Crypt of the NecroDancer Sistem Gereksinimleri | Kogo Society Forum

Crypt of the NecroDancer Sistem Gereksinimleri

CrypticaL 

Düttürü Dünya..
Yönetici
İlişki Durumu
İlişkim Var
Burcu
Kova ♒
Ruh Hali
Uzaklaş

Crypt of the NecroDancer Sistem Gereksinimleri​

Crypt of the NecroDancer Sistem Gereksinimleri

Crypt of the NecroDancer, ödüllü bir hardcore roguelike ritim oyunudur. Dans eden iskeletler, zombiler, ejderhalar ve daha fazlasıyla savaşırken sürekli değişen bir zindanda gezinmek için tempoyu takip edin. Destansı Danny Baranowsky müziğini dinleyin veya kendi MP3 koleksiyonunuzdan şarkılar seçin!

Özellikler
  • Benzersiz oyun tarzlarına ve zorluklara sahip 15 oynanabilir karakter olarak mahzene inin!

• Danny Baranowsky'nin ödüllü film müziğindeki 40'tan fazla orijinal şarkıyı çalın veya kendi MP3 koleksiyonunuzdaki şarkılarla kendi ritimlerinizi belirleyin!

• Her yarım adımda bir büyük ve küçük kelime oyunları topluluğu!

• Klavyeyle, kumandayla ve hatta USB dans pediyle oynayın!

• Resmi Danganronpa karakter görünümleri ve mod desteği!

• BONUS: Tüm film müziğinin 6 oynanabilir remiksini içerir. FamilyJules, A_Rival, Chipzel, OCRemix, Girlfriend Records ve Virt'ten Remiksler!
Altın ve Ganimet Bekliyor
NecroDancer'ın ininin derinliklerine inmek için kalıcı yükseltmelerin ve daha iyi ekipmanların kilidini açmak için elmasları toplayın. Ne kadar derine inerseniz, o kadar hain düşmanlarla karşılaşacaksınız.

Zirveye Yarış
Mahzenin derinliklerinde diskoya inerken büyük yüksekliklere ulaşın. İster en yüksek puanları almayı, ister koşuları en hızlı sürede tamamlamayı hedefleyin, tüm karakterlerle çeşitli kalıcı ve günlük mücadelelerde güçlü bir oyuncu topluluğuna karşı yarışabilirsiniz.

Windows Sistem Gereksinimleri​

• MİNİMUM:
    • İşletim Sistemi: Windows XP, service pack 3
    • İşlemci: 2GHz
    • Bellek: 1000 MB RAM
    • Ekran Kartı: 512MB VRAM
    • Depolama: 1600 MB kullanılabilir alan

MacOS Sistem Gereksinimleri​

• MİNİMUM:
    • İşletim Sistemi: Oyunu çalıştırmak için minimum 10.6, kendi müzik dosyalarınızı da kullanmak istiyorsanız 10.7

SteamOS + Linux Sistem Gereksinimleri​

• MİNİMUM:
    • İşletim Sistemi: Steam OS ve Ubuntu 12.04 desteklenen tek Linux işletim sistemleridir
  • ÖNERİLEN:
    • Bellek: 1500 MB RAM

Geri