Fallout 4 Sistem Gereksinimleri | Kogo Society Forum

Fallout 4 Sistem Gereksinimleri

CrypticaL 

Düttürü Dünya..
Yönetici
İlişki Durumu
İlişkim Var
Burcu
Kova ♒
Ruh Hali
Uzaklaş

Fallout 4 Sistem Gereksinimleri​

Fallout 4 Sistem Gereksinimleri

Fallout 3 ve The Elder Scrolls V: Skyrim'in ödüllü yaratıcıları Bethesda Game Studios, sizi şimdiye kadarki en iddialı oyunları ve yeni nesil açık dünya oyunu olan Fallout 4 dünyasına davet ediyor. Vault 111'den hayatta kalan tek kişi olarak, nükleer savaşın yok ettiği bir dünyaya giriyorsunuz. Her saniye bir hayatta kalma mücadelesidir ve her seçim sizindir. Çorak Toprakların kaderini yalnızca siz yeniden inşa edebilir ve belirleyebilirsiniz. Eve Hoş Geldin.

Ana Özellikler:

Özgürlük ve Hürriyet!

Yüzlerce konum, karakter ve görevin bulunduğu devasa bir açık dünyada ne istersen onu yap. Güç için yarışan birden fazla gruba katılın ya da tek başınıza ilerleyin, seçimler tamamen sizin.

Sen Özelsin!
S.P.E.C.I.A.L. ile istediğiniz kişi olun. karakter sistemi. Güç Zırhlı bir askerden karizmatik, düzgün konuşan bir askere kadar yüzlerce Yetenek arasından seçim yapabilir ve kendi oyun tarzınızı geliştirebilirsiniz.

Süper Lüks Pikseller!
Tamamen yeni nesil grafik ve aydınlatma motoru, Fallout dünyasını daha önce hiç olmadığı şekilde hayata geçiriyor. Commonwealth'in tahrip edilmiş ormanlarından Boston'un kalıntılarına kadar her yer dinamik ayrıntılarla doludur.

Şiddet ve V.A.T.S.!
Saldırılarınızı seçmenize ve sinematik katliamın keyfini çıkarmanıza olanak tanıyan yeni dinamik Vault-Tec Destekli Hedefleme Sistemi (V.A.T.S) ile yoğun birinci veya üçüncü şahıs dövüşleri de yavaşlatılabilir.

Toplayın ve İnşa Edin!
Şimdiye kadarki en gelişmiş işçilik sisteminde binlerce öğeyi toplayın, yükseltin ve inşa edin. Silahlar, zırhlar, kimyasallar ve yiyecekler sadece başlangıç; hatta yerleşim yerlerinin tamamını inşa edip yönetebilirsiniz.

Windows Sistem Gereksinimleri​

• MİNİMUM:
    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64-bit)
    • İşlemci: Intel Core i5-2300 2,8 GHz/AMD Phenom II X4 945 3,0 GHz veya eşdeğeri
    • Bellek: 8 GB RAM
    • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 550 Ti 2 GB/AMD Radeon HD 7870 2 GB veya eşdeğeri
    • Depolama: 30 GB kullanılabilir alan
  • ÖNERİLEN:
    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64-bit )
    • İşlemci: Intel Core i7 4790 3,6 GHz/AMD FX-9590 4,7 GHz veya eşdeğeri
    • Bellek: 8 GB RAM
    • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 780 3GB/AMD Radeon R9 290X 4GB veya eşdeğeri
    • Depolama: 30 GB kullanılabilir alan

Geri