Yılbaşı Hediye Takı & Aksesuar Önerileri | Kogo Society Forum

Yılbaşı Hediye Takı & Aksesuar Önerileri

Lola 

Yönetici
Üyelik
3 Eylül 2019
Mesajlar
238
Cinsiyet
Kadın ♀️
İlişki Durumu
İlişkim Var
Burcu
Balık ♓
Ruh Hali
Cadı
Hediye Takı & Aksesuar Önerileri

Yılın En Popüler Kolye Modelleri

Yılbaşı Hediyesi

Kişiye özel harfli plaka kolye uçları, gümüş ya da altından isimli kolyeler, doğal incili kolye modelleri ve pırlanta kolye setleri bu yıl en çok tercih edilen kolye modelleri arasındaydı. Sevgiliye hoş bir hediye olabilir.

Kulaklardan Düşmeyen Küpe Modelleri

Yılbaşı Hediyesi

Bu yıl çoklu küpeler oldukça revaçta; kulağı boydan boya saran, tek taraflı kancalı küpe modelleri özellikle rağbet görüyor. Halka küpeler de 90’lardan bugüne sağlam bir geri dönüş yapmışa benziyor. Eğer kız kardeşinize, kuzeninize ya da en yakın arkadaşınıza şık bir hediye arayışı içerisindeyseniz bu modellere göz atmanız mümkün.

Minimalist Bileklikler

Yılbaşı Hediyesi

Bu yıl aksesuarlarda altın ve gümüşün sadeliği ön plana çıkarak daha minimal tasarımların trend haline gelmesini sağladı. İnce zincirli zarif bilezikler, geometrik ve sade hatlarla bezenmiş bileklikler mükemmel birer yılbaşı hediyesi alternatifi oluşturuyor.

Yepyeni Bir Alyans Anlayışı

Yılbaşı Hediyesi

Evlenme teklifi etmeyi planlayan heyecanlı erkek tarafı için, her yılbaşı olduğu gibi bu yılbaşı da ideal romantiklikte bir ortam oluşturacak. Alyans alışverişine çıkmadan önce belirtmekte fayda var: Sade, düz hatlı ve klasik alyans anlayışı geride kaldı; şimdilerde özel tasarım, özgün hatlı alyanslar çokça tercih ediliyor.

Birbirinden Afilli Kol Saatleri

Yılbaşı Hediyesi

Bu yıl bileklikler ne kadar minimalist tasarımlarla karşımıza çıktıysa, kol saatleri de o kadar gösterişli, komplike ve şatafatlı dizaynları ile vitrinlerdeki yerini aldı. Kalın metal kordonlar, kocaman kadranlar ve analog-dijital bir arada önyüzler ile hediye olarak alabileceğiniz saat modelleri çok çeşitli.

Doğal Taşlı Kolye ve Bileklikler

Yılbaşı Hediyesi

Doğal, organik ve natürel olan her şeyin gitgide önem kazandığı günümüzde doğal taşlı aksesuarlar da ön plana çıkmaya başladı. Özellikle doğasever bir arkadaşınıza ya da akrabanıza yılbaşında hediye edebileceğiniz birbirinden şık doğal taşlı kolye ve bilezikler var.

Renkli Pırlanta Tektaş

Yılbaşı Hediyesi

Tıpkı alyanslarda olduğu gibi, tektaş yüzüklerde de artık klasik altın yüzük bandı ve beyaz pırlanta taştan oluşan kalıplaşmış yüzük devri sona erdi. Beyaz altın ve renkli pırlanta taşların oluşturduğu uyum, hayatınızdaki en değerli insana yılbaşında hediye edebileceğiniz en kıymetli parçalardan.

Figürlü Kolye Uçları

Yılbaşı Hediyesi

Kedili, balonlu, hilal şekilli, melekli ya da unicorn temalı… Aklınıza gelebilecek her figürden ve şekilden bir kolye ucu ya da madalyon bulmanız mümkün! Sevdiklerinizin zevkine ve ilgi alanlarına uygun bir figür seçerek hem değerli hem anlamlı bir hediye yaratabilirsiniz.
 

Geri
Üst