DenizBank ve Hepsiburada Online Alışveriş Kredisi İçin Anlaşma Sağladı | Kogo Society Forum Güncel Paylaşım Platformu

DenizBank ve Hepsiburada Online Alışveriş Kredisi İçin Anlaşma Sağladı

CrypticaL

Düttürü Dünya..
Yönetici
Forum Sahibi
Üyelik Tarihi
2 Eylül 2019
Mesajlar
477
Tepkime puanı
233
Puanları
43
Yaş
27
Konum
Root
Cinsiyet
Erkek
İlişki Durumu
İlişkim Var
Burcu
Kova
DenizBank ve Hepsiburada Online Alışveriş Kredisi İçin Anlaşma Sağladı

denizbank-ve-hepsiburada-online-alisveris-kredisi-icin-anlasma-sagladi.jpg

DenizBank ve Hepsiburada, tüketicilerin alışveriş deneyimini kolaylaştırmak için bir araya geldi. DenizBank müşterisi olsun ya da olmasın Türkiye’nin 81 ilindeki tüm tüketiciler, Hepsiburada platformu veya mobil uygulaması üzerinden anında online kredi kullanabilecek.

Tüketiciler Hepsiburada üzerinden 750-15.000 TL arasındaki alışveriş sepetlerini oluşturduktan sonra harcamaları için DenizBank tarafından 7 gün 24 saat sunulan Online Alışveriş Kredisi seçeneğinden faydalanabiliyor.

• DenizBank müşterisi olan kullanıcılar, kredi başvurularının onaylanmasının ardından kredi evraklarını online ortamda onaylayarak kredi imkanından anında yararlanabiliyor.
• İlk defa DenizBank müşterisi olacak kullanıcılara için ise kredi cevabının anında verilmesinin ardından, gerekli evrakların ve imzaların alınabilmesi için adreslerine kurye randevusu atanıyor. Bununla birlikte alışveriş kredisine ait dokumanlar online ortamda kolayca tüketicinin kendisi tarafından onaylanabiliyor.
• Ek olarak, DenizBank’tan ilk kez kredi kartı çıkararak alışverişlerini gerçekleştiren tüketicilere de ilk iki alışverişte 50’şer TL indirim sunuluyor.

60 aya kadar yapılan vadelerde Denizbank tarafından Hepsiburada müşterilerine sunulan ödeme planları ile alışveriş yapılabiliyor. Söz konusu anlaşmanın detayları, DenizBank Genel Müdürlüğü’nde, DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş ve Hepsiburada CEO’su Murat Emirdağ’ın katılımıyla düzenlenen toplantıda paylaşıldı.
 
Üst