Yılbaşı Dekorasyonu | Kogo Society Forum

Yılbaşı Dekorasyonu

Lola 

Yönetici
Üyelik
3 Eylül 2019
Mesajlar
238
Cinsiyet
Kadın ♀️
İlişki Durumu
İlişkim Var
Burcu
Balık ♓
Ruh Hali
Cadı
Yılbaşı Dekorasyonu

Yılbaşı Dekorasyonu


Yılbaşı Masa Dekorasyonu

Yılbaşı dekorasyonu deyince akla ilk olarak yılbaşı sofra dekorasyonu geliyor. Yılbaşına özel kırmızı masa örtülerini, masa süslemelerini, yılbaşı temalı peçeteleri çıkarmanın vakti geldi. Yılbaşı yemek masanızda tabakların yanında yılbaşı süslemeleri için de yer açmayı unutmayın. Kırmızı elmalar, noel babalı şamdanlar, çam dallarından hazırlanmış masa çiçekleri bunlardan bazıları olabilir.

Yılbaşı Dekorasyonu


Yılbaşına Özel Aydınlatmalar

Yılbaşı ev süslemesi yaparken en önemli noktalardan biri de aydınlatma. Yılbaşı günü evinizin aydınlatmasının diğer günlerden daha farklı olmasına ne dersiniz? Bunun için eğer yılbaşı ağacı süsleyecekseniz yılbaşı ağacı aydınlatmalarından, sandalyelerin üzerine yerleştirebileceğiniz led aydınlatmalardan ve mum ışıklarından yardım alabilirsiniz. Böylece daha loş, daha sıcak ve daha samimi bir atmosfer oluşturabilirsiniz.

Yılbaşı Dekorasyonu

Doğru Dekorasyon Ürünleri ile Yılbaşı Atmosferi

Yılbaşı dekorasyonu yaparken en önemli noktalardan biri de doğru aksesuarları ve dekorasyon ürünlerini seçmek. Yılbaşı dekorasyon ürünleri arasında kırmızı elmalar, kar küreleri, kar temalı dekorasyon ürünleri, yılbaşı çelengi gibi aksesurlar yer almaktadır. Bu aksesuarları birbiriyle uyumlu olacak şekilde kombinleyerek evinize şık bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Yılbaşı Dekorasyonu


Koltuklarda Yılbaşı Havası

Yılbaşı dekorasyonu için koltuktan masaya her köşede aynı atmosferi yakalayabilmek önemli. Koltuklarınızı yılbaşı dekorasyonuna uyumlu hale getirmek adına kırmızı kırlentler, geyik ve kardanadam gibi baskıları olan minik yastıklar kullanabilirsiniz. Eğer varsa yine desenli koltuk şallarıyla da dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Yılbaşı Dekorasyonu


Kapıdan Bacaya Yılbaşı

Kapıdan bacaya yılbaşı süslemesi yapmalıyız ki Noel Baba’yı bacada şık bir ortamda karşılayabilelim. Şaka bir yana… Yılbaşı dekorasyonu için kapılarınızı süsleyebileceğiniz yılbaşı çelenkleri ve kapı süsleri de bulunuyor. Dilerseniz yılbaşı çelenginizi çam dallarından kendiniz de hazırlayabilirsiniz. Ayrıca kenarlarına küçük kozalaklar kullanarak kapı süsünüzü daha da zenginleştirebilirsiniz.

Yılbaşı Dekorasyonu


Yılbaşı Dekorasyonu Olmazsa Olmazı: Yılbaşı Ağacı
Yılbaşı dekorasyonu deyince akla ilk olarak yılbaşı ağacı geliyor elbette. Küçük, orta ya da büyük bir yılbaşı ağacını dilediğiniz gibi süsleyerek ve ışıklandırarak yılbaşı atmosferi için son noktayı da koyabilirsiniz.
 

Geri
Üst