7 Days to Die Sistem Gereksinimleri | Kogo Society Forum

7 Days to Die Sistem Gereksinimleri

CrypticaL 

Düttürü Dünya..
Yönetici
İlişki Durumu
İlişkim Var
Burcu
Kova ♒
Ruh Hali
Uzaklaş

7 Days to Die Sistem Gereksinimleri​

7 Days to Die Sistem Gereksinimleri

Ne kadar süre hayatta kalacaksın?
14 milyonun üzerinde satışı ile 7 Days, rakipsiz üretimi ve dünya kurma içeriğiyle hayatta kalma türünü tanımladı. Hortlaklar tarafından istila edilen, hata kabul etmeyen kıyamet sonrası bir dünyada geçen 7 Days; birinci şahıs nişancı, hayatta kalma-korku, kule savunma ve rol yapma oyunlarının benzersiz bir kombinasyonu olan bir açık dünya oyunudur. Savaş, üretim, yağma, madencilik, keşif ve karakter gelişimini, dünyanın dört bir yanındaki hayranlarının en beğendikleri şekilde onlara sunuyor. Türünün ilk örneği olan nihai zombi hayatta kalma sandbox RPG'sini oyna. Navezgane bekliyor!

OYUN ÖZELLİKLERİ
  • Keşfet: 5 benzersiz biyom ve 100 kilometre kareye kadar dünyalar içeren, oyunu istediğin gibi oynama özgürlüğü sunan devasa, benzersiz ve zengin ortamlar.
  • Üret: 500'den fazla tarifle silah, elbise, zırh, alet, araç ve daha fazlasını kendi elinle üret ve onar. Şemaları bularak daha güçlü tarifler öğren.
  • İnşa Et: Tamamen yıkılabilir ve değiştirilebilir bir dünyada hortlaklardan kurtulmak için tahkimatını tuzaklar, elektrik gücü, otomatik taretler, otomatik kapılar, cihazlar ve savunma pozisyonları içerecek şekilde tasarla.
  • İşbirliği Yap veya Rekabet Et: Yerleşimler inşa etmek için birlikte çalış veya diğer oyuncuların üslerini yağmala, zombilerin ve haydutların hüküm sürdüğü bir çorak arazide seçim gerçekten sana kalmış.
  • Yarat: 800'den fazla oyun içi öğeye, 1.300'den fazla benzersiz inşaat bloğuna erişimle ve sonsuz olasılıklar sunan bir boyacılık sistemiyle yaratıcılığını ortaya çıkar.
  • Geliştir: 5 ana nitelik altındaki çok sayıda avantajla becerilerini artır. 100'den fazla kitap okuyarak ek beceriler kazan. 7 Days to Die, tek gerçek hayatta kalma RPG'sidir.
  • Seç: Mücadele dünyasını oyna veya şehirler, kasabalar, göller, dağlar, vadiler, yollar, mağaralar ve 550'den fazla benzersiz konumla rastgele oluşturulmuş bir dünyaya geri dön.
  • Savaş: Sonsuz bir mücadele sağlamak için benzersiz davranışlarla ve zorluğu kademeli olarak artan saldırılara sahip özel enfeksiyonlu dâhil olmak üzere yaklaşık 60 benzersiz zombi arketipiyle karşılaş.
  • Hayatta Kal: Oynanışı hem meydan okuyacak hem de hayatta kalmana yardımcı olacak şekilde etkileyecek yaklaşık 50 güçlendirme, artırma ve iyileştirmeler ile gerçek ekstrem hayatta kalma mekaniklerini deneyimle.
  • Yok Et: Gerçek yapısal stabilite sistemi sayesinde binalar ve arazi oluşumları, yapısal hasar veya kötü bina tasarımı nedeniyle kendi ağırlıkları altında çökebilir.
  • Yağmala: Binlerce değişim sağlayan 6 kalite aralığı ile dünyayı en iyi silahlar, aletler ve zırhlar için talan et. Çok sayıda mod ile öğeleri geliştir.
  • Görev: Mal alıp satan ve ödüllü görevler sunan Tüccar NPC’ler ile tanış. 550'den fazla konum tarafından desteklenen birçok benzersiz görev türünün keyfini çıkar.
  • Kişiselleştir: Kendi karakterini yarat ve dünyada üretebileceğin veya yağmalayabileceğin çok çeşitli kıyafetlerle ve zırhlarla karakterini oyun içinde daha da özelleştir.
  • Sür: Tüm parçalarını bulduğun, tariflerini öğrendiğin, kendi bisikletini; küçük motosikletini; motosikletini; 4x4’ünü veya jirokopterlerini üretip özelleştirdiğin ve arkadaşlarınla beraber sürdüğün müthiş araç sisteminin tadını çıkar.
  • Tarım Yap veya Avlan: Sürdürülebilir kaynaklar için bahçelere ekim yap ve ekinleri yetiştir ya da vahşi doğaya git ve bir düzineden fazla benzersiz vahşi hayvanı avla.

Windows Sistem Gereksinimleri​

• MİNİMUM:
    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İşletim Sistemi: Windows 7 veya üzeri (64 bit)
    • İşlemci: 2,8 GHz Dört Çekirdekli CPU
    • Bellek: 8 GB RAM
    • Ekran Kartı: 2 GB
    • DirectX: Sürüm 11
    • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
    • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
    • Ses Kartı: DirectX® Uyumlu
    • İlave Notlar: Aynı bilgisayarda Özel Sunucu ve İstemci çalıştırmak, RAM gereksinimlerini iki katına çıkaracaktır. Ayrıca gelecekteki sürümler daha fazla sabit disk alanı gerektirebilir.
  • ÖNERİLEN:
    • İşletim Sistemi: Windows 7 veya üzeri (64 bit)
    • İşlemci: 3,2 Ghz Dört Çekirdekli CPU veya daha hızlı
    • Bellek: 12 GB RAM
    • Ekran Kartı: 4 GB
    • DirectX: Sürüm 11
    • Ses Kartı: DirectX® Uyumlu
    • İlave Notlar: Aynı bilgisayarda Özel Sunucu ve İstemci çalıştırmak, RAM gereksinimlerini iki katına çıkaracaktır. Ayrıca gelecekteki sürümler daha fazla sabit disk alanı gerektirebilir.

MacOS Sistem Gereksinimleri​

• MİNİMUM:
    • İşletim Sistemi: 10.13
    • İlave Notlar: Dedicated Server ve Client'ın aynı bilgisayarda çalıştırılması RAM gereksinimlerini iki katına çıkaracaktır. Ayrıca gelecekteki sürümler daha fazla sabit disk alanı gerektirebilir.
  • ÖNERİLEN:
    • İşletim Sistemi: 10.13
    • İlave Notlar: Dedicated Server ve Client'ın aynı bilgisayarda çalıştırılması RAM gereksinimlerini iki katına çıkaracaktır. Ayrıca gelecekteki sürümler daha fazla sabit disk alanı gerektirebilir.

SteamOS + Linux Sistem Gereksinimleri​

• MİNİMUM:
    • İşletim Sistemi: Ubuntu 16.04 (64-bit)
  • ÖNERİLEN:
    • İşletim Sistemi: Ubuntu 18.04 (64-bit)

Geri