Total War: PHARAOH Sistem Gereksinimleri | Kogo Society Forum

Total War: PHARAOH Sistem Gereksinimleri

CrypticaL 

Düttürü Dünya..
Yönetici
İlişki Durumu
İlişkim Var
Burcu
Kova ♒
Ruh Hali
Uzaklaş

Total War: PHARAOH Sistem Gereksinimleri​

Total War: PHARAOH Sistem Gereksinimleri

Ödüllü büyük strateji serisinin en yeni oyunu Total War: PHARAOH'ta kendinizi gücünün zirvesindeki Eski Mısır'da bulun ve yıkımla karşılaşmasına neden olan etkileyici olayları tecrübe edin. Gerçek zamanlı dinamik muharebeler ve olağanüstü sıra tabanlı imparatorluk yönetimiyle düşmanlarınıza üstünlük sağlayıp Mısır'ın son yüce Firavunu olabilir ve bu simgesel medeniyetin çökmesine karşı koyabilir misiniz?

Kudretli Firavun Merneptah'ın sonu yaklaşırken Mısır halkı yeni bir lider için haykırıyordu. Birçoğu tahtın gücünü hayal etse de Firavun olma yolu tehlikelerle doluydu. Toplumsal kargaşa ile doğal afetlere karşı mücadele eder ve halkınızı işgalcilere karşı korumak için savaşırken Bronz Çağı'nın Çöküş dönemini nefes kesici bir canlılıkla anlatan bu yeniden doğuşu keşfedin.

Savaş alanında alt etmeniz gereken tek zorluk, düşman orduları değildir. Sele dönüşen yağmurlar ve kum fırtınaları gibi ani ve etkili hava değişimlerinde ordularınızı yönetin ve çevredeki arazinin doğruca etkilenmesiyle savaşın gidişatının değişmesine tanık olun. Yangın tehdidine de dikkat edin. Alevler, ormanları yaktığı ve düşman yerleşim yerlerine zarar verdiği için bir anda muharebeleri sarabilir, hasar verebilir ve savaş alanında yayılabilir.

Windows Sistem Gereksinimleri​

• MİNİMUM:
    • İşletim Sistemi: Windows 10 64-Bit
    • İşlemci: Intel i3-2100 / AMD FX-4300
    • Bellek: 6 GB RAM
    • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 660 / AMD R9 270
    • DirectX: Sürüm 11
    • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

• ÖNERİLEN:
    • İşletim Sistemi: Windows 10 64-Bit
    • İşlemci: Intel i5-6600/Ryzen 5 2600X
    • Bellek: 8 GB RAM
    • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1660 Ti / AMD RX 480
    • DirectX: Sürüm 11
    • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

MacOS Sistem Gereksinimleri​

• MİNİMUM:
    • İşletim Sistemi: TBA

• ÖNERİLEN:
    • İşletim Sistemi: TBA
TBA: Henüz belirlenmedi ileride duyurulacak.

Geri