Unutulmaz Evlilik Tekliflerine İmza Atacak 3 Burç | Kogo Society Forum

Unutulmaz Evlilik Tekliflerine İmza Atacak 3 Burç

Lola 

Yönetici
Üyelik
3 Eylül 2019
Mesajlar
237
Cinsiyet
Kadın ♀️
İlişki Durumu
İlişkim Var
Burcu
Balık ♓
Ruh Hali
Cadı
Unutulmaz Evlilik Tekliflerine İmza Atacak 3 Burç

Show Denince Akla İlk Olarak Gelen Aslan Burcu

Unutulmaz Evlilik Tekliflerine İmza Atacak 3 Burç


Aslan burcu insanı, bir şey hiçbir zaman yapmış olmak için yapmaz. Bir işe adımını atacaksa, bunu o ile damgasını vurmak adına yapar. O yüzden eğer evlenme teklif edecekse, bunu da bildiği en kral yoldan yapması gerektiğini düşünür. Daha azına asla tav olmaz. Dolayısıyla, denizin bilmemkaç metre dibine dalarak da evlenme teklif edebilir, Paris’te Eiffel Kulesi’ne çıkarak da evlenme teklif edebilir. Onu sakin bir şekilde, elinde sadece yüzüğüyle beklememek ve tüm olası sürprizlere hazırlıkla olmak gerekir.

Planlama Üstadı Başak Burcu

Unutulmaz Evlilik Tekliflerine İmza Atacak 3 Burç


Bir yerde detaylı bir iş planlanacaksa, onu Başak burcu insanına bırakmak gerekir. Ne planlayacaksa on numara planlar. Evlilik teklifi konusunda da bu yazıya girmeyi başaracak kadar ilginç evlilik tekliflerine imza atabilir. Tüm aileleri, arkadaşları, sevdikleri herkesi de işin içine katabilir. Hep beraber yapacakları bir flashmob – yani kimsenin kimseyi tanımıyormuş gibi yanlarından geçip gittiği büyük ve kalabalık bir caddede herkesin bir anda dans etmeye başlayacağı çok eğlenceli bir organizasyon – ya da minik çaplı bir mizansen onun parıl parıl parlayan ve senelerce unutulamayan bir evlilik teklifi yapmasını sağlar.

Yaratıcılığın Sınırlarında Dolaşan Kova Burcu

Unutulmaz Evlilik Tekliflerine İmza Atacak 3 Burç


Sıra dışı olması nedeniyle, kafası biz fanilerden daha farklı çalışan Kova burcu insanının evlilik teklifi de oldukça sıra dışı ve yaratıcı olur elbette. İlk randevuya çıktıkları mekânda, eski günleri anarak hazırlayacağı bir mizansen ya da en çok gittikleri mekânda gösterimi yapacağı ilişkilerinin anlatan kısa bir film ya da daha önce dikkatle dinlemiş olduğu bir anıdan yola çıkarak yapacağı bir sürpriz çıtayı arşa taşımasına yeter de artar bile!
 

Geri
Üst