antik şehirleri ve ölümcül atıkları keşfedin; kusurlu yaratıklarla savaşın ve tuhaf böceklerle arkadaş olun; ve krallığın kalbindeki eski gizemleri çözün.

Oyun özellikleri
  • Tüm modern süslemelerle klasik yan kaydırma eylemi.
  • Sıkıca ayarlanmış 2D kontroller. En ölümcül düşmanlardan bile kaçın, hızla koşun ve keserek yolunuzu açın.
  • Unutulmuş otoyolların, büyümüş vahşi alanların ve harap şehirlerin birbirine bağlı geniş dünyasını keşfedin.
  • Kendi yolunu çiz! Hallownest'in dünyası geniş ve açıktır. Hangi yolları seçeceğinizi, hangi düşmanlarla karşılaşacağınızı seçin ve ileriye doğru kendi yolunuzu bulun.
  • Güçlü yeni beceriler ve yeteneklerle gelişin! Büyü, güç ve hız kazanın. Ruhani kanatlarla yeni zirvelere sıçrayın. Parıldayan bir ışıkla ileri atıl. Ateşli Ruh ile düşmanları patlatın!
  • Tılsımları Donat! Tuhaf yeni güçler ve yetenekler sunan antik kalıntılar. Favorilerinizi seçin ve yolculuğunuzu benzersiz kılın!
  • Sevimli ve tüyler ürpertici karakterlerden oluşan devasa bir kadro, geleneksel 2D kare kare animasyonla hayata geçirildi.
  • 130'dan fazla düşman! 30 destansı patron! Krallıktaki maceranızda vahşi canavarlarla yüzleşin ve antik şövalyeleri alt edin. Son sapkın düşmanların izini sürün ve onları Hunter's Journal'ınıza ekleyin!
  • Dream Nail ile akıllara sıçrayın. Karşılaştığınız karakterlerin ve karşılaştığınız düşmanların bambaşka bir yönünü ortaya çıkarın.
  • Abartılı paralaksa sahip güzel boyalı manzaralar, yan taraftaki dünyaya benzersiz bir derinlik hissi veriyor.
  • Kapsamlı haritalama araçlarıyla yolculuğunuzun haritasını çıkarın. Hollow Knight'ın birçok bükümlü manzarasını daha iyi anlamak için pusulalar, tüy kalemler, haritalar ve iğneler satın alın.
  • Oyuncuya, Christopher Larkin tarafından bestelenen unutulmaz, samimi bir müzik yolculuğunda eşlik ediyor. Müzik, yıkılmış bir medeniyetin ihtişamını ve hüznünü yansıtıyor.
  • En büyük mücadele olan Çelik Ruh Modunun kilidini açmak için Hollow Knight'ı tamamlayın!
Çağrıştırıcı El Yapımı Bir Dünya
Hollow Knight dünyası canlı, karamsar ayrıntılarla hayata geçiriliyor; mağaraları, her biri geleneksel 2D tarzda elle canlandırılan tuhaf ve korkunç yaratıklarla canlanıyor.

Keşfedeceğiniz her yeni alan, yeni yaratıklar ve karakterlerle dolu, güzel bir şekilde benzersiz ve tuhaftır. Görülecek yerleri gezin ve alışılmışın dışında gizlenmiş yeni harikaları ortaya çıkarın. Klasik oynanışı, sevimli ama tüyler ürpertici karakterleri, destansı macerayı ve güzel, gotik dünyaları seviyorsanız Hollow Knight sizi bekliyor!

Windows Sistem Gereksinimleri​

• MİNİMUM:
    • İşletim Sistemi: Windows 7 (64bit)
    • İşlemci: Intel Core 2 Duo E5200
    • Bellek: 4 GB RAM
    • Ekran Kartı: GeForce 9800GTX+ (1GB)
    • DirectX: Sürüm 10
    • Depolama: 9 GB kullanılabilir alan
    • İlave Notlar: 1080p, 16:9 önerilir
  • ÖNERİLEN:
    • İşletim Sistemi: Windows 10 (64bit)
    • İşlemci: Intel Core i5
    • Bellek: 8 GB RAM
    • Ekran Kartı: GeForce GTX 560
    • DirectX: Sürüm 11

MacOS Sistem Gereksinimleri​

• MİNİMUM:
    • İşletim Sistemi: Mac OS 10.13 (64bit)
    • İşlemci: Intel Core i3
    • Ekran Kartı: GeForce GTX 470
  • ÖNERİLEN:
    • İşletim Sistemi: Mac OS 10.13 (64bit)
    • Ekran Kartı: GeForce GTX 570

SteamOS + Linux Sistem Gereksinimleri​

• MİNİMUM:
    • İşletim Sistemi: Ubuntu 16.04 LTS (64bit)
    • İşlemci: Intel Core 2 Duo E5200
    • Ekran Kartı: GeForce 9800GTX+ (1GB)
  • ÖNERİLEN:
    • İşletim Sistemi: Ubuntu 16.04 LTS (64bit)
    • Ekran Kartı: GeForce GTX 560

Geri